Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez novymivo 07 cze 2015, 12:17
Coldway napisał(a):
novymivo napisał(a):Hej wszystkim. Coldway jezeli chcesz miec setki przyjaciol to musisz byc jak oni, sprzedaj dusze, zatrac siebie , stan sie jalowa jak oni i bedziesz nalezec do grupy setki zajebistych znajomych ,szarych, burych i ponurych. Twoja zaleta jest byc inna i niestety malo takich ludzi jak ty, dlatego masz problem ze znalezieniem bratniej duszy. Ja np nie poznalem ludzi z ktorymi na dluzej sie trzymalem. Zawsze tylko cos chcieli ode mnie, dzwonili kiedy cos potrzebowali, wykorzystywali, a ja ze chcialem miec kolegow i kolezanki to im pomagalem - to byl blad. Mi nie pomogl nikt procz moich rodzicow, przestalem pomagac ludziom bo nie warto. Zreszta patrzac na tych wszystkich pseudo znajomych, czego ty im zazdroscisz ? Gadania o pogodzie pol dnia, obgadywania innych ( bo o sobie nie maja nic ciekawego do powiedzenia) , kont na fc, TT czy innych portalach gdzie wklejaja zdjecia jak jezdza kurczaka z kfc.... Odpusc sobie nic na sile, to nie w Tobie jest problem, badz soba , nie zmieniaj sie bo 1. to prawie niewykonalne , 2. nie bedziesz juz coldway tylko jej namiastka. pzdr glowa do gory i nie sluchaj tu wszystkich z tego forum, miej swoje zdanie . pzdr

Niby to takie proste, ale ciężkie. Chyba trafiłeś w sedno z tym słuchaniem innych - zawsze się czegoś nasłucham od innych, często skrajnych opinii, a potem już sama nie wiem co robię źle, a co dobrze. Długa droga przede mną, żeby pogodzić się z tą samotnością i nie myśleć o niej jak o samotności.

Wszystim ludziom nie dogodzisz niestety. Masz byc soba , nie wazne jaka jestes, wazne ze siebie akceptujesz i jestes z siebie sama zadowolona, dobra dla siebie, ceniaca siebie, kochajaca sama siebie. Reszta nie ma wiekszego znaczenia, wazna jest akceptacja siebie samego, a jezeli inni ciebie nie akceptuja to oni sa nietolerancyjni i niewarci Twojej przyjazni. Z tego co piszesz widac ze trafialas na wrednych typow i stad masz metlik w glowie "halooo czy to cos ze mna nie tak, czy wszyscy ludzie oszaleli" . ODPOWIADAM : tak wszyscy ludzie oszaleli, odjebalo im porzadnie. :D Ja bede twoim przyjacielem jezeli tylko tego chcesz. pzdr

Samotność

przez Coldway 07 cze 2015, 12:23
warrior11 napisał(a):Coldway,
Nie wyrzekaj się swoich zasad,wielu ludzi tak właśnie czyni,bo chcą się przypodobać i dopasować
a przez to zatracają samych siebie i na końcu bardzo często i tak pozostają samotni.

Tyle skrajnych opinii w tym wątku, że już zaczęłam na serio rozważać to, że moje zasady są infantylne i tylko szkodzą. Bardzo dziękuję za takie słowa :) Chyba muszę robić swoje i przestać uzależniać wszystkie sytuacje w życiu od mojego stanu psychicznego. No bo chyba nie na wszystko mam wpływ. Jak już mówiłam - ładnie to w teorii brzmi, ale w praktyce i tak kołaczą się myśli, że to jaka jestem jest przyczyną samotności. Będę walczyć! :pirate:

Samotność

przez Coldway 07 cze 2015, 12:26
novymivo napisał(a):Wszystim ludziom nie dogodzisz niestety. Masz byc soba , nie wazne jaka jestes, wazne ze siebie akceptujesz i jestes z siebie sama zadowolona, dobra dla siebie, ceniaca siebie, kochajaca sama siebie. Reszta nie ma wiekszego znaczenia, wazna jest akceptacja siebie samego, a jezeli inni ciebie nie akceptuja to oni sa nietolerancyjni i niewarci Twojej przyjazni. Z tego co piszesz widac ze trafialas na wrednych typow i stad masz metlik w glowie "halooo czy to cos ze mna nie tak, czy wszyscy ludzie oszaleli" . ODPOWIADAM : tak wszyscy ludzie oszaleli, odjebalo im porzadnie. :D Ja bede twoim przyjacielem jezeli tylko tego chcesz. pzdr

Pozostaje mi tylko odpowiedzieć dziękuję, bo wszystkie inne słowa są zbędne :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez novymivo 07 cze 2015, 12:26
Coldway napisał(a):
Nie wyrzekaj się swoich zasad,wielu ludzi tak właśnie czyni,bo chcą się przypodobać i dopasować
a przez to zatracają samych siebie i na końcu bardzo często i tak pozostają samotni.

Tyle skrajnych opinii w tym wątku, że już zaczęłam na serio rozważać to, że moje zasady są infantylne i tylko szkodzą. Bardzo dziękuję za takie słowa :) Chyba muszę robić swoje i przestać uzależniać wszystkie sytuacje w życiu od mojego stanu psychicznego. No bo chyba nie na wszystko mam wpływ. Jak już mówiłam - ładnie to w teorii brzmi, ale w praktyce i tak kołaczą się myśli, że to jaka jestem jest przyczyną samotności. Będę walczyć! :pirate:

Tyle skrajnych opinii bo na forum jest duzo ludzi z problemami jak Ty. Zreszta jezeli ich rady byly by celne to co oni robia na tym forum ;).
Jestes zajebista i tak sobie mow caly dzisiejszy dzien.

Samotność

przez enigman 07 cze 2015, 13:06
NN4V napisał(a):
enigman napisał(a):Miłość to ściema. Każdy w nią wierzy, każdy chce czuć, a gdy w końcu zdarzy się cokolwiek. umiera.

Nietrwałość jest czymś innym od nieistnienia. Myśl człowieku.

A czy Ty myślący człowieku uważasz za prawdziwe coś, co jest nietrwałe?

Samotność

przez Arasha 07 cze 2015, 14:39
carlosbueno napisał(a):Arasha,
Myślę, że byśmy się dogadały... tylko daleko mam do stolicy Wielkopolski, niestety
przecież jeszcze rok temu chciałaś mnie odwiedzić mimo b. krótkiej znajomości bo mieszkam nad morzem dość blisko Rozewia :mrgreen: a teraz do Poznania daleko :evil: no ale wiem ze to takie gadanie( pisanie) tylko było.

Wcale nie gadanie, tylko mam fobię komunikacyjną :pirate: Już dawno byś mnie miał na karku :mrgreen:

Btw Rozewie nadal kocham :105:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Samotność

przez Arhol 07 cze 2015, 14:45
enigman napisał(a):
NN4V napisał(a):
enigman napisał(a):Miłość to ściema. Każdy w nią wierzy, każdy chce czuć, a gdy w końcu zdarzy się cokolwiek. umiera.

Nietrwałość jest czymś innym od nieistnienia. Myśl człowieku.

A czy Ty myślący człowieku uważasz za prawdziwe coś, co jest nietrwałe?

W przypadku ludzi,emocji,nic nie jest trwałe,każda relacja ma swoje granice,limity i może się rozlecieć z minuty na minute.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez bittersweet 07 cze 2015, 14:48
Coldway napisał(a):
bittersweet napisał(a):carlosbueno, przypomina mi sie pewien user z forum, narzekał na totalna samotnosć, a jak zaproponowałam spotkanie to strzelał focha za fochem i stawiał jakies idiotyczne warunki.
Jak ktos mówi, ze nie ma wokól siebie nikogo, to od razu wiem, ze sam sobie na to zapracował.

Dziękuję za tak szybką ocenę mojej osoby. Albo nie czytałeś wcześniejszych postów, albo serio jesteśmy z dwóch różnych światów. Nie rozumiesz, że jestem na tym forum tydzień i do obcych ludzi od tak nie jeżdżę? Serio w realu też znacie osoby, które po dwóch postach na forum wsiadłyby do pociągu i pojechały do kogoś w zupełnie innym kraniec Polski? Co to ma do mojej samotności? Czy nie napisałam wyżej, że bucem nie jestem, sama do ludzi pisałam (a nie czekałam tylko na zaproszenia) itd, itd? Sama może jestem przez mój charakter połączony z chorobą, ale nie dlatego, że odcinam się od ludzi. Wręcz przeciwnie, korzystam z każdego zaproszenia przez moich znajomych (rzadko, bo rzadko) ale zawsze korzystam i sama proponuje. A i focha nie strzelam ani idiotycznych warunków nie stawiam, bo napisałam, że jeśli trochę kogoś poznam to żaden problem się spotkać. Wiem, że nie wiesz, ale na cosobotnie spotkania ludzi z forum w moim mieście też mam się zamiar wybrać po sesji i jestem już na to umówiona.
haha, to Ty byłas tym userem, ze czujesz sie osobiscie urazona ? :shock: moze branie wszystkiego do siebie to jeden z Twoich problemów ? i nie wiem, skad ta gwałtowna reakcja, podobno nie jestes obrazalaska ;)
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Samotność

przez Arasha 07 cze 2015, 14:56
jetodik napisał(a):Po tym jak Carlos wyrywa laseczki z forum doszedłem do wniosku, że dobra lokalizacja to jednak duży atut.

Oj, nie wiem, czy taki atut... jeszcze by Cię kolejna koleżanka pokochała wbrew Twojej woli i co? :pirate:

Poza tym nie każda dziewczyna leci na latarnie morskie, taka prawda :bezradny: Ja mam zwyczajnie od dawna sentyment do Ziemi Puckiej i co poradzisz :?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Samotność

przez Coldway 07 cze 2015, 15:07
bittersweet napisał(a):
Coldway napisał(a):
bittersweet napisał(a):carlosbueno, przypomina mi sie pewien user z forum, narzekał na totalna samotnosć, a jak zaproponowałam spotkanie to strzelał focha za fochem i stawiał jakies idiotyczne warunki.
Jak ktos mówi, ze nie ma wokól siebie nikogo, to od razu wiem, ze sam sobie na to zapracował.

Dziękuję za tak szybką ocenę mojej osoby. Albo nie czytałeś wcześniejszych postów, albo serio jesteśmy z dwóch różnych światów. Nie rozumiesz, że jestem na tym forum tydzień i do obcych ludzi od tak nie jeżdżę? Serio w realu też znacie osoby, które po dwóch postach na forum wsiadłyby do pociągu i pojechały do kogoś w zupełnie innym kraniec Polski? Co to ma do mojej samotności? Czy nie napisałam wyżej, że bucem nie jestem, sama do ludzi pisałam (a nie czekałam tylko na zaproszenia) itd, itd? Sama może jestem przez mój charakter połączony z chorobą, ale nie dlatego, że odcinam się od ludzi. Wręcz przeciwnie, korzystam z każdego zaproszenia przez moich znajomych (rzadko, bo rzadko) ale zawsze korzystam i sama proponuje. A i focha nie strzelam ani idiotycznych warunków nie stawiam, bo napisałam, że jeśli trochę kogoś poznam to żaden problem się spotkać. Wiem, że nie wiesz, ale na cosobotnie spotkania ludzi z forum w moim mieście też mam się zamiar wybrać po sesji i jestem już na to umówiona.
haha, to Ty byłas tym userem, ze czujesz sie osobiscie urazona ? :shock: moze branie wszystkiego do siebie to jeden z Twoich problemów ? i nie wiem, skad ta gwałtowna reakcja, podobno nie jestes obrazalaska ;)

Może jestem obrażalska jak mam powód? I tak przejmuje się opinią innych i to jest mój problem. Mam wiele zaburzeń, gdybym ich nie miała to by mnie tu nie było.

Samotność

przez Arasha 07 cze 2015, 16:09
novymivo napisał(a):Hej wszystkim. Coldway jezeli chcesz miec setki przyjaciol to musisz byc jak oni, sprzedaj dusze, zatrac siebie , stan sie jalowa jak oni i bedziesz nalezec do grupy setki zajebistych znajomych ,szarych, burych i ponurych. Twoja zaleta jest byc inna i niestety malo takich ludzi jak ty, dlatego masz problem ze znalezieniem bratniej duszy. Ja np nie poznalem ludzi z ktorymi na dluzej sie trzymalem. Zawsze tylko cos chcieli ode mnie, dzwonili kiedy cos potrzebowali, wykorzystywali, a ja ze chcialem miec kolegow i kolezanki to im pomagalem - to byl blad. Mi nie pomogl nikt procz moich rodzicow, przestalem pomagac ludziom bo nie warto. Zreszta patrzac na tych wszystkich pseudo znajomych, czego ty im zazdroscisz ? Gadania o pogodzie pol dnia, obgadywania innych ( bo o sobie nie maja nic ciekawego do powiedzenia) , kont na fc, TT czy innych portalach gdzie wklejaja zdjecia jak jezdza kurczaka z kfc.... Odpusc sobie nic na sile, to nie w Tobie jest problem, badz soba , nie zmieniaj sie bo 1. to prawie niewykonalne , 2. nie bedziesz juz coldway tylko jej namiastka. pzdr glowa do gory i nie sluchaj tu wszystkich z tego forum, miej swoje zdanie . pzdr

Bardzo mądre słowa :uklon: :uklon: :uklon: Nic dodać, nic ująć :great:

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Samotność

przez Arasha 07 cze 2015, 16:13
Coldway napisał(a):Jednak niektórych zasad na pewno się nie wyrzeknę, tych które nie ranią innych, a polegają na szacunku do samej siebie.

To tylko dobrze o Tobie świadczy :great: I tak wszystkim nie dogodzisz, to warto być chociaż w zgodzie z sobą samym :mhm: Na resztę przyjdzie czas.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Samotność

przez carlosbueno 07 cze 2015, 17:05
Wcale nie gadanie, tylko mam fobię komunikacyjną :pirate: Już dawno byś mnie miał na karku :mrgreen:

Btw Rozewie nadal kocham :105:
no ale od zawsze masz ta fobie, przecież kiedyś podobno często nad morzem bywałaś.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez alone05 07 cze 2015, 19:04
Wy to jeszcze jesteście bardzo młodzi, możecie jeszcze kiedyś znaleźć swoją Drugą Połówkę, gorzej mają samotni staruszkowie, nimi to już nikt się nie przejmuje, ja się obawiam o własną starość, kto mi poda szklankę herbaty gdy będę chora i niedomagająca.

Sortuj wg