Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Petek 03 sty 2015, 21:42
520m.n.p.m. napisał(a):Czyje okropny głód uczuć, miłości, czułości itp. Żeby nie było człowieka do którego by się można było przytulić to to jest klęska :(

ja tak samo masakra :(
Pusta przestrzeń przypomni ci o błedach
Chciałeś ognia to z piekła ogień cie dosiega

Samotność

przez Saraid 03 sty 2015, 21:46
520m.n.p.m. napisał(a):Czyje okropny głód uczuć, miłości, czułości itp. Żeby nie było człowieka do którego by się można było przytulić to to jest klęska :(

Wyginęli ;) nie wierze ..
Saraid

Samotność

przez carlosbueno 03 sty 2015, 21:59
poem napisał(a):Zastanawiam się co by było gdybym jednak poszła, czy coś zmieniłoby to w moim życiu, czy coś by się wydarzyło. I jestem niemal pewna że tak i poniekąd dlatego wolałam zostać w domu.

Takie gdybanie i żal straconych potencjalnych szans czy to na miłość, czy pracę czy cokolwiek innego strasznie mnie kiedyś męczyło, teraz staram się tego tak nie rozpamiętywać. Najgorsze u mnie jest to ( i u Ciebie podejrzewam też) że nawet mimo tego że właściwie bez większych problemów można było tą szansę powtórzyć bo przecież ten kolega nie zniknął we wszechświecie to ja rozpamiętywałem porażkę zamiast zadziałać i pokonać przeciwności.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez klex 03 sty 2015, 23:27
Z głodem to wszyscy chyba dzisiaj ja inaczej czuje pustkę nicość chyba brak towarzystwa może bliskości ogólnie samotność beznadzieja rozbicie itp
klex

Samotność

przez Rico 03 sty 2015, 23:32
Też bym się do kogoś przytulił :P, niestety koleżanek pod ręką nie mam, tylko kolegów, no ale z kolegą to można piwo wypić raczej xd
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

Samotność

przez Petek 03 sty 2015, 23:35
carlosbueno napisał(a):Takie gdybanie i żal straconych potencjalnych szans czy to na miłość, czy pracę czy cokolwiek innego strasznie mnie kiedyś męczyło, teraz staram się tego tak nie rozpamiętywać. Najgorsze u mnie jest to ( i u Ciebie podejrzewam też) że nawet mimo tego że właściwie bez większych problemów można było tą szansę powtórzyć bo przecież ten kolega nie zniknął we wszechświecie to ja rozpamiętywałem porażkę zamiast zadziałać i pokonać przeciwności.

Ja tak właśnie mam sam się izoluje bo musze dopóki nie rzuce leków i schudnę.
Pusta przestrzeń przypomni ci o błedach
Chciałeś ognia to z piekła ogień cie dosiega

Samotność

przez dar 04 sty 2015, 02:00
samotność... Bardzo czuję się samotny i najbardziej potrzebuję jednego prawdziwego przyjaciela lub przyjaciółki ponieważ te wszystkie powierzchowne znajomości dziś są a jutro mogą się równie dobrze zamienić w nienawiść. :(
dar

Samotność

przez mataforgana 04 sty 2015, 02:14
dar, życzę zatem, abyś na taką osobę trafił
find what you love and let it kill you
Bursztynowy Słowik Forum

Samotność

przez dar 04 sty 2015, 02:18
dzięki
dar

Samotność

przez turcotte 04 sty 2015, 02:21
i ja trzymam kciuki
tylko pamiętaj, cierpliwości! taka osoba nie znajdzie się z dnia na dzień
kiedyś na pewno ją znajdziesz, wierzę w to i trzymam kciuki, tylko cierpliwości bracie :)

Samotność

przez mataforgana 04 sty 2015, 02:26
Być może naiwnie, ale wierzę, że jeśli człowiek się się stara to w końcu dostanie to, na co zasługuje. A wierzę w nas.
Bursztynowy Słowik Forum

Samotność

przez turcotte 04 sty 2015, 02:29
To nie jest naiwne
To tylko kwestia, że przyjaźń nie rodzi się z dnia na dzień
Z dnia na dzień, to czasem i powierzchowna znajomość się nie zrodzi, aco tu dopiero mówić o przyjaźni

Samotność

przez Arhol 04 sty 2015, 02:32
Loteria,połową "wygranej" jest trafić na taką osobę,reszta to już od nas samych zależna,jak to się poprowadzi,co los przyszykuje itd D:...
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez mataforgana 04 sty 2015, 02:32
turcotte, fakt, kiedyś też w to nie wierzyłam, a jednak poznałam wspaniłą przyjaciółkę. Co nie oznacza, że nie brakuje mi ludzi, których poznałam dużo wcześniej, a którzy mnie zostawili, co nawet podświadomość mi podpowiada.

-- 04 sty 2015, 02:33 --

Arhol, prawda, swoje również trzeba w to włożyć.
Bursztynowy Słowik Forum

Sortuj wg