Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez abrakadabra xx 14 paź 2015, 17:24
zalezna, zmieniając się zyskujesz podwójnie, po pierwsze robisz to dla siebie, żeby czuć się lepiej ze sobą, nawet pomimo problemów, dwa, emanujesz "dobrą energią" jeżeli oczywiście ci zależy, żeby nie siedzieć samej w domu. Oczywiście to tak w dużym uproszczeniu opisałem i łatwo na pewno nie będzie. A jeżeli chodzi o mnie, dalej tkwię w negatywnych schematach ale zamierzam to powoli zmieniać. Czy mi się uda, zobaczymy.

Samotność

przez abrakadabra xx 14 paź 2015, 17:35
Nie mówię żeby od razu skakać z radości, bo to byłby debilizm ale żeby się nie zadręczać tak tym wszystkim, po co dodatkowo się gnębić. A że to będzie rzutowało na to czy jesteśmy samotni czy nie to już druga sprawa.

Samotność

przez Saraid 14 paź 2015, 22:28
Tak ogólnie dla tych co czują się samotnie ;)
Saraid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez zalezna 15 paź 2015, 16:43
abrakadabra xx napisał(a):zalezna, zmieniając się zyskujesz podwójnie, po pierwsze robisz to dla siebie, żeby czuć się lepiej ze sobą,

ale po co ja mam się zmieniać dla kogoś obcego? mój charakter mi odpowiada i nie widzę powodu, żeby udawać kogoś kim nie jestem tylko po to by zyskać czyjąś aprobatę.
zalezna

Samotność

przez Bobby6 15 paź 2015, 17:30
ja w tej chwili jestem tak zdesperowany, że gotów byłbym się całkowicie zmienić byleby kogoś poznać

Samotność

przez Follow_ 15 paź 2015, 20:09
dobre...
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Samotność

przez Celice 15 paź 2015, 20:14
Bobby6, zmienić czy udawać to jest pytanie
Celice

Samotność

przez abrakadabra xx 15 paź 2015, 20:15
Bobby6 napisał(a):ja w tej chwili jestem tak zdesperowany, że gotów byłbym się całkowicie zmienić byleby kogoś poznać

Wpisuj się na listę samotnych, nie opędzisz się od kobiet, tak jak ja ;)

Samotność

przez Saraid 15 paź 2015, 20:50
abrakadabra xx napisał(a):
Bobby6 napisał(a):ja w tej chwili jestem tak zdesperowany, że gotów byłbym się całkowicie zmienić byleby kogoś poznać

Wpisuj się na listę samotnych, nie opędzisz się od kobiet, tak jak ja ;)
zgdza się ,aż jestem zazdrosna ;)
Saraid

Samotność

przez abrakadabra xx 15 paź 2015, 20:54
Saraid, nie, no ciebie to nie porzucę, za dobra dziewczyna z ciebie ;)

Samotność

przez Saraid 15 paź 2015, 20:57
abrakadabra xx, ;) no ja myśle na dobre i na złe ;)
Saraid

Samotność

przez zalezna 15 paź 2015, 21:47
ja to tylko sie ciesze, ze moi rodzice nie należą do osób , które ględzą " kiedy mąż , ślub, dzieci" , bo szczerze to pewnie nigdy...
zalezna

Samotność

przez Bobby6 15 paź 2015, 21:51
zalezna napisał(a):ja to tylko sie ciesze, ze moi rodzice nie należą do osób , które ględzą " kiedy mąż , ślub, dzieci" , bo szczerze to pewnie nigdy...

hahah moi rodzice też do takich nie należą ale wszystkie ciotki, babcie i całe kuzynostwo co święta/grill/rocznice przypomina mi że jeszcze żadnej dziewczyny nie przyprowadziłem do domu

Samotność

przez carlosbueno 15 paź 2015, 21:53
Bobby6 napisał(a):
zalezna napisał(a):ja to tylko sie ciesze, ze moi rodzice nie należą do osób , które ględzą " kiedy mąż , ślub, dzieci" , bo szczerze to pewnie nigdy...

hahah moi rodzice też do takich nie należą ale wszystkie ciotki, babcie i całe kuzynostwo co święta/grill/rocznice przypomina mi że jeszcze żadnej dziewczyny nie przyprowadziłem do domu
ja mam to samo a 35 lat mam, powinni se dać spokój bo skazany jestem na samotność.
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg