Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez koszykova 08 cze 2015, 16:40
Cognac, a tak czysto teoretycznie, o co w znajomości chodzi? Hmm
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Samotność

przez elo 08 cze 2015, 16:43
ja nie zaprzeczam ze jestem samotna z wyboru bom kompletnie nie umiem zatrzymac ludzi przy sobie a wrecz ich odpycham nawet nie wiem czy bym chciala zmienic ten stan bywaja momenty ze tak jednak brzydzac sie dotyku to nie jest takie proste... nikt by ze mna dluzej niz chwile nie wytrzymal wiedzac ze budzi we mnie wstret {bogu dzieki za internet}
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Samotność

przez Masturbow 08 cze 2015, 16:45
elo, przecież ja od zawsze powtarzam, że najwygodniej i najbezpieczniej jest chodzić on-line
Masturbow

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez hobbyturysta 08 cze 2015, 16:47
Masturbow, bardzo mądra dzieffczynka z ciebie
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

Samotność

przez elo 08 cze 2015, 16:47
moje wszystkie znajomosci zaczynaly sie i konczyly w sieci wiec wiesz
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

elo

Samotność

przez Arhol 08 cze 2015, 16:48
Masturbow, drewno mechanika forum,podziękować trza ABC.
Albo pisz do artemizji o dezaktywacje.
Ew. Roob dymy in peace
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez mark123 08 cze 2015, 16:52
Ja zawsze świadomie odpychałem, gdy ktoś chciał nawiązać ze mną jakiś kontakt.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez Masturbow 08 cze 2015, 16:54
Arhol, radzisz a wiesz :)

eno elo przybij pjątkę, trochę się człowiek odrealnia, ale jest dużo plusów takiego lajfstajlu. teraz to myślę, że mnie czeka małżeństwo na fejsie i tak najpewniej, bo nie jestem już nawet w stanie zamówić se browara, jak tylko facet obsługuje, więc kwestia jest już chyba pozamiatana

choć Twoja kwestia wstrętu przed dotykiem też nie do pozazdroszczenia, ale może masz na to leki, ja na swoje bycie przyiebem chyba nie
Masturbow

Samotność

przez Arhol 08 cze 2015, 16:57
Czyli nie tylko ja tu jestem królem nołlajfu bunkra i żywota towarzyskiego onlajn.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Samotność

przez Cognac 08 cze 2015, 17:01
Koszykova, z tego co obserwuje ludzi do siebie ciągnie, lubią spędzać razem każdą chwilę, ględzić o niczym i się wygłupiać, jak się widza jednego dnia to naturalne dla nich jest ze nazajutrz znowu gdzieś razem pójdą itp. To tak z obserwacji ludzi ze studiów. Dla mnie to bardzo nienaturalne bo obecność innych szybko mnie meczy, potrzebuje potem dużo czasu pobyć sama i przeważnie to była ta bariera ze nie potrafiłam się wkręcić w towarzystwo. Jestem nieziemsko ciekawa jak wygląda zdrowa przyjaźń/znajomość skrajnych introwertykow, bo chyba nigdy takiej nie obserwowalam.

Elo ehh mam trochę podobnie... Skupiska ludzi mnie przeważnie szybko nudzą/męczą a potem gdy są w nadmiarze to zaczynają brzydzić
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Samotność

przez Masturbow 08 cze 2015, 17:01
daj spokój Arhol, nie jesteśmy na forum miłośników wspinaczki wysokogórskiej, żeby musieć wychylać się za drzwi :)
Masturbow

Samotność

przez Arhol 08 cze 2015, 17:02
Masturbow, tróe story faptain.
Moderator

Samotność

przez elo 08 cze 2015, 17:03
no mam leki ktore nie pomagaja wiec w sumie co za roznica czy je biore czy nie

ja to nawet na fejsie nie posiadam zony a co dopiero meza zostane sama z kotem i bede ta starsza dziwna wiedzma ktorej sie zawsze bajtle boja w tych amerykanskich filmadlach z lat dziewiedziesiatych
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

elo

Samotność

przez Arasha 08 cze 2015, 17:06
carlosbueno napisał(a):
Wcale nie gadanie, tylko mam fobię komunikacyjną :pirate: Już dawno byś mnie miał na karku :mrgreen:

Btw Rozewie nadal kocham :105:
no ale od zawsze masz ta fobie, przecież kiedyś podobno często nad morzem bywałaś.

No bo fobię komunikacyjną mam od 3 lat, a wcześniej mogłam wszędzie jeździć bez ograniczeń ( pociągiem lub samochodem ), miałam tylko emetofobię, ale przez wiele lat w uśpieniu :mhm: ale jak wróciły lęki, to wszystko dupnęło, złapała mnie panika raz w autobusie ( w sumie bez powodu ) i z czasem przeniosła się na wszystkie środki transportu, poza własnymi nogami... jeszcze w ostateczności tramwaje toleruję, ale tramem nad morze się nie dostanę :? Pozostaje mi wyłącznie teleportacja...

alone05 napisał(a):Wy to jeszcze jesteście bardzo młodzi, możecie jeszcze kiedyś znaleźć swoją Drugą Połówkę, gorzej mają samotni staruszkowie, nimi to już nikt się nie przejmuje, ja się obawiam o własną starość, kto mi poda szklankę herbaty gdy będę chora i niedomagająca.

Tak mówisz, jakbyś miała co najmniej 60 lat :mrgreen: ( a jesteś młodsza od wielu z nas ;) )
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Sortuj wg