Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez on_w_koszuli 25 lut 2015, 00:22
white Lily, Szczerze to stoję w miejscu i sam już nie wiem co mam robić. Ja żadnej się nie podobam każda jedna mówi to samo, że jestem fajny, ale ona nie szuka nikogo. Denerwuje mnie sytuacja kiedy dowiaduję się, że jednak ta do której próbowałem się zalecać, znalazła sobie kogoś, albo szuka tylko mnie okłamała. Dlaczego żadna nie potrafi powiedzieć prosto w twarz
"Jesteś brzydki i nie podobasz mi się".

Samotność

przez heisenberg45 25 lut 2015, 00:33
on_w_koszuli, skąd ja to znam, kurde takie życie, niby jest fajnie, gada z tobą jak najęta śmieje się nawet z kiepskich żartów, sama inicjuje spotkania ale jak ma przyjść co do czego to sorry, tam są drzwi. I nie chodzi mi tu już konkretnie o wygląd ale ja nie wiem, może jesteś za miły? Największe chamy, których poznałem w liceum ciągle mówiące na dziewczyny nawet w ich obecności per "d*py" są w szczęśliwych związkach, a ja ciągle czuje się beznadziejny, dlaczego? Bo nikt mnie nie chce i już chyba w to bardzo mocno uwierzyłem.

Samotność

przez on_w_koszuli 25 lut 2015, 00:42
heisenberg45, Tak zgadzam się z Tobą co do buraków. Czasami mam wrażenie że powinienem wyzywać pannę od najgorszych, tłuc ją codziennie przy znajomych, wtedy może byłbym doceniany i jakaś by mnie chciał. Zauważyłem że one to właśnie lubią.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Makabra 25 lut 2015, 00:46
Nie wiem jak inne kobiety, ale ja lubię draniów, tylko pod jednym warunkiem. Mianowicie takim, że dla mnie są aniołkami :105:
Makabra

Samotność

przez i_am_a_legend 25 lut 2015, 00:50
Makabra, inne też takich lubią. ;)
i_am_a_legend

Samotność

przez Makabra 25 lut 2015, 00:51
i_am_a_legend napisał(a):Makabra, inne też takich lubią. ;)

Skąd ta pewność? Przecież jesteś niewątpliwie płcią męską, no chyba, że o czymś nie wiem 8)
Makabra

Samotność

przez Davin 25 lut 2015, 00:51
Jebie tu trollem. Tylko desperaci piszą takie posty a on_w_koszuli to chyba już u nas był niedawno pod innym nickiem. Aż tutaj czuję tego leszcza pana 26 czy tam pizdę 26.
Davin

Samotność

przez on_w_koszuli 25 lut 2015, 00:59
Makabra, Więc pozostaje mi być samotnikiem. Nie potrafię być draniem. Chociaż uświadomiłaś mnie jakich facetów kobiety lubią.

Samotność

przez i_am_a_legend 25 lut 2015, 00:59
Makabra napisał(a):Skąd ta pewność? Przecież jesteś niewątpliwie płcią męską, no chyba, że o czymś nie wiem 8)

Właśnie dlatego, że jestem niewątpliwie płcią męską, to wiem dużo o kobietach. :P
i_am_a_legend

Samotność

przez Aranjani 25 lut 2015, 01:01
on_w_koszuli napisał(a):heisenberg45, Tak zgadzam się z Tobą co do buraków. Czasami mam wrażenie że powinienem wyzywać pannę od najgorszych, tłuc ją codziennie przy znajomych, wtedy może byłbym doceniany i jakaś by mnie chciał. Zauważyłem że one to właśnie lubią.

gdybys walnał takim tekstem przy mnie... to byś zobaczył (w wlasciwie poczuł) jakiego mam zajebistego prawego sierpowego...
jeb.any damski bokser z dupy sie znalazł
Aranjani

Samotność

przez Makabra 25 lut 2015, 01:01
i_am_a_legend napisał(a):
Makabra napisał(a):Skąd ta pewność? Przecież jesteś niewątpliwie płcią męską, no chyba, że o czymś nie wiem 8)

Właśnie dlatego, że jestem niewątpliwie płcią męską, to wiem dużo o kobietach. :P

Szkoda, że nie działa to odwrotnie :roll:
Makabra

Samotność

przez mati.ita 25 lut 2015, 18:29
Makabra

Jak chcesz to pytaj to ci odpowiemy i sie duzo dowiesz.

Samotność

przez mark123 26 lut 2015, 16:55
Ale gdyby porównać faceta agresora z facetem ciepłe kluchy, to agresor raczej będzie miał większe powodzenie u kobiet.
Facet ciepłe kluchy jest jeszcze gorszy niż facet agresor.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez Follow_ 26 lut 2015, 18:36
bo wprowadza emocje...
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Sortuj wg