Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Storożak 15 sty 2015, 17:45
Follow_, hahaha :brawo:
Pie.dole nie biore...

Samotność

przez Semir 16 sty 2015, 20:50
katia010, Nie ukrywam że i ja tak się odnosiłem do kobiet z tym że teraz przeobraziło się to w coś zupełnie odwrotnego. Skoro taka seria się trafia to pomyślałem sobie że to moja wina że już nie nadrobię tej abstynencji jeśli chodzi o kobiety. Ale jak już zaznaczałem w innym poście związek to dla mnie za dużo bo sobie nie poradzę więc wolę przyjaźń ale z kolei ta przyjaźń zawsze jest zagrożona tym że druga osoba o mnie zapomni kiedy sama znajdzie sobie kogoś i ponowna myśl o przełamaniu się w szukaniu partnerki powraca. Chyba jestem bardziej pierdolnięty niż ustawa przewiduje mając dylematy podobne do swoistego "co było 1wsze jajko czy kura" :?
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Samotność

przez Storożak 16 sty 2015, 21:03
Semir, jeśli to będzie przyjaźń, to wątpię, że zapomni o Tobie kiedy kogoś znajdzie. Pewnie będzie miała dla Ciebie mniej czasu, no ale tak to już jest w życiu...
Pie.dole nie biore...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Follow_ 16 sty 2015, 21:13
Mnie zżarłaby zazdrość...
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Samotność

przez Storożak 16 sty 2015, 21:17
Follow_, O partnera i przyjaciółkę? Przyjacielem mogłaby zostać tylko osoba (facet), który mnie nie pociąga (brak chemii) bo inaczej prędzej czy później skończyłoby się to w łóżku.
Pie.dole nie biore...

Samotność

przez Follow_ 16 sty 2015, 21:26
oto że przyjacielowi/ciółce się układa ja wciąż sama jak kołek...

Samotność

przez Larissa 16 sty 2015, 21:39
Chyba nigdzie człowiek nie czuje się bardziej samotny niż w otoczeniu innych ludzi...

Samotność

przez Semir 16 sty 2015, 21:56
Storożak, Ja straciłem tak większość ze swoich aktualnie dawnych przyjaciół. Z parudziesięciu zostało mi kilku. No i wrogość tej 2 osoby wobec mnie(miałem nieporównywalnie bardziej zjebane życie od innych i zawsze pozostawałem na marginesie). Widząc patologię w swoim domu każdy by się zraził nawet moja rodzina mnie nie zaprasza nigdzie ze względu na mój status i charakter. Zresztą ciągłe niepowodzenia obrzydziły mi chyba związki na całe życie jak przez 6 lat się nie przełamałem to lepiej zapomnieć choćby o słowie nadzieja.
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Samotność

przez Storożak 16 sty 2015, 21:58
Semir, Czyli nie chcesz związków? To okej, znam takie osoby :P Dopóki się nie zakochają, to twardo obstają przy swoim ;)
Pie.dole nie biore...

Samotność

przez Saraid 16 sty 2015, 22:11
Storożak napisał(a):Semir, Czyli nie chcesz związków? To okej, znam takie osoby :P Dopóki się nie zakochają, to twardo obstają przy swoim ;)

:great:
Saraid

Samotność

przez amelia83 16 sty 2015, 22:59
ja tez niee chce mieć nikogo
za sobą mam dwa związki, jeden 5lat drugi 7 i oba toksyczne... :mhm: tak mi się wydaje...nie chce mieć faceta
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Samotność

przez Follow_ 16 sty 2015, 23:13
to spróbuj z kobietą :)
mamy cycuszki :mrgreen:

Samotność

przez Saraid 16 sty 2015, 23:16
Follow_ napisał(a):to spróbuj z kobietą :)
mamy cycuszki :mrgreen:

padłam :lol: :lol: toś jej pomogła
Saraid

Samotność

przez Follow_ 16 sty 2015, 23:22
jestem na fali hehehehhehe :mrgreen:
(i po kilku piwach)

Sortuj wg