Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Enroute 23 sty 2015, 00:06
Doskwiera mi samotność. Czasem mi się wydaje, że się nie nadaję do związków itp. Ale niekiedy... Kurde, bardzo za tym tęsknię.

Jakieś mam poczucie, że potrafiłabym komuś oddać swoje życie. Siebie.

Tylko nie ma komu.
INTJ

Samotność

przez Bukowski 23 sty 2015, 00:15

Tylko nie ma komu.

Spraw sobie kota, one są bardzo wyrozumiałe i dobrze grzeją. ;)
Bukowski

Samotność

przez kahir 23 sty 2015, 00:44
dobrze jest mieć przyjaciół z psychiatryka. nie ma lepszego lekarstwa na samotność jak telefon od kumpla z oddziału. tak zupełnie serio, to właśnie będąc w szpitalu po raz pierwszy od nie wiem jak długiego czasu nie czułem się samotny. teraz, hmmm, po kilku dniach od wyjścia znów czuję się jak ostatni człowiek na ziemi. last man standing. jak w postapokaliptycznym świecie. tylko ja, lava lamp, walkman z ostatnią działającą kasetą i 3 baterie, w tym jedna do połowy pełna. lub pusta. od wyjścia potrzebuję by ktoś do mnie mówił. nie mogę znieść ciszy. ciągle leci radio tok fm, jakiś audiobook, muzyka. do posiłków muszę mieć coś do czytania. znów czuję się na peryferiach. jak pies przy drodze. wraca ta cholerna pustka. niezauważany. mógłbym być tysiące kilometrów stąd. niepotrzebny. mało kto by zwrócił uwagę. samotny. dopiero niedawno uświadomiłem sobie, że to jedna z rzeczy, które toczą mnie najbardziej. do niedawna myślałem, że jestem samowystarczalny. samodzielny. zawsze umiem sobie zorganizować czas. nigdy się nie nudzę. psu w dupę! potrzebuję czegoś. kogoś. potrzebuję być elementem jakiejś większej układanki. zjem coś z Kurtem Wallanderem. rozwiążę krzyżówkę i pójdę spać. jeszcze nie wiem z kim, ale cały skład Pink Floyd'ów brzmi nieźle.
świat jest pełen psychologów.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Saraid 23 sty 2015, 03:15
Enroute napisał(a):Doskwiera mi samotność. Czasem mi się wydaje, że się nie nadaję do związków itp. Ale niekiedy... Kurde, bardzo za tym tęsknię.

Tylko nie ma komu.

Twojego życia nie masz oddawać komuś co najwyżej możesz je dzielić z kimś ;) a kandydat jak się dobrze postarasz znajdzie się w odpowiednim czasie.
Saraid

Samotność

przez Zebrec 23 sty 2015, 03:18
white Lily, dobrze napisane. Ja też wychodzę z tego założenia. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Samotność

przez mark123 23 sty 2015, 14:15
Jakby przyszli do mnie jacyś naukowcy i powiedzieli np., że jestem efektem jakiegoś nieudanego eksperymentu, to chyba bym im uwierzył.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez Abbey 25 sty 2015, 02:42
właśnie jest studniówka...
a ja usycham z tęsknoty za czymś, czego nie było...
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Re: To chyba samotność....

przez jarek777 25 sty 2015, 03:23
chloe napisał(a):No cóż, ja jako osoba z (wstępnie rozpoznanymi) zaburzeniami depresyjnymi i podejrzeniem borderline mam problemy w relacjach z ludźmi. Czuję się tak jak Ty, i tak samo jak Ty potrafię poczuć się dobrze przy osobie, która ma podejście do życia, o którym ja mogę tylko marzyć. I czasem też pojawia się iskierka, która sprawia, że sama chciałabym spróbować się zmienić dla kogoś. Ale zwykle wychodzi na to, że ta osoba miałaby gdzieś moje starania i wszystko znów wraca do normy, tzn. ogólnej doliny/wqrwa. Otóż to, uczucie jest dobrym lekarstwem - chociaż tylko doraźnym i nieco niebezpiecznym - niestety leczy tylko skutki, a nie przyczyny, i objawy odstawienia są koszmarne.

widze jestes full on borderem
zylem z borderka 5 lat ,koszmarna sprawa ,z Twojej wypowiedzi az bucha kreacja i poczucie tzw borderowej winy

p.s bez urazy ,ale mam uraz psychiczny

Samotność

przez abrakadabra xx 25 sty 2015, 04:08
Samotność jest zajebista, i nie ważcie mi się tego podważać. :twisted:

Samotność

przez dar 25 sty 2015, 04:21
abrakadabra xx, :great:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Samotność

przez abrakadabra xx 25 sty 2015, 04:26
dar, no to jest dwóch samotnych, może się zakolegujemy? Tylko że szlag trafi moje motto. Jestem hetero.

-- 25 sty 2015, 03:28 --

Nie wiem po co zarejestrowałem się na tym forum poraz 10-ty, nadzieja? Tylko na co, zrozumienie? chyba tak.

Samotność

przez Powietrzny Kowal 25 sty 2015, 04:32
Wszyscy będziecie samotni jełopy!!!! hahahahhahah Wszyyyyscyyyy!!!! Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Samotność

przez abrakadabra xx 25 sty 2015, 04:36
Powietrzny Kowal, no pewnie że tak. Zobacz ilu samotnych tu pisze, jeden obok drugiego. Gdyby połączyć wszystkich samotnych nie było by ich, jadnak chyba każdy szuka kogoś innego, wyjątkowego, słusznie?

Samotność

przez dar 25 sty 2015, 04:36
heheh Nie poddawaj się. Niestety trzeba walczyć o swoje honorowo i czasami chyba lepiej żyć w zgodzie z własnymi poglądami (pisze odnośnie Twojego innego postu gdzie więcej nabazgrałeś). Chociażby takie jest moje zdanie.
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Sortuj wg