Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez NN4V 07 lis 2015, 14:45
black swan napisał(a):samnieswój, kobieta nie oczekuje z góry niczego od mężczyzny...

Wyniki badań zagadnienia wskazują coś innego. Co wiec upoważnia Cię do wypowiedzi w imieniu wszystkich kobiet?

black swan napisał(a): Widzi jakiego sobie wybiera i wie, czego może się po nim spodziewać. W przybliżeniu...

Dziwne. Doświadczenia wielu wskazują jednak, że w momencie wyboru widzi niewiele, właściwie nic.

black swan napisał(a):...Wiesz, delikatność to może widać na wierzchu, ale wewnątrz całkiem sporo kobiet jest zimnymi sukami, tak kolokwialnie mówiąc. :P

Są tylko odbiciem swojej mamusi. Zbyt słabe i w słabości tej nieszczęśliwe, by z powielania schematów poznawczych się wyrwać.
Przekazują więc "mądrość" swą córkom.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Samotność

przez Zosia_89 07 lis 2015, 18:23
ja ją dziś odczuwam, dużo ludzi mnie otacza na co dzień, ale brakuje mi tego jedynego :bezradny:
:-|
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Samotność

przez black swan 08 lis 2015, 10:50
NN4V, a co Ciebie upoważnia do 'mówienia jak jest' z kobietami? Jeśli jesteś mężczyzną, to chyba jeszcze mniej niż mnie. ;] Oczywiście ja w swojej wypowiedzi odniosłam się głównie do samej siebie, co wydawało się dość oczywiste w zrozumieniu, ale jeśli przez to uraziłam w jakiś sposób Twój wyczuwalny na odległość hejt do kobiet, to wielkie sorry. ;]
No risk - no fun, no pain - no gain.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez bonsai 08 lis 2015, 10:59
black swan, on niewiele rozumie, tak generalnie. Musiałabyś przytoczyć jakieś badania, żeby coś zaskoczyło, wtedy dostałabyś link z wikipedii, że w latach 60-tych amerykański naukowcy dowiedli, że to i tamto. :> To wszystko wynika zapewne z tego, że nikt się w nim nie zakochał przez całe życie (wszak wyśmiewa tę piękną fazę związku i nazywa ją "głupią"). Bycie zgorzkniałym dziadkiem jest tylko konsekwencją zebranych doświadczeń.
bonsai

Samotność

przez black swan 08 lis 2015, 11:20
bonsai, hmm, w sumie nie wydaje mi się, żeby był dziadkiem, wyczuwam w jego wypowiedziach trochę szczeniackości. Ale zgorzkniałym to możliwe. Można być zgorzkniałym w każdym wieku... INTP mają to do siebie, że próbują wszystko uzasadnić i logicznie wytłumaczyć, powiązać fakty, znaleźć wzór na rzeczywistość, zrozumieć wszystko, a pisanie o własnych rozkminach umysłowych jest tego odzwierciedleniem i próbą utwierdzenia się w znalezionych zależnościach. Dlatego tak słabo wychodzi mu stworzenie dialogu - bo to nie ma być dialog, a 'wzpółrozmówcy' są tylko czymś w rodzaju grupy pseudo-kontrolnej, elementem badania.
No risk - no fun, no pain - no gain.

Samotność

przez arrivistE 08 lis 2015, 23:31
nie ma to jak ten moment w zyciu kiedy trzezwiejesz (raczej kiedy twoj umysl trzezwieje z czegos niemozliwego) i zauwazasz ze nie masz roboty perspektyw kasy znajomych dziewczyny przyjaciol nikogo xexe

Samotność

przez Nichtigkeit 09 lis 2015, 00:04
u mnie hehe
nie wiem.. keidys bym sie zalil wielolinijkami tutaj, albo do pamietnika, ale coz..

Samotność

przez Celice 09 lis 2015, 01:16
Nichtigkeit, a teraz masz forum. Daje coś?
Celice

Samotność

przez dr. Psycho Trepens 10 lis 2015, 22:50
Jestem najwiekszym idiota swiata, z góry wiem że w mojej chorobie moze pomoc tylko "drugi" człowiek,
to ja mimo wszystko dalej unikam tak jak mam to wyryte w osobowości, sam dla siebie najwiekszym wrogiem, ehh.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

Samotność

przez Nichtigkeit 11 lis 2015, 01:05
Celice napisał(a):Nichtigkeit, a teraz masz forum. Daje coś?

tak.
swiadomosc, ze nawet wsrod "nienormalnych" jestem nienormalny...

Samotność

przez Bobby6 11 lis 2015, 15:09
Nichtigkeit napisał(a):
Celice napisał(a):Nichtigkeit, a teraz masz forum. Daje coś?

tak.
swiadomosc, ze nawet wsrod "nienormalnych" jestem nienormalny...

nie wydaje mi się żeby z kimkolwiek było aż tak źle

Samotność

przez Nichtigkeit 11 lis 2015, 16:40
Pfff po prostu nigdzie nie pasuje.. I tyle

Samotność

przez farfalla439 12 lis 2015, 17:53
Podobno miłość przychodzi niespodziewanie, a nie wtedy kiedy na nią czekamy.... Jak wyjść z ciągłego stanu gotowości? Za dużo par i "mdłości" dookoła, żeby móc się tym nie przejmować...

Samotność

przez Eteryczna 12 lis 2015, 19:05
farfalla439 napisał(a):Podobno miłość przychodzi niespodziewanie, a nie wtedy kiedy na nią czekamy.... Jak wyjść z ciągłego stanu gotowości? Za dużo par i "mdłości" dookoła, żeby móc się tym nie przejmować...
Może w tym problem,aby na spokojnie do tego podchodzić bez parcia i na luzie.Tak miłość przychodzi niespodziewanie i to jest najfajniejsze właśnie ;)
''Odwaga to nie brak strachu, lecz świadomość, że coś jest ważniejsze niż strach. Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale.
Spiewaj jakby nikt nie słuchał..
Tańcz jakby nikt nie patrzył..
Kochaj jakby nikt Cię nigdy nie zranił..
Żyj jakby niebo było tu na ziemi..

Sortuj wg