Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez ladywind 28 mar 2012, 00:11
paweł3, ale pie....rzysz od rzeczyt teraz. Magia w tym jak ktoś miał złe dzieciństwo? to chyba Ty coś dzisiaj piłeś lub paliłeś :mrgreen:

Ja uważam że aby stworzyć szcześliwy związek dobrze byłoby aby i jedna i druga strona wzajemnie się rozumiały i pomagały sobie, bo bez zrozumienia nie będzie szcześliwego związku.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Samotność

przez Kalebx3 28 mar 2012, 00:14
.Dziewczyna ma problem,a Ty ją tylko dołujesz.Zastanów się czasem,co piszesz.

Przepraszam ,może faktycznie za ostro , nie chciałem nikogo urazić ,jeszcze raz przepraszam szczególnie Idle.Sorry.
Wiesz ,bo ja zawsze/najczęściej jak piłem wódkę samemu to własnie jakoś tak przechodziłem w coś takiego ,w dzieciństwo za dotknięciem i na wyciągnięcie ręki w jego esencję ,z każdym kieliszkiem bardziej i głębiej ...dlatego tak napisałem,( mechanizm przeniesienia).A teraz mi głupio.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Samotność

przez ladywind 28 mar 2012, 00:16
paweł3, może Idle Ci wybaczy:)

Ważne że przyznałeś się do błędu ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Artemizja 28 mar 2012, 00:17
paweł3, cieszę się,że się zreflektowałeś.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Samotność

przez Kalebx3 28 mar 2012, 00:18
paweł3, ale pie....rzysz od rzeczyt teraz. Magia w tym jak ktoś miał złe dzieciństwo?

Nie paliłem ,nie piłem ...a dalej upierałbym się ,że w każdym dzieciństwie jest jakaś magia ,nawet nieświadomości zła i całej niewinności bytu.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Samotność

przez Stark 28 mar 2012, 00:22
Michuj, Nie chodzę po lekarzach, bo tam chodzą ludzie,którzy sobie nie radzą z sobą faktycznie, zaś z zaniżoną samooceną da się jeszcze jakoś funkcjonować :<....

W kwestii dzieciństwa, może nie zawsze jest "pięknie", ale bywały też dobre momenty :roll: .
Stark

Samotność

przez ala1983 28 mar 2012, 00:24
W nieszczęśliwym dzieciństwie nie ma żadnej magii. To rodzaj piekła, który owocuje m.in. zaburzeniami osobowości, problemami w relacjach z ludźmi itp. i rzutuje na całe życie :cry:
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Samotność

przez SadSlav 28 mar 2012, 00:28
arhol napisał(a):Michuj, Nie chodzę po lekarzach, bo tam chodzą ludzie,którzy sobie nie radzą z sobą faktycznie, zaś z zaniżoną samooceną da się jeszcze jakoś funkcjonować :<....

A Ty radzisz sobie na pewno ze swoją zaniżoną samooceną?
Z tego co widzę to utrudnia Ci ona życie, bo nie możesz rozwinąć skrzydeł, a to już jest problem i naprawdę niezły powód żeby jednak się udać do lekarza...
I'm diggin' my way to somethin' better,
I'm pushin' to stay with something better,
I'm sowing the seeds I take for granted,
This thorn in my side is from the tree I've planted,
It tears me and I bleed...

http://chwilepisanemuzyka.blogspot.com/

Samotność

przez Stark 28 mar 2012, 00:35
SadSlav, :<.
W zasadzie tak nie do końca, tzn, normalnie funkcjonuje (praca,szkoła,itd) ale też i "stoję" w miejscu z tego powodu .
Stark

Samotność

przez Kiya 28 mar 2012, 00:38
Co do dzieciństwa... To jakaś tam magia chyba była... Nie wiem, bo nie pamiętam swojego :?
Ciąganie po psychologach i uciekanie za dom, żeby nie słuchać kłótni i przepychanek raczej magiczne nie było.
Matka ze schizofrenią i ojciec choleryk.
A i tak w porównaniu do niektórych miałam dosyć normalne dzieciństwo... :-|
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez SadSlav 28 mar 2012, 00:40
arhol, wydaje mi się, że to taki "zastój społeczny" w Twoim przypadku jest, a to też nie jest dobre...
I'm diggin' my way to somethin' better,
I'm pushin' to stay with something better,
I'm sowing the seeds I take for granted,
This thorn in my side is from the tree I've planted,
It tears me and I bleed...

http://chwilepisanemuzyka.blogspot.com/

Samotność

przez Śmiercionauta 28 mar 2012, 00:44
paweł3 napisał(a):
paweł3, ale pie....rzysz od rzeczyt teraz. Magia w tym jak ktoś miał złe dzieciństwo?

Nie paliłem ,nie piłem ...a dalej upierałbym się ,że w każdym dzieciństwie jest jakaś magia ,nawet nieświadomości zła i całej niewinności bytu.

Zgadzam sie z Toba, ze w kazdym nawet najgorszym dziecinstwie jest troche magii.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Samotność

przez noname9292 28 mar 2012, 00:45
Ja tam miałem nawet dobre dzieciństwo. Byłem spokojnym, skrytym dzieciakiem, jak ktoś się na mnie uwziął to moja matka wkraczała do akcji :) W późnym dzieciństwie byłem nawet lubiany, dużo czasu spędzałem na podwórku, piękne czasy. No i mam wspaniałych rodziców na którym mogę zawsze liczyć.

Samotność

przez Stark 28 mar 2012, 00:49
SadSlav, Pewnie racja, na dłuższą metę,to doprowadzi do ? nie wiem? :< niczego dobrego zapewne.
Stark

Sortuj wg