Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Follow_ 20 lis 2015, 01:09
black swan napisał(a): Wyprzytulanie, wygłaskanie po włosach i wycałowanie po czole...

strasznie mi tego brakuje...

Samotność

przez filip133 20 lis 2015, 01:27
Mi też bardzo brakuje robić tak komuś..
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Samotność

przez 520m.n.p.m. 21 lis 2015, 17:06
Czy wszyscy zasługują na miłość? To czemu nikt nie chce mnie kochać?
W dobre dni warto wierzyć. Daruj mi, pozwól przeżyć Choćby w snach, pozwól przeżyć dobre dni. Nie ma lepszych dni od dobrych razem z Tobą.
Czerwone Gitary - Mam dobry dzień

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez abrakadabra xx 21 lis 2015, 17:21
Na miłość zasługują tylko ci, którzy mieli szczęście.

Samotność

przez Christina 21 lis 2015, 17:25
Ja /cenzura/! Ilu ludzi jest samotnych! A ja w pracy widzę samych żonatych i mężate!

W moim wieku to już wszyscy mają tak zwaną "rodzinę".

Może wszyscy , którzy czują się samotni niech postarają się pojechać na zlot, może poznamy się i ciekawe znajomości zawrzemy, nie mówię żęby od razu poznawać partnera, ale chociaż aby mieć przyjaciela.

Pozdrawiam.

Samotność

przez 520m.n.p.m. 21 lis 2015, 17:34
abrakadabra xx napisał(a):Na miłość zasługują tylko ci, którzy mieli szczęście.

A kto zasługuje na szczęście?

Christina napisał(a):Ja /cenzura/! Ilu ludzi jest samotnych! A ja w pracy widzę samych żonatych i mężate!

W moim wieku to już wszyscy mają tak zwaną "rodzinę".

Może wszyscy , którzy czują się samotni niech postarają się pojechać na zlot, może poznamy się i ciekawe znajomości zawrzemy, nie mówię żęby od razu poznawać partnera, ale chociaż aby mieć przyjaciela.

Pozdrawiam.

Nie chce zlotów, problem w tym, że nie umiem latać, więc jestem skazana na samotność.

Samotność

przez Christina 21 lis 2015, 17:38
Czy możesz wyjść w swojej miejscowości? Czy masz barierę fizyczną? Czy może ktoś Cię odwiedzić?
Przepraszam, mam nadzieję, że nie naciskam na jakieś bolące miejsce. Gdybyś była z Poznania i mogłabym przyjść od Ciebie to bym Cię odwiedziła ! :)

Samotność

przez abrakadabra xx 21 lis 2015, 17:40
520m.n.p.m. napisał(a):A kto zasługuje na szczęście?

Np. ci, którzy umieją być lubiani, bez tego ani rusz.

Samotność

przez warrior11 21 lis 2015, 17:57
520m.n.p.m., umiesz latać,tylko jeszcze o tym nie wiesz;)
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

Samotność

przez 520m.n.p.m. 21 lis 2015, 19:02
Christina napisał(a):Czy możesz wyjść w swojej miejscowości?

mogę
Christina napisał(a):Czy masz barierę fizyczną?

nie
Christina napisał(a):Czy może ktoś Cię odwiedzić?

może ale nikt mnie nie odwiedza, a ja mam dość narzucania się innym
Christina napisał(a):Przepraszam, mam nadzieję, że nie naciskam na jakieś bolące miejsce.

Nie naciskasz
Christina napisał(a):Gdybyś była z Poznania i mogłabym przyjść od Ciebie to bym Cię odwiedziła ! :)

Do Poznania 500km

abrakadabra xx napisał(a):
520m.n.p.m. napisał(a):A kto zasługuje na szczęście?

Np. ci, którzy umieją być lubiani, bez tego ani rusz.

Mnie nie lubią bo jestem szczera, nie umiem się podlizywać i wazeliny, nie jestem milusia (nie mylić z miła), poza tym koleżanki stwierdziły że jestem brzydka, mała, gruba i mam głupie poglądy na życie, nie należę do osób wygadanych, nie umiem mielić językiem po próżnicy o wszystkim i o niczym(to jest np. ten głupi pogląd na życie), bo nie jestem taka mądra jak one, faceci mnie nie lubią podobno dlatego, że się nie maluję i źle czesze, no i jestem brzydka, gruba i mała (to jest kolejny mój głupi pogląd na życie). Jestem dobra w tym co robię, co zauważyli przełożeni w pracy dlatego to wkurza innych. Mam wrażenie, że najbardziej wkurzam innych tym, że sobie płynę pod prąd a oni wolą łatwiznę, tylko że ja nikogo nie zmuszam żeby płynął razem ze mną. Nie chce żeby mnie ludzie lubili, ale żeby chociaż szanowali. Nie chce się zmieniać bo nie wiem w co się mam zmienić, nie zładnieje, nie urosnę, schudnąć mogę pracuję nad tym, zmądrzeć żeby się wymądrzać też nie chcę, taka głupia natura po prostu nie chcę. Ja się nie nadaję między ludzi.

Samotność

przez abrakadabra xx 21 lis 2015, 19:32
520m.n.p.m., chcesz popisać, proszę bardzo ;)

Samotność

przez filip133 21 lis 2015, 20:18
Eh, ja chcę do Poznania xD haha
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Samotność

przez elo 21 lis 2015, 20:22
520m.n.p.m. napisał(a):Mnie nie lubią bo jestem szczera, nie umiem się podlizywać i wazeliny, nie jestem milusia (nie mylić z miła), poza tym koleżanki stwierdziły że jestem brzydka, mała, gruba i mam głupie poglądy na życie, nie należę do osób wygadanych, nie umiem mielić językiem po próżnicy o wszystkim i o niczym(to jest np. ten głupi pogląd na życie), bo nie jestem taka mądra jak one, faceci mnie nie lubią podobno dlatego, że się nie maluję i źle czesze, no i jestem brzydka, gruba i mała (to jest kolejny mój głupi pogląd na życie). Jestem dobra w tym co robię, co zauważyli przełożeni w pracy dlatego to wkurza innych. Mam wrażenie, że najbardziej wkurzam innych tym, że sobie płynę pod prąd a oni wolą łatwiznę, tylko że ja nikogo nie zmuszam żeby płynął razem ze mną. Nie chce żeby mnie ludzie lubili, ale żeby chociaż szanowali. Nie chce się zmieniać bo nie wiem w co się mam zmienić, nie zładnieje, nie urosnę, schudnąć mogę pracuję nad tym, zmądrzeć żeby się wymądrzać też nie chcę, taka głupia natura po prostu nie chcę. Ja się nie nadaję między ludzi.

serio zalezy ci na szacunku takich osob?
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Samotność

przez jetodik 21 lis 2015, 20:36
520m.n.p.m., to Ty napisałaś kiedyś, że ludzie sie Ciebie czepiają Twojej wagi, ale że mogą Cię cmoknąć w grubą dupę i dalej będziesz jeść?
pytam bo podobało mi się to, a nie pamiętam kto napisał ;)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Sortuj wg