Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Arhol 09 sty 2015, 09:35
Każdy sposób dobry by zawrzeć znajomości czy więzi..niezależnie czy to net,czy real.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Saraid 09 sty 2015, 11:15
Arhol napisał(a):Każdy sposób dobry by zawrzeć znajomości czy więzi..niezależnie czy to net,czy real.

Dokładnie tak :D !
Saraid

Samotność

przez Victorius17 09 sty 2015, 16:04
Gorzej jeśli ktoś ma tylko i wyłącznie znajomych w necie.
Victorius17

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez LadyMarmolade 09 sty 2015, 16:10
znajomy z internetu jest często kimś bliższym niż w realu, możesz mu wszystko powiedzieć, wszystkie swoje lęki i żale, bez obawy, że "jutro musisz mu jakoś spojrzeć w twarz" no i wiadomo, że trudniej jest rozmawiać o tym wszystkim co nas dręczy prosto w oczy z kims
Lgnę do ludzi, ale im nie otwieram.

mam 19 lat i całe życie za sobą.

Samotność

przez Saraid 09 sty 2015, 17:08
LadyMarmolade napisał(a):znajomy z internetu jest często kimś bliższym niż w realu, możesz mu wszystko powiedzieć, wszystkie swoje lęki i żale, bez obawy, że "jutro musisz mu jakoś spojrzeć w twarz" no i wiadomo, że trudniej jest rozmawiać o tym wszystkim co nas dręczy prosto w oczy z kims

To też chyba zależy od osoby z którą rozmawiamy na ile jest otwarta na nasze problemy w realu.
Obrazek
Saraid

Samotność

przez Cognac 09 sty 2015, 17:20
ja tam wolę internetowe znajomości. W necie ludzie się otwierają i można pogadać o czymś na poważnie. Ludzi, których znam z reala, nie znoszę, są w większości wkurzający, głupi, płytcy i w ogóle ble. Ciekawe, czy gdybym ich spotkała w sieci,to czy bym ich polubiła. Patologia, wiem.
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Samotność

przez Follow_ 09 sty 2015, 18:42
Wolę realne znajomości...nawet takie z szansą spotkania raz na rok albo raz na kilka lat...
Jeśli ktoś ewidentnie nie chce się spotkać, od razu maleje mi zainteresowanie taką osobą...
bo łatwo się od takiego internetowego ducha odciąć...
nie raz angażowałam się bardzo mocno w taką internetową znajomość a potem ktoś po prostu przestawał pisać i mnie olewał...
kłamcy, oszuści i bajkopisarze... strasznie mnie to irytuje...

....

dzisiaj mam dzień pod tytułem: zawsze będziesz sama...
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Samotność

przez kardamon 09 sty 2015, 18:55
Victorius17, okej, taką znajomość, zwłaszcza, jeżeli dzielą was duże odległości trudno przenieść do rla, ale jest to możliwe. A tych lokalnych wyjątków, to jest całkiem sporo - wystarczy naprawdę zajrzeć do działu o miastach, czy zlotach. Kwestia tak naprawdę chęci, w dużej mierze.

Tak jak pisze Arhol, każdy sposób dzisiaj, który prowadzi do zawarcia znajomości, jest dobry. Takie czasy. Zresztą prawdą jest, że tutaj jest nam łatwiej się otworzyć i powiedzieć wprost, co nam siedzi na wątrobie.

Zosia_89, mi też pomaga :smile:

white Lily, w realu ciężko czasami się otworzyć, zwłaszcza, że często jest tak, że na każdą próbę zwrócenia na siebie uwagi człowiek słyszy, że ma się nad sobą nie użalać.

Follow_, hmm... No dobrze... A może uda Ci się znaleźć jakiś pozytyw, choćby malutki?

Tak z innej beczki - mam dzisiaj dodatkowe zajęcia z tańca. I będzie to dla mnie wyzwanie, bo o ile swoją grupę już znam, to tutaj spotkam zupełnie nowych ludzi. Nie wiem nawet, ile osób spośród mojej grupy się pojawi... Cóż, trzymajcie kciuki, żeby wyszło ;)
Prawdziwy sukces osiągamy wtedy, gdy potrafimy przejść przez życie własną drogą i nie pozwolimy by szaleństwo świata uzurpowało sobie prawo do władzy nad naszym życiem.

Samotność

przez Follow_ 09 sty 2015, 19:00
Chciałabym ^_^... może taki pozytyw:
"Każdy dzień zbliża mnie do końca mojego życia"
:< Nie mam szans na spotkanie kogokolwiek moja morda odstraszy każdego :<
dołuje mnie trochę ten konkurs na miss forum
...
3mam kciuki za kurs tańca :)
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Samotność

przez Storożak 09 sty 2015, 20:24
dołuje mnie trochę ten konkurs na miss forum

przecież niewiele osób bierze w nim udział. Ja też raczej nie planuję, bo i po co??

ja tam wolę internetowe znajomości. W necie ludzie się otwierają i można pogadać o czymś na poważnie. Ludzi, których znam z reala, nie znoszę, są w większości wkurzający, głupi, płytcy i w ogóle ble. Ciekawe, czy gdybym ich spotkała w sieci,to czy bym ich polubiła. Patologia, wiem.

no to nam pojechałaś ;)
Pie.dole nie biore...

Samotność

przez Cognac 09 sty 2015, 20:40
Storożak napisał(a):no to nam pojechałaś ;)

Komu?:P Mówię że nie przepadam za znajomymi ze szkoły itp. :/ Na studiach jedynie trafiłam na fajne osoby, wcześniejsze etapy edukacji to była jakaś tragedia...
Ostatnio edytowano 09 sty 2015, 20:44 przez Cognac, łącznie edytowano 1 raz
Mój blogowątek na forum.

Samotność

przez Storożak 09 sty 2015, 20:44
W sensie, że nas poznałaś, a napisałaś ogólnie. Ale rozumiem o co Ci chodzi :)
Pie.dole nie biore...

Samotność

przez Cognac 09 sty 2015, 20:47
Storożak, chodziło mi o odwrotną relację ;) Miałam na myśli, że osoby poznane w sieci są dla mnie bardziej wartościowymi znajomościami, niż przypadkowa "spędówa" w szkole/pracy. Raczej zastanawiałam się, czy gdybym poznała np. mojego "ulubionego" kolegę z pracy na jakiś sieciowych zwierzeniach, to czy potem, siedząc biurko w biurko, patrzyłabym na niego przychylniejszym okiem, czy nie ;)
Mój blogowątek na forum.

Samotność

przez Storożak 09 sty 2015, 20:56
Cognac, może relacje w realu są zbyt powierzchowne...
Pie.dole nie biore...

Sortuj wg