Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez abrakadabra xx 12 paź 2015, 21:21
klex napisał(a):Temat się rozbujał to w tym wątku chyba nikt nie może czuć się samotny :105:

No właśnie, to jak to jest, tylu samotnych obok siebie (w wirtualu)...

Samotność

przez abrakadabra xx 12 paź 2015, 21:26
Jest sporo barier, które samotnym utrudniają życie. A jak ktoś jest zaburzony, nieufny, pełen obaw to już całkiem. No i wirtual to nie to samo co w realu.

Samotność

przez abrakadabra xx 12 paź 2015, 21:38
Mógłby powstać osobny wątek, gdzie ludzie samotni, chcący nawiązać wirtualny kontakt deklarowali by swoją aprobatę do rozmów, np. poprzez maila, gg, czy pw. To by ułatwiło kontakty. Ja np. nie napiszę ot tak do obcej osoby, bo nie wiem czy ona chce gadać czy nie, no i nie chcę się narzucać. A tak to bez problemu można pisać. Ci którzy przypadną sobie do gustu będą dalej kontynuować rozmowy. Jeśli samotnych byłoby sporo to zawsze ktoś z kimś na pewno by nawiązał nić porozumienia. Nie wiem czy to dobry pomysł.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Follow_ 12 paź 2015, 21:45
lęki i rezygnacja z życia.... to przyczyna mojej samotności...
nie chce mi się już cokolwiek robić...
nie mam siły

Samotność

przez Saraid 12 paź 2015, 22:04
abrakadabra xx napisał(a):Mógłby powstać osobny wątek, gdzie ludzie samotni, chcący nawiązać wirtualny kontakt deklarowali by swoją aprobatę do rozmów, np. poprzez maila, gg, czy pw. To by ułatwiło kontakty. Ja np. nie napiszę ot tak do obcej osoby, bo nie wiem czy ona chce gadać czy nie, no i nie chcę się narzucać. A tak to bez problemu można pisać. Ci którzy przypadną sobie do gustu będą dalej kontynuować rozmowy. Jeśli samotnych byłoby sporo to zawsze ktoś z kimś na pewno by nawiązał nić porozumienia. Nie wiem czy to dobry pomysł.
Ty zawsze masz dobre pomysły ;) ,ale myślę ,że ludki się tutaj poodnajdują jakoś ;)
Saraid

Samotność

przez abrakadabra xx 12 paź 2015, 22:09
Chciałem założyć Stowarzyszenie Samotnych Świrów ale to chyba nie zda egzaminu.

Samotność

przez klex 12 paź 2015, 22:14
abrakadabra xx napisał(a):Mógłby powstać osobny wątek, gdzie ludzie samotni, chcący nawiązać wirtualny kontakt deklarowali by swoją aprobatę do rozmów, np. poprzez maila, gg, czy pw.

Jest taki wątek dział Inne/Poznajmy się/Kto porozmawia przez GG/PW?
12513238

Samotność

przez abrakadabra xx 12 paź 2015, 22:20
klex napisał(a):Jest taki wątek dział Inne/Poznajmy się/Kto porozmawia przez GG/PW?

Ano jest ale samotnych jakoś nie ubywa. Ci sami dalej narzekają w tym wątku.

Samotność

przez zalezna 12 paź 2015, 22:33
Ja tam nie mam problemów z komunikacją, ale choć jestem bardzo otwarta na wszelkiego typu znajomości i pierwsza wychodzę z inicjatywą ludzie zwykle mnie zlewają. Nawet w internecie :(
zalezna

Samotność

przez Celice 12 paź 2015, 22:48
Gdzie jesteś Zdziś? Tęsknie tak jak nikt. Przeminął czas. Czy wybaczysz mi?
Celice

Samotność

przez abrakadabra xx 13 paź 2015, 00:51
zalezna napisał(a):Ja tam nie mam problemów z komunikacją, ale choć jestem bardzo otwarta na wszelkiego typu znajomości i pierwsza wychodzę z inicjatywą ludzie zwykle mnie zlewają. Nawet w internecie :(

zalezna, wydaje mi się, że za dużo marudzisz i nie ma w optymizmu. Takie jest moje wrażenie. Ale nie jesteś sama, ja też sporo narzekałem i chyba nie jestem lubiany. To już wśród normalsów mam większe branie a przynajmniej miałem jak jeszcze zdrowie dopisywało.

Samotność

przez nastazja2809 13 paź 2015, 01:05
abrakadabra xx napisał(a):Mógłby powstać osobny wątek, gdzie ludzie samotni, chcący nawiązać wirtualny kontakt deklarowali by swoją aprobatę do rozmów, np. poprzez maila, gg, czy pw. To by ułatwiło kontakty. Ja np. nie napiszę ot tak do obcej osoby, bo nie wiem czy ona chce gadać czy nie, no i nie chcę się narzucać. A tak to bez problemu można pisać. Ci którzy przypadną sobie do gustu będą dalej kontynuować rozmowy. Jeśli samotnych byłoby sporo to zawsze ktoś z kimś na pewno by nawiązał nić porozumienia. Nie wiem czy to dobry pomysł.

Hej, jestem tu nowa :) Popieram ten wątek, ja też zawsze boję się do kogoś napisać od tak... Wiadomo, nie każdy chce pogadać, albo nie lubi jakichśtam osób, a wiadomo, może ja przypadkiem do takiej grupy należę... :P

Samotność

przez abrakadabra xx 13 paź 2015, 01:08
nastazja2809, założyłem właśnie ten wątek, może ci się spodoba. Jest w "Poznajmy się".

Samotność

przez zalezna 13 paź 2015, 01:11
abrakadabra xx",
trudno zachować optymizm w mojej sytuacji. i od 4 lat mam depresje,ktora zyje wlasnym zyciem. ze nikt nie lubi zdolowanych, z przegranym zyciem to sie juz pogodzilam.
zalezna

Sortuj wg