Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez knpoke 24 mar 2012, 17:08
Witam,
Ja to chyba mam poważny problem jestem na skraju depresji przez samotność .
nigdy nie miałem dziewczyny, a gdy tylko postanowiłem sobie że trzeba się ogarnąć i zacząć rozmawiać z ludzmi
to dopadła mnie łuszczyca i tak 1,5 roku zdążyłem się zfobiować że nie potrafię nawet z kimś porozmawiać o czymkolwiek jestem pogrążony w pustce sam w tłumie ochhh to mnie tak boli
nie wiem co robić gdzie szukać pomocy ;d poradziłbym się przyjaciół ale nie mam nikogo a rodzice są niedostępni
dlatego tutaj sięgam po rade co mam robić.
obawiam się że nie ma na to żadnego lekarstwa, no poza jednym poznanie kogoś kto polubi mnie takim jakim jestem a to jest praktycznie nie wykonalne fuck itt..

Samotność

przez bittersweet 24 mar 2012, 19:17
knpoke,

mam przyjaciółke, która ma łuszczyce. dopiero jak zachorowała, to spotkała swietnego faceta, który za nia latał i wreszcie "wylatał" sa szczęsliwym małżeństwem. jak widzisz łuszczyca to nie koniec wszystkiego, zwykła choroba i tyle, nawet jak jej objawy sa widoczne. ale mozna je zaleczyć, zeby nie przeszkadzały za bardzo w zyciu codziennym. nie stresuj sie tak bardzo.
I dlaczego uważasz, że nikt Ciebie nie moze polubić ? Jestes seryjnym morderca czy co ? ;)
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Samotność

przez Taka_Jedna 24 mar 2012, 21:25
Witajcie.
Mam za sobą dość sporych rozmiarów historię depresji i nerwicy lękowej. Teraz natomiast jestem bez pracy, siedzę całymi dniami w domu,jedynie co 2 tyg jeżdżę na studia podyplomowe.
Czuję jak samotność pomału wgryza się w mój mózg.Czuję, że dochodzę do jakiegoś kresu wytrzymałości :( :(
Teraz właśnie siedzę skołowana atakiem paniki.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez jaa145 24 mar 2012, 23:02
arhol nie mam zadnego problemu z wychodzeniem do ludzi:)wsrod rowiesnikow spotykam sie tylko w szkole,bo poza nia nie ma nawet do kogo wyjsc...
jaa145

Samotność

przez beti19 24 mar 2012, 23:36
jaa145, czyli cierpisz na brak przyjaciół czy znajomych ?
http://swiatbeti19.blogspot.com/

"Spiesz się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą"
Ks.Twardowski

Samotność

przez jaa145 24 mar 2012, 23:37
niestety.
jaa145

Samotność

przez Stark 24 mar 2012, 23:44
jaa145, Też niby nie mam kłopotu z kontaktem z ludźmi, a tak samo nie mam znajomych,przyjaciół. (jeden,z którym czasem rozmawiam, i tyle) - reszta tyle co w pracy.
Stark

Samotność

przez beti19 25 mar 2012, 00:15
arhol, jaa145, z tego wnioskuję że jednak nasza samotnośc
to nasza najwierniejsza przyjacółka - zawsze jest z nami............. mogłaby się na mnie pogniewać i sobie znaleść kogoś innego
a ona nie................. uczepiła się mnie

Ks.Twardowski

Samotność

przez jasaw 25 mar 2012, 00:34
Ja też mam łuszczycę od ponad 30 lat...i wspaniałego /Drugiego/ Męża....
Łuszczyca to nie choroba zakaźna, ani nie śmiertelna, choć uciążliwa bardzo....
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Samotność

przez Stark 25 mar 2012, 02:18
beti19, Prawda.. samotność jest dobra pod kilkoma względami,nigdy nie zdradza,i zawsze będzie przy przy nas...

Czy osoba, która wspomoże, i pocieszy, ale też i opieprzy i poradzi, gdy trzeba... chyba wymagam za dużo.
Stark

Samotność

przez Duran84 25 mar 2012, 08:44
No cóż mogę powiedzieć. U mnie jest dokladnie tak samo jak u was. Jestem samotny, nie mam właściwie żadnych znajomych. O przyjaciołach już nie wspomne :P. Ale sie nie poddaje i walcze z ta k...a. Niestety zawsze jakoś przegrywam. Ale po pewnym czasie wstaje i walcze dalej. I tak do następnego upadku. Mam pytanie w zwiazku z tym. Ile razy trzeba w zyciu upasc by byc w końcu szczęśliwym? Bo Ja upadałem już conajmniej kilkanaście. Pozdrawiam wszystkich.
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

Samotność

przez beti19 25 mar 2012, 09:04
arhol, ja chcę żeby mnie samotność zdradziła lub znalazła sobie inny obiekt zainteresowań :smile:

Ks.Twardowski

Samotność

przez Duran84 25 mar 2012, 09:20
beti19 napisał(a):arhol, ja chcę żeby mnie samotność zdradziła lub znalazła sobie inny obiekt zainteresowań :smile:

Ja mam dokładnie tego samego co ty :D. Tylko na razie nic nie wychodzi.
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

Samotność

przez beti19 25 mar 2012, 09:24
Duran84, co Ci nie wychodzi? rozłąka z samotnością ? no to witaj w klubie ona jest
jak rzep jak się przyczepi to albo ją trzeba polubić albo wiecznie walczyć by się odwaliła od nas

Ks.Twardowski

Sortuj wg