Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Samotność:(((

przez M18 17 gru 2010, 20:57
Jako że jesteś kobietą to już teraz mówię ci abyś tym sobie nie zawracała głowy bo na pewno kogoś znajdziesz albo ktoś znajdzie ciebie. Wy kobiety macie ułatwione zadanie bo tylko dacie facetowi znać że trochę go lubicie i wszystko toczy się samo :)
M18

przez dodzik 17 gru 2010, 21:00
detektywmonk. Nie martw się tym, że jeszcze nikogo nie miałeś. Ja już doświadczyłam bycia w związku i niestety także straty. Wiesz, to bardziej boli, niż bycie samotnym. Z resztą zrozumiałam, że samemu wpierw trzeba stanąć na nogi, a pózniej dopiero rozglądać się za towarzystwem. Widzisz, ja myślała, że ta druga osoba będzie ,,lekarstwem" jednak myliłam się- najpierw siebie trzeba uzdrowić, a dopiero póżniej można szukać partnera. W innym wypadku wpaść można w jeszcze większe bagno. Najpierw siebie trzeba pokochać, żeby pokochać drugiego.

przez creamy.gda 17 gru 2010, 21:09
hej dziewczyny :* nie moze byc tak zle jak mowicie. Moze jestescie poprostu zmęczone tym wszystkim. Co do pewności siebie to wystarczy o siebie zadbać i nie żałowac pieniędzy na upiększanie ciała, fajne ubrania i kosmetyki. Jak mam doła kupuje sobie coś w czym wyglądam ślicznie i odrazu mi lepiej ;DD czasem warto wydać troche pieniędzyi wystroic sie na maksa. Mi to pomaga. Odrazu pewnosc siebie skacze do góry.

detektywmonk nie przejmuj się tym, ze nie bylaś jeszcze w związku. Najwyraźniej nie spotkałaś nikogo to był dla Ciebie odpowiedni. :) Moze masz stasznie wysokie wymagania wobec chłopców i przez to nie spotkałaś nikogo godnego Twojej uwagi. Czasami warto nie oceniać ludzi odrazu, po wyglądzie i chwili rozmowy.

dodzik Jak mozesz mowic, ze bez faceta sobie nie poradzisz? :P przecież to jest straszne. I Doda przepraszam, jezeli kogos obraze, ale pozatym, ze jest wulgarna i kontrowersyjna niczego sobą nie reprezentuje. Myśle, ze dziewczyna powinna byc delikatna, wrażliwa i naturalna. Ale to tylko moje zdanie.

buzka:*

[Dodane po edycji:]

M18 jak to dziewczyna ma ułatwione zadanie? Mnie denerwuje bierność mężczyzn. Jeżli podoba im się dziewczyna powinni się o nią postarać a nie czekać na jakiś znak. Wiele dziewczyn jest miłych poprostu z natury, wiec doszukiwanie się jakichś znaków jest poprostu śmieszne.
Dziwie się, ze faceci tak się boją albo wstydzą swoich uczuć. Albo brak im pewności siebie, bo najczęsciej dziewczyny dowiadują się takich rzeczy od ich kumpli albo koleżanek.
Natomiast w przypadku gdy dziewczyna stara się poderwac chłopaka zawsze wydaje mi się to załosne. Chyba tylko zdesperowane dziewczyny tak robią.
wiec kto ma łatwiej? :):)
60 mg seronil

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Śnieżka* 17 gru 2010, 23:24
Ja tez czuję sie samotna, a najbradziej wtedy kiedy jestem pośród wielu osób. A najmniej kiedy jestem sama. Dziwne to :roll:
Raz do roku umieram, później rodzę się na nowo, by znowu umrzeć.

przez dodzik 19 gru 2010, 17:08
No, własnie- to się nazywa samotnośc wśród tłumu. Dlaczego tak jest, że żyjąc obok siebie czujemy się obco, jak istoty z innej planety?
Czasem też nie rozumiem tego świata, ale im bardziej myślę, tym bardziej ,,wiem, że nic nie wiem"
Trzeba robi swoje i zajmowa się swoimi sprawami, chociaz jak ma się leki i zahamowania, to automatycznie uwaga zwraca się w innym kierunku

,,I'm an alien"

przez wiejskifilozof 19 gru 2010, 17:23
Mnie prawdę powiedziała o mnie moja mama . Ludzie chorzy nie mają przyjaciół :bezradny: , mam siostrę cioteczną 44 letnią , po rozwodzie , ma SM . Jest z nią bardzo źle . Siada ciało i umysł. Zgadniecie ilu ma przyjaciół(tak od serca ), tak macie rację , ANI JEDNEGO . M am kliku kolegów , lecz to je to samo co ukochana dziewczyna .

[Dodane po edycji:]

Mam kilku znajomych , głównie dziewczyny z którymi rozmawiam , fryzjerka , bibliotekarka , mogę porozmawiać także z moją psycholog . Lecz to nie to samo co mieć tą ukochaną dziewczynę , wiem że one nigdy nie będą ze mną . I ta samotność mnie zabija . :why:

przez koreczek 21 gru 2010, 19:37
dodzik
Twoj problem polega na tym , ze za bardzo porownujesz sie do innych a tym bardziej do ludzi ekranu. Oni nie sa tacy jakimi ich widzisz , to co widzisz na ekranie to tylko zabieg czysto marketingowy. Nie znasz dody , wiec jak mozesz wiedziec czy ona jest wartosciowa osoba ?
Ja tez jej nie znam i wcale nie oceniam jej zle. Proponuje tobie zebys wyrzucila telewizor przez okno , to powinno poprawic twoje samopoczucie.

detektywmonk
Kobiety graja pasywnie i nie rzuca ci sie na szyje mowiac "kocham cie wez mnie tu i teraz" to ty masz inicjowac kotakty z plcia przeciwna jako facet ten ktory prowadzi. Tak jak napisala cream.gda kobiety nie gryza i napewno musialbys sie naprawde postarac zeby od kobiety uslyszec chociazby slowo "spier...".

Jestes chory i myslisz , ze to jest ta bariera ktora ciebie ogranicza ? A moze to jest wlasnie twoj atut ?. Jestes zmulony ? Powiedz jej ze jjej uroda tak na ciebie dziala, ze miekna ci kolanka i zaraz zemdlejesz. Denerwujesz sie ? Powiedz jej ze nie spotkales jeszcze tak ladnej dziewczyny ktora by sprawiala ze glos tobie drzy.

przez wiejskifilozof 21 gru 2010, 21:40
Raczej wątpię czy to szybko nastąpi . Kobiety się boją schizofrenika bez przyszłości . Lecz może kiedyś się uda , może . :roll:

przez koreczek 21 gru 2010, 23:39
Sprobowales ? Kobiety lubia sie od czasu do czasu bac. Schizofrenik raczej nie pisze sensownych postow, nawet nie wie co to internet.

przez wiejskifilozof 22 gru 2010, 16:15
Jednak u mnie stwierdzono schizofrenię prostą . Wciesz ja wiem ,że kiedyś będę miał dziewczynę . Tylko nie wiem kiedy .

przez khaleesi 22 gru 2010, 16:35
detektywmonk no to witaj w klubie .
Tez nie byłam w poważnym związku .
No ale cóż mam robić przecież na siłę nie będę z kimś bo tak trzeba.
Zresztą ja zachorowałam w takim okresie życia i miałam takie natężenie choroby ,że bałam się ludzi więc co tu mówić o miłości :)
Damy radę . :great:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez wiejskifilozof 22 gru 2010, 18:37
:great: :mrgreen:

przez patrycja19 23 gru 2010, 00:02
ja mam chłopaka, kochających rodziców, siostrę, przyjaciółkę, znajomych a jednak mimo to czuję sie tak okropnie samotna nie wiem co mam zrobić z życiem pogubiłam się, nie mam się do kogo zwrócić o pomoc bo nikt mnie nie rozumie, tyle ludzi mam dookoła a jednak jestem sama :(

przez wiejskifilozof 23 gru 2010, 10:25
Takich ludzi jest dużo , tkwią w toksycznych związkach . Smutne :-|

Sortuj wg