Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Petek 01 kwi 2015, 01:46
white Lily napisał(a):
Petek napisał(a):
Petek napisał(a):Zawsze chciałem mieć grupe znajomych/przyjaciół nigdy nie miałem :(

To wszystko przed Tobą jeśli tylko się postarasz ;)
ote]
Nawet jak się staram angażuje niema tego w drugiej osobie o taka powierzchowność.

Może wybierasz nie te osoby?jakaś przyczyna istnieje ,że akurat tak jest.

Niestety bo tak jest :( Niem w pobliżu innych z resztą jestem odrażający ...
Pusta przestrzeń przypomni ci o błedach
Chciałeś ognia to z piekła ogień cie dosiega

Samotność

przez abrakadabra xx 01 kwi 2015, 03:12
Jeśli nie jestem już sobą to jestem nie sobą ale kiedy nie jestem już nie sobą ani sobą to kim jestem? Rozpadłem się w chu na kawałki.

Samotność

przez Arhol 01 kwi 2015, 11:46
Maskami,cieniem dawnego "ja"
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez blah! 01 kwi 2015, 11:54
abrakadabra xx napisał(a):Jeśli nie jestem już sobą to jestem nie sobą ale kiedy nie jestem już nie sobą ani sobą to kim jestem? Rozpadłem się w chu na kawałki.

Człowiek albo jest sobą albo nie - nie mam innej trzeciej mozliwości bo zabrania tego logika ;).
blah!

Samotność

przez abrakadabra xx 01 kwi 2015, 12:51
blah!, no widzisz, moje istnienie jest sprzeczne z logiką ;)

Arhol, dokładnie, jestem cieniem. Tylko że u mnie to jest jeszcze bardziej pojebane. Kiedyś kiedy było wszystko ok byłem sobą, później się schrzaniło i przestałem być sobą, niestety jeszcze później było jeszcze gorzej i nawet nie jestem już tym pierwotnym cieniem a wydawało się że powrócę do siebie... Nie wiem kim jestem tak na prawdę. Takie mam rozkminki.

Samotność

przez mark123 01 kwi 2015, 13:00
blah! napisał(a):
abrakadabra xx napisał(a):Jeśli nie jestem już sobą to jestem nie sobą ale kiedy nie jestem już nie sobą ani sobą to kim jestem? Rozpadłem się w chu na kawałki.

Człowiek albo jest sobą albo nie - nie mam innej trzeciej mozliwości bo zabrania tego logika ;).

Można też czasem być sobą, a czasem nie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez ardhexyd 01 kwi 2015, 18:58
Kiedyś chociaż tworzyłem jakieś relacje z kobitami z portalów randkowych, teraz nawet nie czuję się na siłach,
zbyt wiele mam do ukrycia, zaburzenia strasznie mnie piętnują, czuję się też winny i niegodny ludzi,
smutne to strasznie, bo zmuszony jestem by żebrać o uczucia, cokolwiek.

-- 01 kwi 2015, 17:59 --

Kiedyś chociaż tworzyłem jakieś relacje z kobitami z portalów randkowych, teraz nawet nie czuję się na siłach,
zbyt wiele mam do ukrycia, zaburzenia strasznie mnie piętnują, czuję się też winny i niegodny ludzi,
smutne to strasznie, bo zmuszony jestem by żebrać o uczucia, cokolwiek.
ESCI-AMISU-ALPRA-MIANSE
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość: unikająca, zależna, cechy osobowości narcystycznej i niedojrzałej.
"Dobrych ludzi zmiażdżył walec czasu nowej generacji".
"Genetycznie kodowany strach, zaszczepimy Ci przez chrzest".

Samotność

przez merida 01 kwi 2015, 21:53
Zepsułam sobie relację z kimś... Niby już się pogodziliśmy, ale nie jest jak wcześniej, jak mu napisałam że bardzo źle się czuję, ledwo wstałam zz łóżka to dostałam odpowiedź "no to co ja na to poradzę"... Trochę przykre jest dostanie takiej odpowiedzzi od jedynej osoby która rozumiała Twoją chorobę i Cię wspierała... I chyba już zostałam całkiem sama.
And you’re walking away and I will drown in the fear.

Samotność

przez dominik1622 01 kwi 2015, 23:35
W sumie to ma rację: co on na to poradzi? ;)

Samotność

przez moment 01 kwi 2015, 23:39
Wciąż myślę o tym dlaczego żadna kobieta mnie nie chce. Czy naprawdę jestem taki beznadziejny?

Samotność

przez tristezza 01 kwi 2015, 23:49
moment, czy umawiasz się z kobietami? W czym tkwi problem?
tristezza

Samotność

przez moment 02 kwi 2015, 00:45
casablanca, Nie dlatego że nie mam szans.

Samotność

przez dominik1622 02 kwi 2015, 01:22
Dlaczego sądzisz, że nie masz szans?

Samotność

przez ardhexyd 02 kwi 2015, 01:44
dominik1622 napisał(a):Dlaczego sądzisz, że nie masz szans?

no bo przeciętny facet pragnie atrakcyjnej kobiety, a jeśli jest chory to jego szanse są bliskie zeru,
taka kobieta ma kosmiczne wymagania co do facetów i to ona stawia warunki, na tym to całe
kurestwo tego świata polega.

oczywiście od biedy można szukać wśród mniej atrakcyjnych, ale przecież szuka się tej "jedynej"
na której widok szybciej bije serce i samo spojrzenie na taką kobietę wzbudza zachwyt, bo inaczej
nie ma sensu się w to bawić.

on pisze "żadna" kobieta, tutaj się myli bo każda "potwora znajdzie swego amatora", a nie uwierzę,
że zależy mu na byle "potworze", a jeśli nawet to apetyt rośnie w miare jedzenia.
ESCI-AMISU-ALPRA-MIANSE
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość: unikająca, zależna, cechy osobowości narcystycznej i niedojrzałej.
"Dobrych ludzi zmiażdżył walec czasu nowej generacji".
"Genetycznie kodowany strach, zaszczepimy Ci przez chrzest".

Sortuj wg