Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Rico 26 gru 2014, 21:40
Ja mam podobnie, ale teraz staram się mieć na to wyjebane żeby się nie dołować. Gorzej może być w samego sylwestra jak pewnie 90% ludzi gdzieś pójdzie a ja pewnie będę oglądał sam jakiś film.
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

Samotność

przez Follow_ 26 gru 2014, 21:58
U mnie święta były fajne....
Sylwester te miło się zapowiada...
I jeszcze mam urlop więc w ogóle super :)
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Samotność

przez murphy 26 gru 2014, 22:00
Ja sylwester w pracy, ale od 16 mogę już szaleć :(.
Jeżeli masz wątpliwości – mów prawdę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Victorius17 26 gru 2014, 22:18
Ja jestem wyznania prawosławnego i Wigilię mam 6 stycznia. Wiem jednak, że jak co roku, mama będzie latała wokół kuchni z przesadnym poczuciem obowiązku, że kolacja musi być podana jak dla króla. Ojciec będzie czepiał się najdrobniejszych uchybień. Mnie będzie to wszystko wk...rwiało, a brat będzie na to wszystko patrzył z politowaniem. Nie ma świątecznej radości i bliskości z rodziną. Jest odbębnienie święta i wszyscy rozchodzą się po domach. Chciałem kiedyś stworzyć własną rodzinę, w której byłaby bliskość z rodziną, ciepło rodzinne, jakaś normalna atmosfera. Wiem jednak, że nigdy tego nie osiągnę. Jestem p....doloną cio..tą. Żadne próby zmiany mojego położenia nie przynoszą pozytywnego efektu. Powinienem zdechnąć.
Victorius17

Samotność

przez Follow_ 26 gru 2014, 22:24
a co robisz by to zmienić?
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Samotność

przez Victorius17 26 gru 2014, 23:04
Opisałem moje działania w innych wątkach. Nie chce mi się tego powtarzać.
Victorius17

Samotność

przez Storożak 26 gru 2014, 23:05
murphy, to dlaczego tak nie spędzisz Sylwestra, jak Ci się marzy? No chyba, że problem z dziewczyną....

Ja jadę na Ukrainę :D Działać jaskiniowo :yeah:
Będzie duża ekipa, myślę, że miło spędzę ten osławiony wieczór :mrgreen:
Pie.dole nie biore...

Samotność

przez tooshyandsincere 26 gru 2014, 23:10
Zastrzelcie mnie, ja zwyczajnie nie ogarniam tego życia. :why:
You are res­ponsib­le, fo­rever, for what you ha­ve ta­med.

I am by myself, hidden in the shadow of life, you cannot see, acknowledge that there is a me.
These are my walls, this is my shelter, build it by myself, didn´t let nobody help me

Samotność

przez frances5r 26 gru 2014, 23:12
Ja spędze sylwestra w samotnosci,co w pewnym stopniu mnie nawet cieszy...bo ostatni czas był dla mnie
mega psychiczny. Chciałabym się jakoś ogarnąć,bo mam dość tego użalania się nad sobą.

Samotność

przez Storożak 26 gru 2014, 23:20
A ja dziś za to samotna, więc poszłam sobie do kina a teraz forumuję ;)
Pie.dole nie biore...

Samotność

przez murphy 27 gru 2014, 00:09
Kamaja napisał(a):murphy, to dlaczego tak nie spędzisz Sylwestra, jak Ci się marzy? No chyba, że problem z dziewczyną....

Ja jadę na Ukrainę :D Działać jaskiniowo :yeah:
Będzie duża ekipa, myślę, że miło spędzę ten osławiony wieczór :mrgreen:

Bo jej nie mam i nie miałem. Takie po prostu mam marzenie odnośnie spędzania sylwestra:).

Ja do kina to sam nie chodzę, jakoś nie leży mi chodzenie do takich miejsc samemu. Zawsze czuję się głupio i smutno.

Samotność

przez Storożak 27 gru 2014, 00:22
murphy, Skoro nie miałam co robic to poszłam. Przynajmniej upłynęło mi trochę czasu. A juz niedługo będę miała zespół cieśni nadgarstka przez to klikanie na kompie :P

A w jakim wieku jesteś? Ja do 19 r.ż. też nie miałam faceta i żyję. Teraz też nie mam, czasem brakuje bliskości, ale też żyję ;)
Pie.dole nie biore...

Samotność

przez murphy 27 gru 2014, 00:27
Kamaja, jestem o kilka lat starszy i z roku na rok mi gorzej. Już chyba odpuściłem i zjadły mnie lęki, bezsens i cały ten syf co dorzucają w paczce :).

Jeszcze teraz męczy mnie ta terapia. Czuję się chyba z racji stanu jakbym się zakochał w terapeucie... tzn. do końca nie znam tego uczucia, ale po prostu nie mogę się doczekać spotkania, że aż mnie fizycznie to boli.

Samotność

przez bedzielepiej 27 gru 2014, 13:33
murphy jak Cię to pocieszy, to z dwojga złego lepiej być samemu niż odchorowywać przez rok jakąś znajomość z kimś kto Cię wyruchał że to tak dosłownie ujmę i zostawił.

Sortuj wg