Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Follow_ 23 mar 2015, 22:38
mam takie same odczucia na dziś...
nie ma nawet do kogo gęby otworzyć :cry:
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Samotność

przez asl 23 mar 2015, 22:51
Mae napisał(a):
Follow_ napisał(a):Mae, w takim razie dobrze, że nie męczyłaś się ani dnia dłużej z kimś takim.

Też tak myślę. Wczoraj chwilę popłakałam i jakoś tak naturalnie przeszłam do porządku dziennego. Jednak trochę boli mnie fakt, że ponad roczny związek został przekreślony trywialnymi słowami.

poznasz sobie jeszcze kogoś lepszego
asl

Samotność

przez Mae 23 mar 2015, 23:25
asl napisał(a):poznasz sobie jeszcze kogoś lepszego

Wierzę w to, asl. Mimo wielu rozczarowań dalej oczekuję księcia na białym koniu, bo tacy chyba jeszcze istnieją. :)
Trolololololo
Mae

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez ardhexyd 24 mar 2015, 03:42
Ja mam problem z oporem przed ludźmi, do tego brakuje mi motywacji do spotkania,
osobowość unikająca znacznie mnie ogranicza i stawia warunki.
Ja muszę mieć nastrój by się z kimś spotkać, takie magiczne pozytywne nastawienie,
które kiedyś udawało mi się wykrzesać, a aktualnie od 2 lat znowu się alienuję.
ESCI-AMISU-ALPRA-MIANSE
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość: unikająca, zależna, cechy osobowości narcystycznej i niedojrzałej.
"Dobrych ludzi zmiażdżył walec czasu nowej generacji".
"Genetycznie kodowany strach, zaszczepimy Ci przez chrzest".

Samotność

przez Semir 25 mar 2015, 11:31
U mnie też bywa ostatnio krucho ze spotkaniami po części przez pracę która zżera mi większość czasu a po części z wyczerpania przez przebywanie w większym tłumie. Jak na razie próbuję jakoś to zmienić może coś z tego będzie:)
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Samotność

przez maja_naga 25 mar 2015, 12:52
może jest ktoś chętny z Warszawy spotkać się dziś na długi spacer?

Samotność

przez novymivo 25 mar 2015, 13:59
Ja tez czuje się samotny. Teraz choruje na urlopie.na antybiotyku. Eh.
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

Samotność

przez alone05 25 mar 2015, 22:40
Ja mam wszystko czego mi potrzeba, mam pieniądze, zdrowie, urodę, własne hobby i jestem samotna. Jestem indywidualistką, outsiderką. Zawsze mam własne zdanie na każdy temat i zwykle różni się ono od zdania większości ludzi, stąd powstają problemy, nieporozumienia i sprzeczki. Nie lubię ludzi, ludzie mnie drażnią, irytują a po tym jak mnie potraktowali, krytykowali, oczerniali, wytykali błędy, śmiali się ze mnie nie będzie już wybaczenia. NIGDY, przenigdy im tego nie wybaczę. Owszem, jestem nieśmiałą osobą, ale gorsza przez to nie jestem, chociaż jak się porównuję do innych to nieraz mam wrażenie, że tak jest, bardziej kocham zwierzęta, zwierzęta są kochane, wolałabym mieszkać na bezludnej wyspie niż tutaj gdzie muszę mieszkać, ludzie są mi niepotrzebni do niczego i czuję się źle wśród ludzi, czuję, że ich nienawidzę, zwykle kieruję się w życiu silnymi emocjami więc nie będę udawać, że jest dobrze.
Sometimes I pretend to be normal but it gets boring so I go back to being me

Samotność

przez asl 25 mar 2015, 23:14
Mae napisał(a):
asl napisał(a):poznasz sobie jeszcze kogoś lepszego

Wierzę w to, asl. Mimo wielu rozczarowań dalej oczekuję księcia na białym koniu, bo tacy chyba jeszcze istnieją. :)

ideałów nie ma ale za to jest duzo fajnych, miłych facetów... trzeba trafić na swojego :D
asl

Samotność

przez kazimierz61 26 mar 2015, 06:49
alone05, Zwierzęta są kochane może dlatego że nie potrafią mówić.Ciekawe czy kochałabyś ich tak gdyby mówiły, a moze i cię obmawiały ?
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

Samotność

przez Lethality 26 mar 2015, 14:24
alone05 napisał(a):ludzie są mi niepotrzebni do niczego.

to po co tu piszesz i to w temacie samotność 0o

Samotność

przez Marcin2013 26 mar 2015, 14:31
Bo jest samotna trudno to zrozumiec

Samotność

przez Saraid 26 mar 2015, 16:23
alone05 napisał(a):Ja mam wszystko czego mi potrzeba, mam pieniądze, zdrowie, urodę, własne hobby i jestem samotna. Jestem indywidualistką, outsiderką. Zawsze mam własne zdanie na każdy temat i zwykle różni się ono od zdania większości ludzi, stąd powstają problemy, nieporozumienia i sprzeczki. Nie lubię ludzi, ludzie mnie drażnią, irytują a po tym jak mnie potraktowali, krytykowali, oczerniali, wytykali błędy, śmiali się ze mnie nie będzie już wybaczenia. NIGDY, przenigdy im tego nie wybaczę. Owszem, jestem nieśmiałą osobą, ale gorsza przez to nie jestem, chociaż jak się porównuję do innych to nieraz mam wrażenie, że tak jest, bardziej kocham zwierzęta, zwierzęta są kochane, wolałabym mieszkać na bezludnej wyspie niż tutaj gdzie muszę mieszkać, ludzie są mi niepotrzebni do niczego i czuję się źle wśród ludzi, czuję, że ich nienawidzę, zwykle kieruję się w życiu silnymi emocjami więc nie będę udawać, że jest dobrze.

Ludzie są potrzebni nam czy chcemy tego czy nie,widać masz niską samoocenę skoro aż tak się żle wsród nich czujesz.Jakiś powód istnieje że aż ich nienawidzisz.
Saraid

Samotność

przez kazimierz61 26 mar 2015, 21:08
Ja czuję sie samotny z powodu mojej inności. W ChADzie potrafię być bardzo dobry "do rany przyłóż", a czasem jestem taki wredny ża póżniej sam się zastanawiam co narobiłem np. obraziłem kogoś, i nie potrafię z tym żyć jest to dla mnie ogromny ciężar i nie potrafię tego naprawić.

-- 26 mar 2015, 20:18 --

Najgorsze jest to że później non stop o tym myślę nie daje mi to spokoju i nie widzę z tego wyjścia. Poprosić o wybaczenie, tak to jest ważne ale nie potrafię. Najlepiej żeby najbliżsi byli na tyle wyrozumiali żeby odrazu wtbaczali.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

Sortuj wg