Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez frances5r 13 gru 2014, 18:20
Cognac, jeśli chodzi o jakiegoś psychologa to nie. Myślisz,że to dobry pomysł?
Nie uważam się za silną osobę, po jakimś czasie musialam się do pewnych sytuacji przyzwyczaić. Jak byłam w związku ,to z naszej dwójki musiałam być silna dla niego. Nie mogłam się poddać. Moje uczucia,emocje były na boku. A teraz jestem sama i to wszystko przytłacza.

Samotność

przez Storożak 13 gru 2014, 21:39
Cognac, to trochę to już trwa. Wiadomo, że nie będzie z Tobą siedział cały czas, skoro nie mieszkacie razem, ale mówisz, że przychodzi, więc chyba jest ok.
Pie.dole nie biore...

Samotność

przez kardamon 13 gru 2014, 21:52
Cognac, przecież tak naprawdę, granice wyznaczasz Ty. Jeśli masz potrzebę, żeby był więcej przy Tobie, to nie lepiej byłoby to powiedzieć? A rodzina... Najważniejsze, żebyś Ty sama wiedziała, jak to ma wyglądać.

frances5r, podziwiam Cię, naprawdę. Myślę, że powoli to się ułoży. A pomysł z psychologiem nie jest zły.
Prawdziwy sukces osiągamy wtedy, gdy potrafimy przejść przez życie własną drogą i nie pozwolimy by szaleństwo świata uzurpowało sobie prawo do władzy nad naszym życiem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Follow_ 13 gru 2014, 23:38
frances5r, jest coś takiego jak CIK (centrum interwencji kryzysowej) tam mają psychologów by chociaż sobie poradzić z tą sytuacją. Warto znaleźć jakieś oparcie...wygadać się...przyjaciele mogą nie wiedzieć jak pomóc tak jak specjalista..

i napisałam, że może się odmienić bo mi takie historie dają siłę, że skoro ktoś dał radę to ja też...
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Samotność

przez ficzu 14 gru 2014, 20:56
devnull, Napisałeś że MDMA pomogło by tylko na chwilę bo by powodowało psychozy itp. uzasadniłeś tym że jest to pochodna metamfetaminy (pomińmy że napisałeś to z błędem) pozwolę sobie zacytować "Tak, a WODA to tlen i wodór - dwie łatwopalne i wybuchowe substancje - więc pod żadnym, ale to ŻADNYM, pozorem nie zbliżaj się do wody z ogniem, bo WYBUCHNIE! ;)" oraz dodać mój własny komentarz alkohol etylowy jest pochodną alkoholu metylowego (powodującego pewną śmierć przy 50 ml. 40%) trochę głupie twoje wytłumaczenie chociaż masz rację MDMA może powodować różne choroby psychiczne (najczęściej depresję oraz nerwicę)

Samotność

przez frances5r 14 gru 2014, 22:31
Follow_, dziękuję za pomoc ..może warto spróbować. Trochę przejasni mi się w głowie.

Samotność

przez dar 15 gru 2014, 20:37
Nie wiem co już myśleć o samotności. Nieczęsto objawia się tylko chwilę... przyzwyczajam się do życia w samotności i ona przestaje mi przeszkadzać. Mało kiedy mi doskwiera, a paradoksalnie nawet cieszy.
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Samotność

przez madlen92 16 gru 2014, 02:32
zostanę tu dziś samiusieńka, wykruszycie się wszyscy :papa:
madlen92

Samotność

przez schatten 16 gru 2014, 20:51
madlen92 napisał(a):zostanę tu dziś samiusieńka, wykruszycie się wszyscy :papa:

Chyba potowarzyszę :(
No love left in me, no eyes to see the heaven beside me...

Samotność

przez Rico 18 gru 2014, 00:36
Doszedłem do wniosku, że chyba głównym powodem mojej depresji jest samotność.
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

Samotność

przez NNN 18 gru 2014, 00:53
Czasami odnoszę wrażenie, że sam jestem sobie winien w kwestii wewnętrznego poczucia samotności. Buduję wokół siebie mur, ponieważ wszyscy znajomi wydają się być irytujący. Nie chcę mi się z nimi rozmawiać, ani nawet słuchać. Wolę już pooglądać sobie serial.
NNN

Samotność

przez Rico 18 gru 2014, 01:04
A drugim powodem jest pewnie moja rodzina, szczególnie ojciec...
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

Samotność

przez devnull 18 gru 2014, 01:32
Mój mózg mnie oszukuje, nic nie robie bo nie mam siły i świadomości robienia, a skoro tego nie ma to po co w ogóle coś robić.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Samotność

przez nieodgadniona26 18 gru 2014, 19:48
Hej mam pytanko do Wasz. Jak nauczyć się żyć w samotności? Bo nie będę nigdy z żadnym mężczyzną :(
Marzenia dzielimy na te które się spełnią i na te które pozostaną wyłącznie marzeniami. Ale przychodzi taki moment w życiu, że już nie ma żadnych marzeń, bo one się nie spełnią nigdy.

Sortuj wg