Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez NN4V 06 cze 2015, 19:12
enigman napisał(a):Miłość to ściema. Każdy w nią wierzy, każdy chce czuć, a gdy w końcu zdarzy się cokolwiek. umiera.

Nietrwałość jest czymś innym od nieistnienia. Myśl człowieku.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Samotność

przez Coldway 06 cze 2015, 19:52
W weekendy zawsze czuję się taka samotna :( Mam wrażenie, że wszyscy gdzieś wychodzą, bawią się, może to śmieszne, ale widzę to po samym facebooku. Nikt o mnie nie pamięta, jak sama do kogoś nie napiszę to do mnie nikt. Mężczyźni nie zwracają na mnie uwagi, a podobno (PODOBNO!) jakąś brzydulą nie jestem. Jak się ktoś zainteresuje to od razu znika po czasie. Ciepłe dni na mnie działają najgorzej. Mam dość swojego życia, czemu ludzie mnie nie kochają? :(

Samotność

przez android 06 cze 2015, 20:18
Wystrzegaj się myślenia "weekend-wszyscy gdzieś wychodzą". Większość osób nigdzie nie wychodzi, a jak już wychodzą to nie ma to nic wspólnego z rozrywką. Fakt, ciężko uciec od tego myślenia. Dopóki nie zacząłem pracowac czulem sie dosyc podobnie.Warto jednak popracowac nad soba, porobic coa konatruktywnego i rozwijajacego. Permamentnie cierpie na uczucie samotnosci, dlatego wiem jak to jest ;)
https://www.youtube.com/watch?v=Bbz2Hn0nNp4
Pauline Oliveros, Stuart Dempster & Panaiotis - Deep Listening
polecam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Coldway 06 cze 2015, 20:26
android kiedy u mnie ludzie naprawdę gdzieś wychodzą. Ciągle słyszę o tym, że ktoś zaprosił ich na grilla, byli gdzieś na piwie, odwiedzili ciekawe miejsce. U mnie w weekendy na facebooku pustki totalne, o czymś to świadczy. Wielokrotnie próbowałam wziąć sprawy w swoje ręce, gdyż nie jestem bucem, ale zawsze to JA proponuje wyjście. Jak mnie ktoś gdzieś zaprosi raz na pół roku (serio) to się czuję jakbym Pana Boga za nogi złapała. Nie wiem co jest ze mną nie tak. Nawet gdy komuś napiszę sms, to albo nie odpisują, albo na drugi dzień, mimo iż widzę te osoby na co dzień chodzą z nosami w telefonach.

Samotność

przez carlosbueno 06 cze 2015, 20:43
Coldway, ja dzis byłem an grillu( rodzinnym), nic specjalnego nażłopałem się piwska za darmo jedyny plus, czasami przed kompem czuje się szczęśliwszy. Kiedyś imprezowałem co tydzień a jak trzeźwiałem to uznawałem że w sumie to stracony czas był zawsze i tak samotny się czułem i tylko substancje psychoaktywne mnie pobudzały. Niby jak spędzam weekend w domu( 95% roku) myślę fajnie by było gdzieś wyjść ale jak gdzieś jestem to też jakoś super nie jest.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez Coldway 06 cze 2015, 21:05
carlosbueno napisał(a):ja dzis byłem an grillu( rodzinnym), nic specjalnego nażłopałem się piwska za darmo jedyny plus.

Nie powiem rozbawiłeś mnie tym :lol: To prawda, że nie zawszy gdy wyjdziemy czujemy się szczęśliwszy, ale jednak dla mnie jest to sto razy lepsze. Idą wakacje i znów katastrofa. Nawet nie mam gdzie się z kimś wybrać. 3 miesiące kur... czas start. Na dodatek nie mogę sobie z nikim życia ułożyć. Faceci mnie chyba nie zauważają. a jak to robią to nie wiem czego się po mnie spodziewają, bo po kilku tygodniach odlatują. Zawsze coś źle, albo że chcę poważnego związku w przyszłości, albo, że lubię za ambitne tematy, albo, że mam zasady i się boją, wolą łatwiejszą, albo już naprawdę nie wiem co. Czy muszę nie mieć mózgu, albo wyglądać jak modelka by kogoś sobie znaleźć? Czy po prostu jestem jeszcze bardziej pieprznięta niż myślę?

Samotność

przez NN4V 06 cze 2015, 21:10
Coldway napisał(a):... Nawet gdy komuś napiszę sms, to albo nie odpisują, albo na drugi dzień, mimo iż widzę te osoby na co dzień chodzą z nosami w telefonach.

Bo grają na tych telefonach w Wiedźmina 3. :twisted:
FB to problem - konto skasować i po problemie.

Samotność

przez Coldway 06 cze 2015, 21:18
NN4V napisał(a):FB to problem - konto skasować i po problemie.

Gdyby to wyleczyło z depresji, nerwicy, samotności i miliona zaburzeń których mam to zapewne nikt by do psychologa i do psychiatry nie chodził. Oczywiście zgadzam się, że facebook przysparza wielu kompleksów, ale jak i tam zniknę to ludzie już w ogóle o mnie zapomną. Zresztą problemem nie jest internet, moja psychika się nie poprawi, to może być tylko jedna dziesiąta poprawy mojego nastroju. Zastanawiam się tylko co sprawia, że ludzi tak odpycham.

Samotność

przez NN4V 06 cze 2015, 21:19
Coldway napisał(a):
NN4V napisał(a):FB to problem - konto skasować i po problemie.

Gdyby to wyleczyło z depresji, nerwicy, samotności i miliona zaburzeń których mam to zapewne nikt by do psychologa i do psychiatry nie chodził. Oczywiście zgadzam się, że facebook przysparza wielu kompleksów, ale jak i tam zniknę to ludzie już w ogóle o mnie zapomną. Zresztą problemem nie jest internet, moja psychika się nie poprawi, to może być tylko jedna dziesiąta poprawy mojego nastroju. Zastanawiam się tylko co sprawia, że ludzi tak odpycham.

Nie wiem. Nie masz co robić, przyjedź do mnie. Wówczas Ci powiem.

Samotność

przez carlosbueno 06 cze 2015, 21:24
Coldway napisał(a):
carlosbueno napisał(a):ja dzis byłem an grillu( rodzinnym), nic specjalnego nażłopałem się piwska za darmo jedyny plus.

Nie powiem rozbawiłeś mnie tym :lol: To prawda, że nie zawszy gdy wyjdziemy czujemy się szczęśliwszy, ale jednak dla mnie jest to sto razy lepsze. Idą wakacje i znów katastrofa. Nawet nie mam gdzie się z kimś wybrać. 3 miesiące kur... czas start. Na dodatek nie mogę sobie z nikim życia ułożyć. Faceci mnie chyba nie zauważają. a jak to robią to nie wiem czego się po mnie spodziewają, bo po kilku tygodniach odlatują. Zawsze coś źle, albo że chcę poważnego związku w przyszłości, albo, że lubię za ambitne tematy, albo, że mam zasady i się boją, wolą łatwiejszą, albo już naprawdę nie wiem co. Czy muszę nie mieć mózgu, albo wyglądać jak modelka by kogoś sobie znaleźć? Czy po prostu jestem jeszcze bardziej pieprznięta niż myślę?

Możesz przyjechać do mnie na wakacje nad morze. :mrgreen: może nie na 3 miesiące ale na tydzień :pirate: a im bardziej "pieprznięta" tym lepiej.

Samotność

przez novymivo 06 cze 2015, 21:27
Ja zapraszam do Londynu, pokrecimy sie na karuzelii :D
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

Samotność

przez NN4V 06 cze 2015, 21:28
No widzisz jakie masz wzięcie. :D

Samotność

przez carlosbueno 06 cze 2015, 21:29
Zastanawiam się tylko co sprawia, że ludzi tak odpycham.
no nie wiem w ciągu 3 minut 3 facetów Ci złożyło propozycje. :mrgreen:

Samotność

przez Coldway 06 cze 2015, 21:34
NN4V, carlosbueno, nowymivo niezmiernie dziękuję za propozycję! Bardzo chętnie bym wpadła gdyby nie fakt, że do nieznajomych w dalekie podróże się nie wybieram :hide: Gdybym was bliżej poznała na pewno bym wpadła, ale jako kobieta, nie mam zwyczaju nachodzić facetów :P Za to zapraszam w odwiedziny do Poznania :P carlosbueno tak to prawda 3 facetów złożyło mi ofertę, ale to nic nie znaczy, bo ani mnie nie widzieli, ale mnie nie znają :lol: :D

Sortuj wg