Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Arhol 09 lip 2015, 21:12
każdy kolejny bełkotliwy post z dupy będzie kończył w koszu.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Orenda 14 lip 2015, 21:27
chore i smutne. brakuje ludziom bliskości z innymi i chcą ukoić tę potrzebę jakimiś psychotropami. ja od leków przytyłam 15 kg, miałam poważne problemy z kreatywnym myśleniem (nie zdałam)... nic dobrego nie dały. bo tak właśnie niestety działa medycyna, stłumić objawy i olać przyczyny. masz wszy to się naćpaj, aby nie czuć, że cię gryzą.
w pustym domu trzymam lalki
każda swoje imię ma

Samotność

przez nieboszczyk 14 lip 2015, 22:04
dokładnie.wszystko dlatego że miłości przyjazni koleżeństwa,zdrowia nie można kupić ani wypracować.garstka wybrancow dostanie extra pensję czy insze szczynście od losu reszta niech ćpa albo się tnie aby nie czuć bólu głodu
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Orenda 14 lip 2015, 22:55
albo spontanicznie przytuli obcą osobę? nie czytałam całego wątku bo mi się nie chciało. ale to chore. chore jak zdziczali potrafią być ludzie, jak obce mogą być przyjazne odruchy.
w pustym domu trzymam lalki
każda swoje imię ma

Samotność

przez Rashid 15 lip 2015, 20:09
Ja również czuje się momentami samotny.

Przez jakieś 9 miesięcy pracowałem w pewnej firmie, do której musiałem dojeżdzać busem. Zawsze jak w nim siedziałem i patrzyłem się na tłum ludzi, smutnych, obojętnych w patrzonch w szybę, przypominałem sobie o tej samotności.
Escytalopram 0Mg
Mianseryna 0Mg

Samotność

przez Bode Miller 15 lip 2015, 20:35
Ja tam lubię samotność:). Niby jestem samotny a jej nie odczuwam. Dobrze mi jest samemu.
Bode Miller

Samotność

przez Korat 16 lip 2015, 07:19
Jest też druga strona medalu, że niektórzy "pielęgnują" samotność. Ludzie wyciągają ręce, a z różnych powodów takie osoby to odtrącają.
Co cię nie zabije, to uczyni niepełnosprawnym.

Ayahuasca
Psylocybina
LSD

Samotność

przez piterotr 16 lip 2015, 22:58
Korat zgadzam się, miałem do czynienia z takim przypadkiem ;) Większość z nich pielęgnuje swój strach, a nie samotność .
I zanim pojmiesz co jest najważniejsze w tym syfie, nie raz się potkniesz syzyfie...

Samotność

przez NN4V 16 lip 2015, 23:07
piterotr napisał(a):Korat zgadzam się, miałem do czynienia z takim przypadkiem ;) Większość z nich pielęgnuje swój strach, a nie samotność .

Strach przed czym?
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Samotność

przez piterotr 16 lip 2015, 23:24
Przed (nie)samotnością :)
I zanim pojmiesz co jest najważniejsze w tym syfie, nie raz się potkniesz syzyfie...

Samotność

przez Steviear 17 lip 2015, 00:33
Rashid napisał(a):Przez jakieś 9 miesięcy pracowałem w pewnej firmie, do której musiałem dojeżdzać busem. Zawsze jak w nim siedziałem i patrzyłem się na tłum ludzi, smutnych, obojętnych wpatrzonych w szybę, przypominałem sobie o tej samotności.

To właśnie dla mnie nie jest najgorsze. Gorzej jeśli obcy ludzie się uśmiechają do Ciebie. W takich sytuacjach przeżywam lęk, że pewnie znajomy, że znajomy znajomego a ja nie kojarzę. Myślę wtedy, że człowiek musi mieć jakiś powód. Wolę tę obojętność. A Ci ludzie niekoniecznie muszą być smutni, samotni. Mogą powstrzymywać radość, mogą myśleć o czymś miłym nie uśmiechając się :) Radość rzuca się w oczy.

Samotność

przez monk.2000 17 lip 2015, 00:44
Mi brakuje kogoś, kto by mógł dawać przykład. Od kiedy nie jestem religijny, świat nie ma żadnego zwierzchnika, głównego szefa i eksperta. Jako dziecko miałem rodziców. A teraz? Wybitne jednostki przeszłości i teraźniejszości się nie liczą, bo takie osoby musiałbym znać osobiście. Co to za wzór, o którym się czyta w gazecie. Dwa akapity tekstu, nic więcej.

Jedyną siła wyższą są w tej chwili dla mnie prawa fizyki->biologii->psychologii->socjologii.
A że tłum jest złym doradcą to widać, po wiadomościach w TV, memach ośmieszających "polaczkowatość" oraz filmikach: "tłum bije się o karpia w Tesco".
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Samotność

przez dr. Psycho Trepens 18 lip 2015, 01:52
Mnie samotność i opór doprowadziły do nawrotu fobii społecznej, w sensie ogólnego lęku i niechęci do spotykania się,
czyli wzmaga się we mnie osobowość unikająca/lękliwa, boję się, że będzie potrzebna terapia grupowa, by na nowo
się wkręcić w ludzi.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

Samotność

przez tooshyandsincere 18 lip 2015, 16:37
piterotr napisał(a):Korat zgadzam się, miałem do czynienia z takim przypadkiem ;) Większość z nich pielęgnuje swój strach, a nie samotność .

This.

Z jednej strony czuje się potwornie samotny (ostatnio doprowadza mnie do szaleństwa), a z drugiej boję się nawiązywać nowe znajomości bo zwyczajnie wstydzę się siebie i moich problemów, a do tego czuję się bezwartościowy. :hide:

Sortuj wg