Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez NN4V 08 cze 2015, 05:56
warrior11 napisał(a):Coldway,
Nie wyrzekaj się swoich zasad,wielu ludzi tak właśnie czyni,bo chcą się przypodobać i dopasować
a przez to zatracają samych siebie i na końcu bardzo często i tak pozostają samotni.

Nie rozwiązuje się problemów przez fiksację i powielanie dotychczasowych schematów, a do tego sprowadza się Twoje stanowisko.
Przełamywanie własnych schematów nie ma nic wspólnego z przypodobywaniem się komukolwiek.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Samotność

przez bittersweet 08 cze 2015, 07:12
Wiela tych koleżanek? :twisted:
Niewiela, to była tylko ściema dla Carlosa ;)
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Samotność

przez NN4V 08 cze 2015, 07:30
bittersweet napisał(a):
Wiela tych koleżanek? :twisted:
Niewiela, to była tylko ściema dla Carlosa ;)

Hehe... łyknął jak bocian ropuszkę. :D
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Arhol 08 cze 2015, 08:19
bittersweet napisał(a):carlosbueno, trzymam Cie za słowo 8) stukamy sie u Ciebie ;)

Siege masterze! Toć to sodoma,gomora,oblężenie i naruszanie terytorium,strach się bać i paczeć co tu się wyprawia :hide: :mrgreen:

Co do własnych zasad,trzeba się czasem zmienić,ewoluować,popatrzeć na coś z innej perspektywy, nie mówię by od razu poprzeć inny punkt widzenia,ale zastanowić się nad jednym czy drugim.
Choć fakt,najważniejsze żyć w zgodzie z własnym "ja"
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Coldway 08 cze 2015, 09:01
NN4V mam swoje niektóre zasady, których nie zmienię i za to siebie lubię. Nie będę ich zmieniać, bo nie widzę powodu. Jeśli ktoś nie chce to zasad nie musi mieć, ale ja mieć będę. I w sumie fakt, gdybym nie miała to żyłoby mi się łatwiej, bo ludziom bez zasad zwykle żyję się łatwiej :) Nie mówię, że nie masz racji w ani jednym słowie, ale dość szybko mnie zanalizowałeś jak na parę postów. Szybciej niż psycholog, ludzie blisko mnie itd.

Samotność

przez bittersweet 08 cze 2015, 11:11
Siege masterze! Toć to sodoma,gomora,oblężenie i naruszanie terytorium,strach się bać i paczeć co tu się wyprawia :hide: :mrgreen:
rly na studiach mówilismy stukac na spotykac sie, hehe, no ale to było w czasach kiedy ksero nie istniało i pisalismy na glinianych tabliczkach

z dobrą lokalizacją to jednak dużo można zdziałać...
jetodik, przeciez Cie odwiedzamy z dziewczynami, obłudniku Ty jeden :nono:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Samotność

przez warrior11 08 cze 2015, 12:17
NN4V,
O jaką fiksację i czyje stanowisko Ci chodzi?
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

Samotność

przez Cognac 08 cze 2015, 15:41
Wtrącę się pewnie ni z gruszki bi z pietruszki w wasza dyskusje ale Ehh znowu mi przykro ze nie potrafię utrzymywać znajomości, ze 99 procent ludzi uważam za niefajnych, a przez 99 procent czasu nie mam ochoty na kontakt z kimkolwiek. A potem przychodzi ten moment ze czuje się samotna:( czy ktoś też tak ma?
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Samotność

przez ( Dean )^2 08 cze 2015, 16:02
Cognac napisał(a):Wtrącę się pewnie ni z gruszki bi z pietruszki w wasza dyskusje ale Ehh znowu mi przykro ze nie potrafię utrzymywać znajomości, ze 99 procent ludzi uważam za niefajnych, a przez 99 procent czasu nie mam ochoty na kontakt z kimkolwiek. A potem przychodzi ten moment ze czuje się samotna:( czy ktoś też tak ma?

Ja tak mam,dokładnie tak samo.Jak na razie wychodzi że przyczyną jest mój egocentryzm.Jest takie rosyjskie przysłowie"Kto nie ma czasu dla przyjaciół temu czas przyjaciół zabiera".I tak niestety jest.Nie wychodzę z inicjatywą spotkań pozaformalnych,nie odezwe się na fejsie,na koma,ciągle jest mimowolnie zajęty sobą.I ludzie znikają.A raczej znikli.A wrócić do wielu relacji już się po prostu nie da bo umarły.Być może u Ciebie jest podobna przyczyna.
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez Cognac 08 cze 2015, 16:10
Mam zwyczaj pisywania do ludzi smsy typu "co tam" ale to przecież nie o to w znajomości chodzi.
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Samotność

przez Masturbow 08 cze 2015, 16:12
Coldway, przełam schemat! jedź do całkiem obcego gacha w polskę do innego miasta (a jak jest z tego forum, to masz szansę odbyć nawet podróż życia, hihi), a jeśli Ci się to nie widzi, to znaczy jedynie, że sama sobie jesteś winna swojej samotności... no weźcie się ludzie pjerdolnijcie w głowę, bo jak czytam niektóre mądrości na tym forum, to nóż się otwiera w kieszeni
Masturbow

Samotność

przez jetodik 08 cze 2015, 16:27
bittersweet,
jetodik, przeciez Cie odwiedzamy z dziewczynami, obłudniku Ty jeden

jestem padalcem :]
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Samotność

przez Arhol 08 cze 2015, 16:30
Tawariszu mastórbof so to za suownictwo :lol:
A nusz/Janusz o ile nie sprynżynowy som się nie zołpenuje :lol:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Masturbow 08 cze 2015, 16:39
kurde bele, już myślałam, że przybijasz z banem za to moje werbalne przegięcie pałki, no a jak byś nałożył drugi, to może zaskoczyłby ten pierwszy, bo jak widać kiepski był skoro szczekam na legalu :P
Masturbow

Sortuj wg