Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez nieboszczyk 07 lip 2015, 21:30
to idz do lasu i przytulaj się do drzew.znajdz jakieś twoje ulubione,nazwije je "Klara" czy jakoś tak i tul się bez opamiętania w zaciszu.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Samotność

przez zalezna 07 lip 2015, 21:31
szrama :(
zalezna

Samotność

przez szrama 07 lip 2015, 21:38
nieboszczyk napisał(a):to idz do lasu i przytulaj się do drzew.znajdz jakieś twoje ulubione,nazwije je "Klara" czy jakoś tak i tul się bez opamiętania w zaciszu.

Nie pójdę do lasu i nie zrobię tego o czym piszesz bo równie dobrze mogę się przytulić do przyjemniejszej w dotyku poduszki, a na ulicy nie mam zamiaru nikogo poznawać bo zakończyło by się to tak jak napisałeś, a poza tym większość tych osób nawet nie zasługuje na to. Nie chodzi wyłącznie o fizyczny dotyk, ale o świadomość bycia komuś potrzebnym i możliwości normalnego spędzenia dnia, a najlepiej by to była osoba w takiej sytuacji jak ja, bez perspektyw na nic, byśmy razem mogli skupiać się na poprawie sytuacji i cieszyć się sobą. Jestem tak rozkojarzony i zdemotywowany wszystkim, ze nawet sklejenie tych kilku zdań było dla mnie dużym umysłowym wysiłkiem, mam nadzieję, że zrozumiałeś o co mi chodzi.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez nieboszczyk 07 lip 2015, 21:53
może masz racje.ludzie nie zasługują by się do nich tulić bo są fałszywi,śmieją się z ciebie,bawią się tobą i zaraz oleją.przytulaj się do kotów.jak mruczą to na pewno nie dlatego że znalazły kolejnego łatwowiernego ułomnego intelektualnie z którego mogą pomruczeć.po drugie ludzie są nieporęczni w tuleniu ze względu na dużą wage i wzrost i dużą powierzchnię pocenia się tudzież straszliwego smrodu

Samotność

przez Introwertyczka 07 lip 2015, 21:57
nieboszczyk napisał(a):może masz racje.ludzie nie zasługują by się do nich tulić bo są fałszywi,śmieją się z ciebie,bawią się tobą i zaraz oleją.przytulaj się do kotów.jak mruczą to na pewno nie dlatego że znalazły kolejnego łatwowiernego ułomnego intelektualnie z którego mogą pomruczeć.po drugie ludzie są nieporęczni w tuleniu ze względu na dużą wage i wzrost i dużą powierzchnię pocenia się tudzież straszliwego smrodu

Hmmm... Urojenia prześladowcze?
Introwertyczka

Samotność

przez nieboszczyk 07 lip 2015, 22:00
Introwertyczka napisał(a):

raczej zdrowy rozsądek i twarde stąpanie po ziemi.

Samotność

przez szrama 07 lip 2015, 22:00
Może i tak, ale akurat to co on pisze mnie spotkało, nawet sobie nie wyobrażacie ile zrobiłem dla tej osoby i byłem gotów zrobić, ale co tam dla niej jeden znajomy w tą czy w tą. Przestałem być potrzebny, można mnie rzucić w kąt, zresztą, nie tylko o tą jedną osobę chodzi, ale może znajdę na świecie kogoś jak ja.

Samotność

przez nieboszczyk 07 lip 2015, 22:05
szrama odpuść sobie robienie siebie gremlinka i znajdz siebie pasję którą pokochasz bezwstydną i budzącą podziw.może lotnictwo albo strzelectwo?co lubisz najbardziej?ja bez dostępou do tych pasji zmarłbym z braku dopaminy.zajebisty zbieg okoliczności.ten pan jakby mi zaspawał lufe przed oddaniem strzałów.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Samotność

przez Introwertyczka 07 lip 2015, 22:05
nieboszczyk napisał(a):

raczej zdrowy rozsądek i twarde stąpanie po ziemi.

Każdy paranoik twierdzi, że po prostu jest realistą i twardo stąpa po ziemi.
Introwertyczka

Samotność

przez szrama 07 lip 2015, 22:07
nieboszczyk napisał(a):co lubisz najbardziej?

hazard...

Samotność

przez nieboszczyk 07 lip 2015, 22:09
Każdy paranoik twierdzi, że po prostu jest realistą i twardo stąpa po ziemi.

to poprzytulaj się na ulicy do przypadkowych przechodniów.tobie się wydaje że przytulanie jest dobre.tylko nie przestawaj.może zatrzyma się obok ciebie jakaś karetka wezwana przez kogoś i tam się ockniesz.w najlepszym razie można będzie się z ciebie pośmiać patrząc z boku.

Samotność

przez nieboszczyk 07 lip 2015, 22:10
szrama napisał(a):
nieboszczyk napisał(a):co lubisz najbardziej?

hazard...

hazard tez odradzam.co powiesz na silownie/tenisa?

Samotność

przez Introwertyczka 07 lip 2015, 22:14
nieboszczyk napisał(a):to poprzytulaj się na ulicy do przypadkowych przechodniów.tobie się wydaje że przytulanie jest dobre.tylko nie przestawaj.może zatrzyma się obok ciebie jakaś karetka wezwana przez kogoś i tam się ockniesz.w najlepszym razie można będzie się z ciebie pośmiać patrząc z boku.

Whaaat? A gdzie ja tak napisałam, że mnie się tak wydaje? Jaka karetka? Masz naprawdę typowe urojenia: dopowiadanie sobie tego, co inni mają na myśli. Póki co, to raczej z ciebie na tym forum każdy ma ubaw, gdy popatrzy z boku. Każdy zły, każdy niedobry, każdy przeciwko tobie spiskuje i tylko myśli całymi dniami, jak by ci tu zatruć życie.
Introwertyczka

Samotność

przez nieboszczyk 07 lip 2015, 22:18
nieboszczyk napisał(a):to poprzytulaj się na ulicy do przypadkowych przechodniów.tobie się wydaje że przytulanie jest dobre.tylko nie przestawaj.może zatrzyma się obok ciebie jakaś karetka wezwana przez kogoś i tam się ockniesz.w najlepszym razie można będzie się z ciebie pośmiać patrząc z boku.

Whaaat? A gdzie ja tak napisałam, że mnie się tak wydaje? Jaka karetka? Masz naprawdę typowe urojenia: dopowiadanie sobie tego, co inni mają na myśli. Póki co, to raczej z ciebie na tym forum każdy ma ubaw, gdy popatrzy z boku. Każdy zły, każdy niedobry, każdy przeciwko tobie spiskuje i tylko myśli całymi dniami, jak by ci tu zatruć życie.

to forum jest dla psychicznych i można tu pisać co ślina na język przyniesie.za pisanie nikt nie pobije nie zamknie,nie domagam się głaskania jak większość uważasz "bezurojeniowców"

Sortuj wg