Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez izaa 16 cze 2015, 18:36
kazimierz61 masz rację, mnie też razi większość postów NN4V. Nieraz czytałam jak wręcz wyśmiewa inne osoby. W sprawach religijnych to już całkiem.
Niestety ale jest tu kilka osób, które uważają to forum za takie zbiorowisko, gdzie oni rządzą, chcą się pokazać, a problemy innych są wyśmiewane. To forum powinno służyć pomocy innym ludziom, a nie wyśmiewaniu. Zdarza się, że niektórzy piszą wprost- zabij się. Ludzie, trochę empatii. Jeżeli jesteście tacy zdrowi, to co robicie na tym forum? Zajmijcie się swoim życiem i róbcie coś pożytecznego zamiast tu siedzieć

Samotność

przez Lusesita Dolores 16 cze 2015, 18:42
chodza za mna :(
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg
Afobam 0,5mg

opium

riflessione.blog.pl

Samotność

przez novymivo 16 cze 2015, 18:59
Hej, Jak jakas samotna duszyczka jest smutna z powodu braku partnera to moge sie poswiecic, oferty prosze kierowac na priv
ps- jezeli posiadasz mniej jak 1 hektar ziemi klasy 2, to sie nie fatyguj :D
z ucalowaniem Novymivo -

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez arminn 16 cze 2015, 20:56
novymivo, Hihi, zabawny jesteś 8)
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

Samotność

przez Follow_ 16 cze 2015, 21:48
Oj strasznie, ubaw po pachy....
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Samotność

przez PannaNatalia 18 cze 2015, 22:17
"Samotność to taka straszna trwoga,ogarnia mnie,przenika mnie..."
Strasznie mi dziś smutno i samotnie. Brakuje kogoś z kim mogłabym porozmawiać,kto by przytulił,był...chce mi się płakać
Urodzona w1992r. Od 2006r z przerwami przerobiłam Relanium, Citabax, Arketis, Anafranil, Afobam, Fluanxol, Hydroxyzynę, Setaloft, Propranolol,Pramolan i Trittico. Po 9 latach walki radzę sobie sama, bez leków.

Samotność

przez ( Dean )^2 21 cze 2015, 02:08
Jestem zbyt zajety sobą żeby mieć przyjaciół a tym bardziej dziewczynę #oświadczenie #smutnarefleksja# życieprzegrywu
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez bezpowodu 22 cze 2015, 22:21
Podobnie jak follow nie uważam, żeby wirtualna rzeczywistość była mi w stanie pomóc w walce z samotnością (co zresztą widać po liczbie postów - to mój debiut). To, że coś napiszę i wyświetli się to komuś na monitorze i może ten ktoś nawet to przeczyta nie zmienia faktu, że nie mam się do kogo odezwać, dlatego zastanawiam się czy nikt do tej pory nie wpadł na pomysł, żeby spotkać się i po prostu pogadać?

Samotność

przez Wehmut 22 cze 2015, 22:23
bezpowodu, myślę że na pewno na to nie wpadli przez wszystkie strony tego tematu. To oferta prywatna?
Wehmut

Samotność

przez Follow_ 22 cze 2015, 23:34
Heheh, w trójmiejskiej ekipie spotykamy się bardzo często, więc ktoś na to wpadł ;)
Bardzo się cieszę na każde spotkanie i jak mogę to idę bardzo chętnie.
I bez tego myślę, że byłoby dużo ciężej to znieść...cieszę się, że zalogowałam się na tym forum i poznałam tyle fajnych osób...
I można powiedzieć, że nie mam na co narzekać bo mam fajnych ludzi wokół siebie...

mi chodzi bardziej o codzienność...
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Samotność

przez veronique 23 cze 2015, 22:50
akurat dzisiaj ta samotność strasznie mi doskwiera. zazwyczaj mi nie przeszkadza aż tak bardzo, ale czasem mam takie dni, że tak rozpaczliwie próbuję zabić to uczucie, że o niczym innym nie umiem myśleć, szukam tylko sposobu, żeby w jakikolwiek sposób sobie ulżyć, najczęściej jest to głupi pomysł

Samotność

przez dar 24 cze 2015, 02:15
sporadycznie tylko odczuwam samotność ale w sumie jestem jakoś samotny chociaż nawet ludzie przewijają się w moim otoczeniu. Szczegół jest taki, że przydałaby się jedna fajna osoba bo niezależnie od tego czy wokół mnie jest wiele osób czy mało i tak jest pewnego rodzaju samotność.
dar

Samotność

przez NN4V 24 cze 2015, 09:47
bezpowodu napisał(a):....To, że coś napiszę i wyświetli się to komuś na monitorze i może ten ktoś nawet to przeczyta nie zmienia faktu, że nie mam się do kogo odezwać,....

Moje pisanie i czyjeś nawet czytanie sprawiło, że czasem znajduję w mojej wannie długie rude włosy. :D
__regvar __no_init volatile unsigned char flags Obrazek

Samotność

przez Wall 26 cze 2015, 16:48
Jestem samotny i chce się zabić właśnie dziś. Bo wiem że rodzina mnie sama zabije psychicznie specjalnie wyciągneli mnie z więzienia żeby mieć kogo dojeżdżać.

Sortuj wg