Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez joaszka 28 maja 2015, 17:55
Tinder to fajna aplikacja do poznawania nowych ludzi :)
joaszka

Samotność

przez pudding36 28 maja 2015, 18:03
..ciągle nie moge sie pozbierać po rozpadzie małżeństwa..to już prawie 9 miesięcy odkąd mnie zdradziła i odeszła do innego,ciągle to rozmyslam,rozbijam na części pierwsze,a dlaczego mi sie to przytrafiło,a jakie powody ku temu miała..a szkoda dzieci.. itd,itd.Smutno mi,samotnie,wszystko wykonuje z automatu(praca,dom,znajomi) z niczego nie czerpie przyjemności,na nic nie mam ochoty,
brakuje mi rozmów z kims bliskim,w miedzy czasie spotkałem fajną kobiete i gdy już zaczynałem sie angazować ona sie wycofała i znowu dół..Boże jak mi brakuje miłości i kogoś kogo mógłbym pokochać..

Samotność

przez Arhol 28 maja 2015, 18:10
neon napisał(a):O, fajna sprawa, a gdzie można spotkać fajne dziewczyny w necie ? :p

wszycho to Obrazek
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Lorri1 28 maja 2015, 18:23
NN4V napisał(a):Ja poradziłem sobie zwyczajnie.
Poznałem świetną dziewczynę przez net.
Pojechałem po nią 500km.
Przyjechaliśmy do mojego miasta, gdzie spędziliśmy niezapomnainy dzień.
Teraz umówiliśmy się na kolejne spotkanie za 3 tyg.
Bez cudów (za wyjątkiem mojej pani rzecz jasna).

Łał! No to gratulacje, pozazdrościć odwagi i chęci :D

Samotność

przez novymivo 28 maja 2015, 18:42
pudding36 napisał(a):..ciągle nie moge sie pozbierać po rozpadzie małżeństwa..to już prawie 9 miesięcy odkąd mnie zdradziła i odeszła do innego,ciągle to rozmyslam,rozbijam na części pierwsze,a dlaczego mi sie to przytrafiło,a jakie powody ku temu miała..a szkoda dzieci.. itd,itd.Smutno mi,samotnie,wszystko wykonuje z automatu(praca,dom,znajomi) z niczego nie czerpie przyjemności,na nic nie mam ochoty,
brakuje mi rozmów z kims bliskim,w miedzy czasie spotkałem fajną kobiete i gdy już zaczynałem sie angazować ona sie wycofała i znowu dół..Boże jak mi brakuje miłości i kogoś kogo mógłbym pokochać..

Kup sobie psa, wierny bedzie. Kobieta jest dodatkiem do zycia a nie jego kwintesencja. Naucz sie byc szczesliwym bez kobiety , a nie pozalujesz,

Samotność

przez Saraid 28 maja 2015, 19:47
novymivo napisał(a):
pudding36 napisał(a):..ciągle nie moge sie pozbierać po rozpadzie małżeństwa..to już prawie 9 miesięcy odkąd mnie zdradziła i odeszła do innego,ciągle to rozmyslam,rozbijam na części pierwsze,a dlaczego mi sie to przytrafiło,a jakie powody ku temu miała..a szkoda dzieci.. itd,itd.Smutno mi,samotnie,wszystko wykonuje z automatu(praca,dom,znajomi) z niczego nie czerpie przyjemności,na nic nie mam ochoty,

Kup sobie psa, wierny bedzie. Kobieta jest dodatkiem do zycia a nie jego kwintesencja. Naucz sie byc szczesliwym bez kobiety , a nie pozalujesz,

Musisz być bardzo skrzywdzony skoro napisałeś taki post ,kobiety nie są wierne?raczej pies nie zastąpi kobiety .....
Saraid

Samotność

przez Follow_ 28 maja 2015, 23:15
niektórzy wolą kobiety inni psy, mimo, że zoofilia jest zabroniona to niektórzy ją praktykują ;)

zwierze nie zastapi czlowieka, jak ktoś sobie tak wmawia to znaczy, że bardziej potrzebuje ludzi niż mu się wydaje...

....
samotnie, smutnie...pusty dom...
nikt nie czeka nikogo nie obchodzi..
wiem, że to powtarzam ale muszę postękać bo serce mi się łamie
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Samotność

przez Nadie 29 maja 2015, 00:17
Jutro mam urodziny i nie wytrzymuje tego psychicznie, bo nienawidzę swoich urodzin. I tak nikt poza moją mamą o nich nie pamięta, nawet z najbliższej rodziny nikt do mnie nie dzwoni, a przyjaciół czy kolegów nie mam.
Od 2007 roku depresja, od Września 2013 nerwica lękowa

Samotność

przez koszykova 29 maja 2015, 00:19
Ja bym wolała żeby nikt nie pamiętał. I prawie tak jest, prawie
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Samotność

przez Progressive 29 maja 2015, 07:33
Lorri1, doskonale niestety rozumiem o czym piszesz, bo zachowuję się dokładnie tak samo zazwyczaj. Na własne życzenie powoli udało mi się doprowadzić do takiego stanu, a w drugą stronę nie potrafię iść. Eh.

Samotność

przez Arhol 29 maja 2015, 08:12
Z urodzin osobiście się śmieje,ot kolejny rok życia odbębniony : D
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez neon 29 maja 2015, 08:49
Chyba dlatego prawdziwe jest twierdzenie, że niektórzy za życia umierają, oczywiście nie fizycznie. Ja też kocham urodziny ;) a przez wszelakie święta przechodzę obojętnie. Kiedy inni się cieszą, ja zastanawiam się po co te emocje skoro to tylko kolejny dzień życia.
bóg dał, bóg zabrał.
I Mister Forum

Samotność

przez mark123 29 maja 2015, 09:27
Ja mam obojętne podejście do swoich urodzin.
Gdyby prawo funkcjonowało uczciwie, w więzieniach mogłoby się znaleźć nawet 3/4 lekarzy.
Współczesna psychologia potrzebuje rewolucji.
Tylko ci, którzy nie są związani sympatią z psami, mogą zrozumieć, jakie te zwierzęta są naprawdę. Każde zwierzę jest bardziej przyjazne dla człowieka niż pies.

Samotność

przez Lorri1 29 maja 2015, 12:35
Ja za swoimi urodzinami nie przepadam, wypadają w dniu święta i wszyscy celebrują to święto, a nie kolejny rok na moim liczniku, który i tak uświadamia mi, że czas leci a ja stoję w miejscu. Nigdy nie miałam imprezy urodzinowej (poza jedną w dzieciństwie, dla koleżanek, która okazała się niewypałem i do dziś mi przykro)...

Sortuj wg