Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez NN4V 03 lip 2015, 12:41
No marny. Zaradzić można jeśli jest wola radzenia. Już proponowałem b. żeby przyjechała do mnie (bo mogę), odcinając się od środowiska wiecznej pamięci martyrologicznej. Kilka win wypitych pod mostem, parę wycieczek po okolicznych górkach, dwa sześciopaki żubra w chaszczach i wraca jak nowa, a i ja z tego korzyść towarzystwa mam. Na nic jednak kobiecie podstawiać rozwiązania... one tylo posłuchu dla marudzenia chcą. ;)
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Samotność

przez isko 03 lip 2015, 18:35
alone05 napisał(a):Chciałabym mieć więcej przyjaciółek, czy przez internet można poznać przyjaciół, głównie zależy mi na wspólnym spędzaniu weekendów oraz wakacji.

Jak jesteś z trójmiasta to masz plaże wystarczy przyjść i np zapytać się osób które grają w siatkę czy możesz dołączyć i już możesz kogoś poznać. Zaczni coś robić ciekawego w życiu to co lubisz a znajdziesz osoby o tych samych zainteresowania łatwiej będzie się tobie z kimś takim zapoznać.

Samotność

przez szrama 03 lip 2015, 23:18
teraz po nasennych, myślę, że możliwe.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez bedzielepiej 04 lip 2015, 14:15
isko napisał(a):
alone05 napisał(a):Chciałabym mieć więcej przyjaciółek, czy przez internet można poznać przyjaciół, głównie zależy mi na wspólnym spędzaniu weekendów oraz wakacji.

Jak jesteś z trójmiasta to masz plaże wystarczy przyjść i np zapytać się osób które grają w siatkę czy możesz dołączyć i już możesz kogoś poznać. Zaczni coś robić ciekawego w życiu to co lubisz a znajdziesz osoby o tych samych zainteresowania łatwiej będzie się tobie z kimś takim zapoznać.

a jak ktoś nie ma zainteresowań i płacze z powodu depresji to pozostaje mu tylko izolacja
lepiej zebys nie wiedzial co lubie i co mnie ciekawi

Samotność

przez bedzielepiej 04 lip 2015, 14:19
NN4V napisał(a):No marny. Zaradzić można jeśli jest wola radzenia. Już proponowałem b. żeby przyjechała do mnie (bo mogę), odcinając się od środowiska wiecznej pamięci martyrologicznej. Kilka win wypitych pod mostem, parę wycieczek po okolicznych górkach, dwa sześciopaki żubra w chaszczach i wraca jak nowa, a i ja z tego korzyść towarzystwa mam. Na nic jednak kobiecie podstawiać rozwiązania... one tylo posłuchu dla marudzenia chcą. ;)

Sądzisz że każda niewiasta tylko marzy o tym by zostać upojoną winem, a następnie być zaciągniętą w krzaki i naprocentowaną żubrem? Ty chyba myślisz o swoich korzyściach, które są widoczne i oczywiste.

Samotność

przez Progressive 04 lip 2015, 15:49
zastanawiam się, czy ja się w ogole nadaje do zycia innego niz samotnego, ale to tak dobijajace, eh

Samotność

przez Korat 04 lip 2015, 17:44
Korat mieszka blisko plaży, ale nigdy by mi nie przyszło do głowy spytać się o grę w piłkę. To zbyt społeczne :D
Od kilku miesięcy jedyne osoby z którymi rozmawiam to mój lokator i czasem rodzice, no dobra rodziców staram się często odwiedzać bo mają koty, kocham koty.
Co cię nie zabije, to uczyni niepełnosprawnym.

Ayahuasca
Psylocybina
LSD

Samotność

przez szrama 04 lip 2015, 18:49
Czuję się okropnie, nie mam się do kogo odezwać, tak normalnie, naturalnie. Po nocach śnią mi się koszmary związane z osobą, która była dla mnie ważna i potraktowała mnie jak śmiecia. Chcę pójść do pracy, a nie mam gdzie, znaczy się, jest, ale za 1000 zł. Ja chcę gdzieś za granicę na trochę chociaż, a najgorsze jest to, że nie mam za co grać. Czuję się przez to okropnie, jakbym nie jadł lub nie oddychał, nie do opisania. Nie mam siły, bez znajomych się pracy nie znajdzie, za granicą, ale będę próbował.

Samotność

przez bedzielepiej 04 lip 2015, 22:54
Zastanawiam się co jest ze mną nie tak że nie mam żadnych bliskich. Dochodzę do wniosku że jestem predestynowana do samotności.

Spacerujac plażą minęłam z milion zakochanych par idących za rączkę lub leżących w czułym uścisku. Myślałam o samobójstwie bo już nie wytrzymuję tego cierpienia. Ledwo powstrzymałam się żeby nie zacząć tam płakać. Dlaczego inni mają lepiej niż ja?

Samotność

przez dar 04 lip 2015, 23:26
bedzielepiej napisał(a):Dlaczego inni mają lepiej niż ja?

Nie że się czepiam ale bardziej pasowałoby dlaczego niektórzy mają lepiej niż Ty. Sam fakt, że tam kilka czy kilkanaście par szlaja się po plaży nie oznacza, że są zakochani, nie oznacza, że między nimi są nawet w miarę fajne relacje. Szczerze w to wątpię. Mnie np denerwuje tylko kilka par które widzę na 100 bo wiem, że one trafiły na odpowiednie osoby więc wkurzenie jest automatycznie mniejsze ponieważ cieszę się, że nie jestem w tak głupich relacjach jak reszta par.
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Samotność

przez Saraid 05 lip 2015, 06:57
dar napisał(a):
bedzielepiej napisał(a):Dlaczego inni mają lepiej niż ja?

Nie że się czepiam ale bardziej pasowałoby dlaczego niektórzy mają lepiej niż Ty. Sam fakt, że tam kilka czy kilkanaście par szlaja się po plaży nie oznacza, że są zakochani, nie oznacza, że między nimi są nawet w miarę fajne relacje. Szczerze w to wątpię. Mnie np denerwuje tylko kilka par które widzę na 100 bo wiem, że one trafiły na odpowiednie osoby więc wkurzenie jest automatycznie mniejsze ponieważ cieszę się, że nie jestem w tak głupich relacjach jak reszta par.
Właśnie często jest właśnie tak widzimy kogoś coś nam się wydaje ,a rzeczywistość jest daleka od tego .Sami się nakręcamy. ;)
Saraid

Samotność

przez NN4V 05 lip 2015, 08:35
bedzielepiej napisał(a):Zastanawiam się co jest ze mną nie tak że nie mam żadnych bliskich. Dochodzę do wniosku że jestem predestynowana do samotności....

Nakręcasz się. Jeszcze będziesz się z tego śmiać.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Samotność

przez chcezyc 05 lip 2015, 10:52
Czuję samotność. Mam jakiś znajomych, z którymi gdzieś wychodzę czasem. Pracuję, tam dużo z ludźmi rozmawiam.
Ważniejsze osoby odeszły w swoje strony.
Najbardziej mi brakuje jakiejś kobiety obok, a nie potrafię zbudować jakiejś relacji.
A dziś mimo, że mogę iść ze znajomymi nad wodę, chcę siedzieć w domu. Niby nie jestem sam, niby ktoś mnie lubi, ale i tak to nie to.

Samotność

przez dar 05 lip 2015, 11:16
chcezyc, mam podobnie. Nawet nie chodzi o to, że przydałaby się jakaś kobieta z którą fajnie by mi się gadało. Jakieś tam były i mogłyby być tak samo jak znajomi tacy aby gdzieś wyskoczyć ale widzisz, że to takie nic specjalnego. Już od dłuższego czasu unikam takich byle jakich znajomości nawet te wyjścia z niektórymi znajomymi przestały być mi potrzebne.
Zdaje sobie sprawę z tego, że potrzebuję jednego kumpla takiego dobrego przyjaciela lub fajną kobietę z którą można by stworzyć normalne relacje i związek. Na byle jakie relacje już nie mam w ogóle ochoty.
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Sortuj wg