Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Druid 09 wrz 2015, 17:05
NN4V napisał(a):
Mae napisał(a):Czy jest ktoś, z kim mogłabym porozmawiać o swoim problemie sercowym? Niestety zostałam ze wszystkim sama i potrzebuję oparcia. :(

Ale to forum teraz parszywie wygląda. Nienawidzę kafelkopodobnych szablonów.

Ten post zmienił nasze życie. (No i Leosia. :D)
Dziś równo miesiąc. :D

ale że co, Big Love na horyzoncie?
Druid

Samotność

przez seway1996 09 wrz 2015, 18:52
...

Samotność

przez koszykova 09 wrz 2015, 20:12
Solitary, a szukasz? Jak szukasz? Kogo szukasz?
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez autodestrukcja2 10 wrz 2015, 00:15
jak sie ,,kogos szuka" ? bo zawsze brzmi to dla mnie dość abstrakcyjnie ; P

Samotność

przez koszykova 10 wrz 2015, 00:41
w sumie mogłabym wyjść z karteczka po mieście ''szukam kogos'' ale sie wstydze, fobia s.
szukać? probowac nawiazac znajomosc

ja szukam, mam bardzo w /cenzura/ samotną noc dziś :(
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Samotność

przez jetodik 16 wrz 2015, 22:15
czy gra tu ktoś w rFactor? Jedna z najlepszych ścigałek.
gdybyśmy grali i mówili sobie wyniki byłoby mniej samotnie...
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Samotność

przez dar 16 wrz 2015, 23:34
Trochę doskwiera mi dziś samotność. Niby czasem przewijają się jacyś znajomi, bywają nawet natrętni ale później znów trafiają się takie tygodnie gdzie czuję się samotny. Chciałbym mieć kogoś takiego jak dobry "prawdziwy" przyjaciel z którym zawsze można pogadać.
dar

Samotność

przez jetodik 17 wrz 2015, 00:05
ja dziś rozmawiałem przez fona z dwójką przyjaciół a i tak mi doskwiera samotność, w tym wypadku to musi być stan umysłu.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Samotność

przez Pollice Verso 17 wrz 2015, 00:32
Witam...trzeba popracować nad własną słabością by nie szukać wszystkiego z punktu tej słabości..... potrzeby którą ciężko pominąć ...mowa o smutku i wszystkim co się z nim wiąże ...potrzeby przyjaźni i kontaktu ... nie można ich budować .., tych relacji z pozycji wygłodniałego zwierza na te relacje.... Ciężko nam będzie się w tym połapać i przytłoczymy i siebie i nieszczęśnika który będzie przy nas.... to tak jak swobodne pice wody by mieć w swej pieczy gospodarkę elektrolitami... nie doprowadzając ani do nadwyżki ani do braków grożących śmiercią....
Gdy da się już nad sobą panować , trzeba zadbać o siebie w jakiejś pasji , by móc wzrastać... nie koniecznie pasji potrzebujących ludzi , na razie ... w miarę naszej gotowości szukać w tym znajomych, przez pasję itd.... scenariuszy może być tyle ile wymyślimy , ale najpierw by to co nas męczy było tym co jesteśmy w stanie unieść...później nieco w spół odciążyć . Padajmy na twarz jak trzeba ale jeśli da się gdzieś coś zrobić z własnej inicjatywy nie przepuszczajmy jej ot tak.... !!!!!!! Pozdrawiam :)

Samotność

przez jetodik 17 wrz 2015, 00:57
dlaczego czuję się samotny wtedy kiedy nie palę papierosów?

Samotność

przez cdn. 17 wrz 2015, 01:04
Jak otaczają cię sami palacze to nic dziwnego, że możesz się czuć trochę odstawiony na bok. Jak nie otacza cię nikt, to pewnie jakbyś je palił to też byś się czuł równie samotny.

Kurcze, aż mnie wzięła ochota na papierosa.

Samotność

przez jetodik 17 wrz 2015, 01:50
cdn., nie otaczają mnie palacze, otaczają mnie ludzie niepalący, chodzi o to, że jak nie pale to staje się jakiś taki sentymentalny, zdezorientowany, osamotniony, właśnie wróciłem ze sklepu nocnego kupiłem fajki, zapaliłem i ten stan minął, choć mdli mnie i źle się czuje.
muszę pomyśleć o jakimś nicorette, coś co dostarcza nikotyne, jakieś plastry albo gumy, coś polecasz może?
a Ty palisz?

Samotność

przez cdn. 17 wrz 2015, 02:04
nie palę od jakiegoś czasu.
Pomogły mi w tym podejrzenia o nowotwór. Całe szczęście błędne. Byłabym bardzo niewdzięczna wobec losu gdybym do tego wróciła. A zaczęło się od ludzi, prawie wszyscy moi znajomi palą.
Nie paliłam też tak długo - intensywnie 3 lata.

Trudno więc coś ci doradzić z tych tradycyjnych sposobów. Czekolada poprawia jeszcze nastrój, ale psuje wygląd :P
Mojemu tacie pomagały gumy do żucia, cukierki mentolowe.

Samotność

przez jetodik 17 wrz 2015, 02:15
cdn., poszperałem trochę w necie i zdecydowałem się na gumy.
mówi się, że powinno się 8-12gum dziennie żuć, ale ja 5 będę żuł bo dużo nie jarałem. więc opakowanie starczy mi na miesiąc prawie, no na 21 dni.

Sortuj wg