Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez carlosbueno 13 paź 2015, 20:36
A mi się wydaje, że wcale nie trzeba być samotnym, aby stać się narcyzem zapatrzonym we własne problemy, po sobie widzę, że wystarczy być tylko życiowo nieszczęśliwym.
każdy depresant jest zapatrzony w siebie.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez Follow_ 13 paź 2015, 22:56
no to sobie podepresjonuje...
pusto, smutno...głucho..
i nikogo....
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Samotność

przez Felicja12 14 paź 2015, 01:32
[quote="carlosbueno" każdy depresant jest zapatrzony w siebie.[/quote]

Każdy człowiek ,odgórnie jest egoistą zaparzonym w siebie, ba! Nawet każde zwierzę na tej ziemi!

Ja zamęczam się myślami i jestem zapatrzona w siebie - w sensie negatywnym,gdyż nie lubię własnej osoby i nie umiem spełnić swoich wymagań ,więc walczę sama ze sobą.A każdy jest najbardziej skupiony na wrogu.

Samotność dotyka mnie coraz mocniej,mam tylko faceta.On sobie chodzi po znajomych,po pracy piwko,tu coś tam ,tu coś tam,bawi się ...
A ja siedzę jak ta durnota w domu, nie mam za bardzo do kogo się odezwać, z kim wyjść , nikt do mnie nie dzwoni,nie zaprasza.Mimo że jakiś czas temu było wszystko ok.Brakuje mi tego.Nocnego pijaństwa, nietypowych dla mnie(na trzeźwo) wyskoków na parkiet,rannych powrotów i poczucia że się niesamowicie wybawiłam.
Mam zaledwie 20 lat i już skończyły się dla mnie imprezy i młodzieńcze życie.Bo ta cholerna choroba.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez abrakadabra xx 14 paź 2015, 11:01
Człowiek zaczyna być samotny z jakichś tam przyczyn, powody mogą być różne. Później jesteś samotny dlatego, że jesteś... samotny :lol: (masło maślane), bo nikt nie chce samotnych. Jesteś samotnym z problemami psychicznymi, masz już bardziej przejebane. A jak zaczniesz o tym tu pisać na forum jak bardzo ci źle, to nawet u świrów tracisz :lol: Rozwiązanie- przestać narzekać, to na dobry początek, stać się ogólnie bardziej pozytywną osobą (łatwo się mówi) i już możesz zacząć podbijać świat :lol:

A jak narzekanie wejdzie ci w krew, to masz przejebane w realu jak i w necie.

Samotność

przez zalezna 14 paź 2015, 15:23
abrakadabra xx napisał(a): stać się ogólnie bardziej pozytywną osobą (łatwo się mówi) i już możesz zacząć podbijać świat :lol:

a dlaczego mam sie zmieniac dla innych i byc taka jaka oni chca? robilam to cale zycie i nic na tym nie zyskalam. wiecej tego nie zrobie, bo jak ludzie nie akceptuja cie takim jakim jestes, tylko ich wyobrazenia o tobie, to juz lepiej faktycznie byc samemu niz zadawac sie z hipokrytami
zalezna

Samotność

przez abrakadabra xx 14 paź 2015, 17:24
zalezna, zmieniając się zyskujesz podwójnie, po pierwsze robisz to dla siebie, żeby czuć się lepiej ze sobą, nawet pomimo problemów, dwa, emanujesz "dobrą energią" jeżeli oczywiście ci zależy, żeby nie siedzieć samej w domu. Oczywiście to tak w dużym uproszczeniu opisałem i łatwo na pewno nie będzie. A jeżeli chodzi o mnie, dalej tkwię w negatywnych schematach ale zamierzam to powoli zmieniać. Czy mi się uda, zobaczymy.

Samotność

przez abrakadabra xx 14 paź 2015, 17:35
Nie mówię żeby od razu skakać z radości, bo to byłby debilizm ale żeby się nie zadręczać tak tym wszystkim, po co dodatkowo się gnębić. A że to będzie rzutowało na to czy jesteśmy samotni czy nie to już druga sprawa.

Samotność

przez Saraid 14 paź 2015, 22:28
Tak ogólnie dla tych co czują się samotnie ;)
Saraid

Samotność

przez zalezna 15 paź 2015, 16:43
abrakadabra xx napisał(a):zalezna, zmieniając się zyskujesz podwójnie, po pierwsze robisz to dla siebie, żeby czuć się lepiej ze sobą,

ale po co ja mam się zmieniać dla kogoś obcego? mój charakter mi odpowiada i nie widzę powodu, żeby udawać kogoś kim nie jestem tylko po to by zyskać czyjąś aprobatę.
zalezna

Samotność

przez Bobby6 15 paź 2015, 17:30
ja w tej chwili jestem tak zdesperowany, że gotów byłbym się całkowicie zmienić byleby kogoś poznać

Samotność

przez Follow_ 15 paź 2015, 20:09
dobre...
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Samotność

przez Celice 15 paź 2015, 20:14
Bobby6, zmienić czy udawać to jest pytanie
Celice

Samotność

przez abrakadabra xx 15 paź 2015, 20:15
Bobby6 napisał(a):ja w tej chwili jestem tak zdesperowany, że gotów byłbym się całkowicie zmienić byleby kogoś poznać

Wpisuj się na listę samotnych, nie opędzisz się od kobiet, tak jak ja ;)

Samotność

przez Saraid 15 paź 2015, 20:50
abrakadabra xx napisał(a):
Bobby6 napisał(a):ja w tej chwili jestem tak zdesperowany, że gotów byłbym się całkowicie zmienić byleby kogoś poznać

Wpisuj się na listę samotnych, nie opędzisz się od kobiet, tak jak ja ;)
zgdza się ,aż jestem zazdrosna ;)
Saraid

Sortuj wg