Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez tristezza 15 sie 2015, 14:46
Mnie to zawsze zastanawia ta roznica wieku, przeciez to zupelnie inny swiat, nawet te kilka lat...
tristezza

Samotność

przez Kontrast 15 sie 2015, 14:56
Nie zawsze. Ludzie mają inne cykle starzenia, różne przeżycia i względy środowiskowe, więc w różnym wieku mogą sie bardzo dobrze dogadywać. Fizycznie to już zapewne inna sprawa, popęd i cała ta fascynacja to bardzo ważne sprawy.
Nie znam roli którą gram, wiem tylko, że jest moja - niewymienna.

Samotność

przez carlosbueno 15 sie 2015, 14:58
casablanca napisał(a):Mnie to zawsze zastanawia ta roznica wieku, przeciez to zupelnie inny swiat, nawet te kilka lat...
Tak jest może w wieku nastoletnim czy około 20-tki, ale po 23-25 tym to liczy się coraz mniej bo ludzie generalnie już później nie dojrzewają ani się nie rozwijają intelektualnie , poznałem dojrzalszych 20 latków od 40 latków różnie to bywa.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez cichyczlowiek 15 sie 2015, 15:00
mark123 napisał(a):
koszykova napisał(a):A może towarzystwo na dłuższą metę meczy bo to nie są ludzie z którymi sie dogadujemy i miło spędzamy czas, tylko ludzie których jesteśmy w stanie tolerować.

Mnie męczy jakiekolwiek towarzystwo, może dlatego, że jestem trochę antyspołeczny, nie akceptuję niektórych "zasad społecznych", które akceptuje prawie każdy.

U mnie jest tak samo. Nie lubię być towarzystwo ponieważ, dostałem dużo w kość od życia. Najlepszy zawód, dla takich ludzi jest zawód kierowcy,.

Samotność

przez filip133 15 sie 2015, 18:17
cichyczlowiek napisał(a):
mark123 napisał(a):
koszykova napisał(a):A może towarzystwo na dłuższą metę meczy bo to nie są ludzie z którymi sie dogadujemy i miło spędzamy czas, tylko ludzie których jesteśmy w stanie tolerować.

Mnie męczy jakiekolwiek towarzystwo, może dlatego, że jestem trochę antyspołeczny, nie akceptuję niektórych "zasad społecznych", które akceptuje prawie każdy.

U mnie jest tak samo. Nie lubię być towarzystwo ponieważ, dostałem dużo w kość od życia.

Tez sie pod tym podpisuje... :/

Samotność

przez khaleesi 15 sie 2015, 18:53
mark123 napisał(a):

a ja jestem traktowana jako dziwadło, że lubię zwierzęta gdzie większość ludzi się brzydzi a serio ci ludzie nie umywają się w połowie do nich.a tak na marginesie kontakt z moimi zwierzekami przynosi mi więcej plusów niż minusów bo minusów nie ma praktycznie żadnych. Są empatyczne i kochane prózno szukać tego u znajomych. Każdy patrzy żeby jemu było ok itd. Moje zwierzaki traktuje jak rodzine i mam nadzieję, że będą zyły tak długo ile to mozliwe
.
A tak poza tym to też mnie męczą mnie inni wolę poczytać ksiażke czy sobie film obejrzeć niż iść w miejsca gdzie jest duże skupiska ludzi.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Samotność

przez mark123 15 sie 2015, 19:11
khaleesi napisał(a):a ja jestem traktowana jako dziwadło, że lubię zwierzęta gdzie większość ludzi się brzydzi a serio ci ludzie nie umywają się w połowie do nich.a tak na marginesie kontakt z moimi zwierzekami przynosi mi więcej plusów niż minusów bo minusów nie ma praktycznie żadnych. Są empatyczne i kochane prózno szukać tego u znajomych. Każdy patrzy żeby jemu było ok itd. Moje zwierzaki traktuje jak rodzine i mam nadzieję, że będą zyły tak długo ile to mozliwe[/size].

Z moich obserwacji wynika, że zdecydowana większość lubi, tylko nieliczni się brzydzą i to ci, co się brzydzą są traktowani jak dziwadła.
Każde zwierzę jest bardziej przyjazne dla człowieka niż pies.
Związek małżeński - związek nielubiących lub nienawidzących się kobiety i mężczyzny, którzy chcą poświęcić życie na wzajemnym sprawianiu sobie przykrości.
Tylko dołujące, przygnębiające życie daje możliwość zarabiania pieniędzy.

Samotność

przez filip133 15 sie 2015, 20:57
Ze zwierzętami bywa może i lepiej, bo dużo zwierząt jest dużo więcej wart niż większość ludzi. Ale też tak np. mieszkać samemu i mieć kilka kotów, to też nie można się odezwać do kogoś - w sensie że może do kotów i można gadać, ale one nic nie powiedzą... :) Fajnie by tak było mieszkać z partnerką i mieć ze 2-3 kotki, albo jakieś pieski czy papugi... :) Ze zwierzętami łatwiej, żeby je mieć, niż z dziewczyną xD
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Samotność

przez obłąkany 18 sie 2015, 18:20
Wciąż jestem sam, wkurza mnie to że nie mam nikogo kto by mnie wsparł. Ostatnio przydarzyła mi się przygoda z moją byłą. Otóż pocałowaliśmy się, chyba nam obojgu była potrzebna odrobina bliskości. Jednak ona ma wyrzuty sumienia.

Samotność

przez Bogini zła 20 sie 2015, 13:48
Ja nie mam rodzicow, siostra sie na mnie wypiela dowiadując się, że mam problemy psychiczne.
Mam dzieci, ale one nie podniosą mnie na duchu, a ja nie chce ich sobą obciążać.
Samotność to mój najbliższy kompan i jednocześnie największy wróg
Samotność mnie zabija
GG 4210527

Samotność

przez nieboszczyk 20 sie 2015, 17:40
to gdzie jest mąż?rodzice nie żyją?siostra ci nie szczy do kroplówki szantażując ubezwlasnowolnieniem z uwagi że sie dowiedziala o twoich problemach psychicznych?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Samotność

przez filip133 20 sie 2015, 17:52
A z dziećmi dobry kontakt..? Może jakiś znajomych dobrych masz..?
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Samotność

przez Bogini zła 20 sie 2015, 20:07
nieboszczyk napisał(a):to gdzie jest mąż?rodzice nie żyją?siostra ci nie szczy do kroplówki szantażując ubezwlasnowolnieniem z uwagi że sie dowiedziala o twoich problemach psychicznych?

Mąż mnie zostawił jak mnie zdiagnozowali. To ujma dla niego mieć taką żonę.
Rodzice zapili się w 2013 r. Po trzech miesiącach mnie zostawił. ....

Samotność

przez filip133 20 sie 2015, 20:11
Eh, co za mąż... :/

Sortuj wg