Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Progressive 29 maja 2015, 07:33
Lorri1, doskonale niestety rozumiem o czym piszesz, bo zachowuję się dokładnie tak samo zazwyczaj. Na własne życzenie powoli udało mi się doprowadzić do takiego stanu, a w drugą stronę nie potrafię iść. Eh.

Samotność

przez Arhol 29 maja 2015, 08:12
Z urodzin osobiście się śmieje,ot kolejny rok życia odbębniony : D
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez neon 29 maja 2015, 08:49
Chyba dlatego prawdziwe jest twierdzenie, że niektórzy za życia umierają, oczywiście nie fizycznie. Ja też kocham urodziny ;) a przez wszelakie święta przechodzę obojętnie. Kiedy inni się cieszą, ja zastanawiam się po co te emocje skoro to tylko kolejny dzień życia.
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez mark123 29 maja 2015, 09:27
Ja mam obojętne podejście do swoich urodzin.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez Lorri1 29 maja 2015, 12:35
Ja za swoimi urodzinami nie przepadam, wypadają w dniu święta i wszyscy celebrują to święto, a nie kolejny rok na moim liczniku, który i tak uświadamia mi, że czas leci a ja stoję w miejscu. Nigdy nie miałam imprezy urodzinowej (poza jedną w dzieciństwie, dla koleżanek, która okazała się niewypałem i do dziś mi przykro)...

Samotność

przez Arhol 29 maja 2015, 13:53
Raz wchodząc w szpony aspołeczności wydostanie sie jest trudne,ponowne "naumienie" się życia nie kierując się tylko i wyłącznie swoim zdaniem,decyzjami,odzyskanie zaufania do humanoidów i reszty.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez koszykova 29 maja 2015, 17:56
a przez wszelakie święta przechodzę obojętnie. Kiedy inni się cieszą, ja zastanawiam się po co te emocje skoro to tylko kolejny dzień życia.

a mi się podoba obchodzenie świąt... ale szczere, bez jakiejś szopki, bez tej miny ''nosz kurva no czeba to odbębnić''. Święta, wszystkie, są miłe tylko jak jest się wśród ''swoich'' - obok przyjaciel, ten prawdziwy. A że tego brak, to i wszystkie święta są chvjowe i bez sensu :mrgreen:
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Samotność

przez carlosbueno 29 maja 2015, 18:02
ja nie znoszę swoich urodzin, choć nawet ich nie obchodzę im mniej osób o nich wie tym lepiej. Nie widzę sensu obchodzenia tego że upłynął kolejny rok beznadziejnego życia i kolejny zmarnowany. A jedyny plus świąt to że wolne wtedy jest bo tak to mam je gdzieś.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez enigman 29 maja 2015, 18:59
Nie rozumiem podejścia ludzi.. Cieszą się, opijają i świętują z powodu tego, że są o rok starsi, że tak naprawdę ich droga zbliża się coraz bardziej ku końcowi. Jaki w tym sens?

Samotność

przez neon 29 maja 2015, 19:07
Właśnie w tym ich mądrość, że oni nie zastanaiwają sie w każdej minucie swojego życia ile im jeszcze zostało.

Samotność

przez Follow_ 29 maja 2015, 19:59
no bo co można świętować w tym smutnym życiu?
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Samotność

przez koszykova 29 maja 2015, 20:06
Nie chodzi o swietowanie czegokolwiek tak na prawde, tylko poczucie ze ma sie szczegolny, jeden, ten wlasny dzien. Takie wrazenie i tyle.
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Samotność

przez na_leśnik 29 maja 2015, 22:19
Ja strasznie nie lubię wszelkiej maści świąt. A już najbardziej swoich urodzin. Dla mnie to dzień jak każdy inny.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Samotność

przez koszykova 29 maja 2015, 22:32
na_leśnik, skoro dzień jak każdy inny to czemu go nie lubisz? :smile: wniosek taki, że nie lubisz wszystkich dni w roku :twisted: nieładnie.
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Sortuj wg