Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Follow_ 10 gru 2014, 18:34
Po wczorajszej terapii mam mętlik w głowie. .. pojawila mi sie mysl o tym ze nie będę umiala stworzyć zwiazku, który bedzie zdrowy... nie wiem czy po 1 powaznym zwiazku mozna nazwac to regula czy po prostu zle trafilam...
ale pojawil sie taki lek, ze nie bede umiala zaufac i stworzyc bliskosci w zdrowy sposob...
to bede samotna juz do konca zycia...
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Samotność

przez kardamon 10 gru 2014, 20:31
Siddhi napisał(a):@kardamon
Ona projektuje auta wyścigowe, podobno... tak słyszałem przynajmniej... może jednak ściema, nie wiem...

Abbey napisał(a):Siddhi, chciałabym to robić po dobrych studiach - teraz tylko oglądam jak już przez kogoś zaprojektowane jeżdżą ;)

No to nie jest źle - to całkiem interesujące zainteresowanie :smile:

Follow, możliwe, że to kwestia czasu i wygojenia się wszystkich ran, po tym poprzednim związku?
Prawdziwy sukces osiągamy wtedy, gdy potrafimy przejść przez życie własną drogą i nie pozwolimy by szaleństwo świata uzurpowało sobie prawo do władzy nad naszym życiem.

Samotność

przez Follow_ 10 gru 2014, 23:43
Może...
chciałabym by się już zagoiły

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez poem 11 gru 2014, 17:29
Zarejestrowałam się na jednym portalu randkowym :mrgreen: zobaczę, może chociaż z kimś pogadam.

Cholerka, nie mogę oglądać zdjęć jak nie zapłacę, jak żyć? :P

Samotność

przez tooshyandsincere 11 gru 2014, 17:41
Kolejny dzień przeżyty w samotności :why: ile jeszcze?
Najgorsze że tak naprawdę nie robię nic by to zmienić...
You are res­ponsib­le, fo­rever, for what you ha­ve ta­med.

I am by myself, hidden in the shadow of life, you cannot see, acknowledge that there is a me.
These are my walls, this is my shelter, build it by myself, didn´t let nobody help me

Samotność

przez Mae 11 gru 2014, 17:52
tooshyandsincere napisał(a):Kolejny dzień przeżyty w samotności :why: ile jeszcze?

Nie martw się. Jestem w związku, w którym czuję się samotna, bo chłopak w każdej chwili może się obrazić i mnie olać na kilka dni.
Trolololololo
Mae

Samotność

przez Follow_ 11 gru 2014, 17:53
to co to za zwiazek?
z 5 latkiem?

Samotność

przez Arhol 11 gru 2014, 17:53
tooshyandsincere napisał(a):Kolejny dzień przeżyty w samotności :why: ile jeszcze?

Witamy nową dusze w przybytku.
Czemu nic nie robisz? Strach paraliżuje,samoocena,doświadczenia? Czy brak określonych oczekiwań co do relacji z innymi.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Mae 11 gru 2014, 17:55
Follow_ napisał(a):to co to za zwiazek?
z 5 latkiem?

Nie, z facetem, któremu bliżej do trzydziestki niż dalej. :roll:
Trolololololo
Mae

Samotność

przez tooshyandsincere 11 gru 2014, 18:16
Arhol napisał(a):Czemu nic nie robisz? Strach paraliżuje,samoocena,doświadczenia? Czy brak określonych oczekiwań co do relacji z innymi.

Zdecydowanie niska samoocena która leży gdzieś poniżej poziomu gruntu, do tego depresja przez która rzadko kiedy jestem humorze i nerwica przez którą każda stresująca sytuacja staje się koszmarem. Najgorsze w tym wszystkim że nie mam obecnie pracy, co w moich oczach skreśla mnie jako partnera dla jakiejkolwiek kobiety :hide:
Wiem że najpierw powinienem zacząć od rozwiązywania własnych problemów i nie pchać się z tym bagażem w związki... ale ta samotność po prostu mnie dobija :(
You are res­ponsib­le, fo­rever, for what you ha­ve ta­med.

I am by myself, hidden in the shadow of life, you cannot see, acknowledge that there is a me.
These are my walls, this is my shelter, build it by myself, didn´t let nobody help me

Samotność

przez Follow_ 11 gru 2014, 18:22
Mae napisał(a):
Follow_ napisał(a):to co to za zwiazek?
z 5 latkiem?

Nie, z facetem, któremu bliżej do trzydziestki niż dalej. :roll:

po co być z kimś w związku kto zachowuje się jak 5letnie dziecko?
i czuć się samotnie bo dorosły facet ma foszka?

Samotność

przez frances5r 11 gru 2014, 18:23
Dzisiaj znowu dowiedziałam się,ze mój partner mnie okłamywał. Powoli nie mam siły, pytać jego znajomych co tak naprawdę ukrywał przede mną.

Samotność

przez Follow_ 11 gru 2014, 18:28
tooshyandsincere napisał(a):
Arhol napisał(a):Czemu nic nie robisz? Strach paraliżuje,samoocena,doświadczenia? Czy brak określonych oczekiwań co do relacji z innymi.

Zdecydowanie niska samoocena która leży gdzieś poniżej poziomu gruntu, do tego depresja przez która rzadko kiedy jestem humorze i nerwica przez którą każda stresująca sytuacja staje się koszmarem. Najgorsze w tym wszystkim że nie mam obecnie pracy, co w moich oczach skreśla mnie jako partnera dla jakiejkolwiek kobiety :hide:
Wiem że najpierw powinienem zacząć od rozwiązywania własnych problemów i nie pchać się z tym bagażem w związki... ale ta samotność po prostu mnie dobija :(

jak zaczniesz je rozwiązywać będzie z górki...
bez pracy można być... każdy był bezrobotny
może ta samotność będzie jakąś motywacją?

Dla mnie jest...
Jak ta osoba się w końcu pojawi by być bardziej pewną siebie, zdrowszą i nie obciążać sobą...

-- 11 gru 2014, 18:30 --

frances5r napisał(a):Dzisiaj znowu dowiedziałam się,ze mój partner mnie okłamywał. Powoli nie mam siły, pytać jego znajomych co tak naprawdę ukrywał przede mną.

To chyba chore, że nie możecie mówić sobie prawdy tylko chodzisz po ludziach by się dowiedzieć?
Przecież to nie jest partnerstwo a upokarzanie...

Samotność

przez izaa 11 gru 2014, 18:31
Follow_, poprzednie moje 2 związki były toksyczne. Mimo że "kolesie" różnili się między sobą diametralnie. Pierwszy to typowy niegrzeczny chłopczyk z uzależnieniami, którego chciałam sprowadzic na dobrą drogę, drugi - przykładny uczeń, kulturalny miły, pomocny. No i co wynikło? Pierwszy gdy się od niego juz odsuwałam <ile mozna znosić pijaństwo, palenie, ba! handlowanie narkotykami> zaczął mnie zwyczajnie wyzywać. Drugi, gdy mu powiedzialam coś co mi się nie podoba (broń boże, nigdy go nie wyzwałam) zawsze się obrażał i nie odzywał dopóki go nie przeproszę.
Czy miałam obiekcje do siebie? Oczywiście. Dopiero terapeuta mi uświadomił, że mam prawo mieć własne zdanie, cos może mi sie nie podobać, mamy prawo mieć inne zainteresowania itd. Mae, widzę że trafiłaś na podobnego typa jakiego miałam wcześniej. Proponuje uciekać, zanim okaże sie, że został tak "zraniony", że wbije cie w dół emocjonalny.
Każdy sie boi że może być toksyczny dla obecnego, przyszłego partnera. Uważam, że jeżeli jest zrozumienie, akceptacja, szacunek i ludzie są otwarci na rozmowę <nawet tą niezbyt miłą> to relacja będzie zdrowa.

Sortuj wg