Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez nieboszczyk 28 lip 2015, 20:23
zalezna napisał(a):
nieboszczyk napisał(a):
Po prostu maciek napisał(a):Ciężko mi to przyznać, ale tęsknię za Nią... :(

dokonaj samookaleczenia

powinni cię w końcu zbanować , wieczyście, słowo daję.

skoro koleś narzeka na nadmiar popularności każde inwalidztwo czy choroba idzie w parze z samotnością.nie trzeba mieć nałogów ani śmierdzieć aby byś samotnym

Samotność

przez tomasz_xyz 29 lip 2015, 16:02
Szukam czarownic i wiedźm, mogą być z gotycką nutką, koniecznie romantycznie usposobione. Lubiące blask księżyca i trzask polana w kominku. Pisać na maila
tomasz_xyz

Samotność

przez nieboszczyk 29 lip 2015, 16:27
tomasz_xyz napisał(a):Szukam czarownic i wiedźm, mogą być z gotycką nutką, koniecznie romantycznie usposobione. Lubiące blask księżyca i trzask polana w kominku. Pisać na maila

a ja szukam rybek.tylko gdziekolwiek pójdę tam sahara więc na /cenzura/ mi wędka?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez alone05 03 sie 2015, 15:10
Ja jak byłam na Oddziale Dziennym to poznałam wielu fajnych ludzi, z jedną koleżanką dalej utrzymuje kontakt telefoniczny, ta dziewczyna zawsze mnie wspierała i cieszyła się z moich sukcesów, to wartościowa dziewczyna, bardzo inteligentna, studiuje i pracuje jednocześnie. Kontynuuję też znajomość z jednym facetem, dobrze mi się z nim rozmawia (tylko kontakt telefoniczny). Jak byłam na oddziale zamkniętym to poznałam bardzo dużo ludzi, pamiętam jednego dziadka, który jeździł na wózku inwalidzkim i zaglądał do każdej sali, taki wścibski dziadek, ogólnie sympatyczny, grzecznie się zwracał do pielęgniarek: "proszę" "dziękuję" "siostrzyczko", miło go wspominam, miałam też na oddziale wielbiciela, czarnoskórego chłopaka, ciągle za mną chodził i byłam zażenowana całą sytuacją, całował mnie w rękę i mówił, że mógłby się ze mną ożenić :lol: oczywiście uznałam to za żart i się zaśmiałam :lol: kto by się chciał ze mną żenić :lol: za to wkurzał mnie inny chłopak, który ciągle przeklinał z kolegami, przy dziewczynach był grzeczny a przy kolegach pokazywał swoje prawdziwe oblicze, fałszywy typ, w dodatku rasista, nazywał czarnego kolegę małpą z buszu. Przy nim to ten Afroamerykanin był mądry i wykształcony a Polak głupi.

Samotność

przez Michuj 03 sie 2015, 15:32
alone05 napisał(a): za to wkurzał mnie inny chłopak, który ciągle przeklinał z kolegami, przy dziewczynach był grzeczny a przy kolegach pokazywał swoje prawdziwe oblicze, fałszywy typ.

Tu muszę Cię zmartwić, bo każdy tak ma. Chyba,że nie ma kolegów ;)
Loża szyderców

Samotność

przez tristezza 03 sie 2015, 19:52
Jak zwykle po czasie spedzonym intensywnie wsrod ludzi czuje sie bardziej samotna.
tristezza

Samotność

przez carlosbueno 03 sie 2015, 19:55
resilient napisał(a):
alone05 napisał(a): za to wkurzał mnie inny chłopak, który ciągle przeklinał z kolegami, przy dziewczynach był grzeczny a przy kolegach pokazywał swoje prawdziwe oblicze, fałszywy typ.

Tu muszę Cię zmartwić, bo każdy tak ma. Chyba,że nie ma kolegów ;)
ja tak nie mam bo nie przeklinam, no ale ja nie mam dziewczyny :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez khaleesi 04 sie 2015, 22:33
carlosbueno, bo zapewne łamiesz kobiece serca :lol:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Samotność

przez carlosbueno 04 sie 2015, 23:34
khaleesi napisał(a):carlosbueno, bo zapewne łamiesz kobiece serca :lol:
jakoś nie zauważyłem, jestem samotny jak zawsze.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez RepairMySoul 05 sie 2015, 18:42
Ano .. Dwa dni temu zostałem "kopnięty w dupe"
Anafranil nie pomaga na zlamane serce, a szkoda.

Podobno samotni poznajemy siebie, prawda to?
Jak sądzicie?
"Mów mi prefekt - duszy defekt
Jedna szata - tysiąc metek"
~~RepairMYSoul

http://lightsinthehell.blogspot.com

Samotność

przez garfield 05 sie 2015, 18:54
RepairMySoul napisał(a):Podobno samotni poznajemy siebie, prawda to?
Jak sądzicie?

Prawda to. Jesteśmy wtedy skupieni tylko na sobie, na swoich pragnieniach, potrzebach i problemach. W związku zawsze traci się trochę siebie, niestety.
Obrazek

Samotność

przez dr. Psycho Trepens 07 sie 2015, 02:06
Ciagle nie moge sie przelamac by sie z kims spotkac, jedynie na FB, GG oraz maiowo się porozumiewam ze znajomymi, przyjaciółmi i rodziną,
rzadziej też telefonuję - nie lubię rozmawiać przez telefon, choć jest to jeszcze do zaakceptowania, mimo to nie dzwonię spontanicznie
do znajomych by się wygadać tak jak to robi większość kobiet czy rzadziej facetów, nudzi mnie takie paplanie i trochę męczy.

Codzienny kontakt fizyczny mam z matką, ojcem, co parę dni ze starszym bratem i rzadziej z jego 2 siostrzennicami.
A jak się muszę z kimś umówić - w sprawie jakiegoś interesu - np. allegro (odbiór lub sprzedaż osobiście), to nie
ma problemu, bo to trwa nie więcej jak 15 minut.

Myślę, że podświadomię nie wierzę w to, że spotkania towarzyskie mają sens, szczególnie na trzeźwo,
bo człowiek jest spięty, sztywny, czasem od leków ma pustkę w głowie, jest lekami zmulony i ogólnie
ma kiepski nastrój by czuć się bezpiecznie wśród kogoś na spotkaniu.

Tak wygląda moja sytuacja.

A jak u Was ?
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

Samotność

przez SmutnaTęcza 07 sie 2015, 13:59
Nie potrafię zawiązać żadnych znajomości nawet tutaj na forum, nie mówiąc już o znajomościach z normalnymi ludźmi. :cry:

Samotność

przez obłąkany 07 sie 2015, 18:24
Od dawna jestem sam. Jednak nie potrafię odnaleźć się w świecie. czasami mam wrażenie że jestem tak brzydki i głupi że nawet rozwódka mnie nie zechce.

Sortuj wg