Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez koszykova 09 gru 2014, 18:29
Moje swięta również zapowiadają się samotnie. Nie no, zapomniałam... Będą wśród mnie ludzie, którzy mnie nie cierpią.
Myślę, że bycie samemu, całkiem samemu byłoby na dzień dzisiejszy lepsze niż to co się szykuje :bezradny:

Z czym ogólnie kojarzą Wam się święta? Powinny z czymś dobrym skoro mocniej się dostrzega w tym okresie osamotnienie.
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Samotność

przez piterotr 09 gru 2014, 18:45
koszykova, Tęsknota za dzieciństwem, gdzie czuło się "magie świąt", gdzie prezenty się dostawało, a nie kupowało :D I kiedy nie czułeś się samotny (adektawtnie do tematu). Czuje, że to będą kolejne święta pełne melancholi ;)
I zanim pojmiesz co jest najważniejsze w tym syfie, nie raz się potkniesz syzyfie...

Samotność

przez kardamon 09 gru 2014, 20:31
koszykova, dla mnie święta to przede wszystkim rodzinna, w mniejszym, lub większym gronie, Wigilia. Ale wszystko wskazuje na to, że trochę oddechu też będę miał i drugi dzień świąt spędzę sam.
Prawdziwy sukces osiągamy wtedy, gdy potrafimy przejść przez życie własną drogą i nie pozwolimy by szaleństwo świata uzurpowało sobie prawo do władzy nad naszym życiem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Abbey 09 gru 2014, 20:35
kardamon, no właśnie mnie ta znajomość cholernie nakręciła. Wiem, że nie powinnam. To irracjonalne, ale jednak.
Tym bardziej, że to on naciskał na początku na rozmowę i to on był natrętny. Pozwoliłam się zbliżyć, otworzyłam się, a on... on uciekł z piskiem :lol:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez kardamon 09 gru 2014, 21:07
Abbey, wiesz, jakby na wyrobienie tego dystansu do innych istniał jakiś inny sposób, to pewnie sporej części z nas by tutaj nie było ;) Zostaje tylko i wyłącznie metoda prób i błędów. Albo rezygnacja. Tyle, że prawdziwych pustelników na świecie nie ma aż tak dużo, heh. Swoją drogą, może go onieśmieliłaś ;)
Prawdziwy sukces osiągamy wtedy, gdy potrafimy przejść przez życie własną drogą i nie pozwolimy by szaleństwo świata uzurpowało sobie prawo do władzy nad naszym życiem.

Samotność

przez Abbey 09 gru 2014, 21:52
myślę, że wystraszyłam (: i zniechęciłam moją niedostępnością. No i jestem nudziarą - bo o czym ma mówić osoba, która jedynie się uczy i nigdy nie była na żadnej imprezie :roll:
Obrazek

Samotność

przez kardamon 09 gru 2014, 22:32
Ale przecież trudno, żeby od początku podawać się na tacy, prawda? Ostrożność, zwłaszcza na starcie jest wskazana. I nie chce mi się wierzyć, że niczym więcej się nie interesujesz - coś tam pewnie by się znalazło ;)

Samotność

przez Siddhi 09 gru 2014, 22:36
@kardamon
Ona projektuje auta wyścigowe, podobno... tak słyszałem przynajmniej... może jednak ściema, nie wiem...
Siddhi

Samotność

przez koszykova 09 gru 2014, 22:43
Abbey, ja mysle ze nie ma sensu szukac wad i winy tylko u siebie.

Ja tez w sumie sie tylko ucze. I mam stwierdzic, ze przez to jestem nudziara? Akurat to wszystko zalezy od ludzi. Moze warto by poznac osobe, ktora tez ma podobne podejscie.
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Samotność

przez Abbey 09 gru 2014, 22:45
Siddhi, chciałabym to robić po dobrych studiach - teraz tylko oglądam jak już przez kogoś zaprojektowane jeżdżą ;)

ps. widzę cały czas coś w stylu 'Wiadomość została usunięta przez nadawcę zanim została dostarczona.' Odezwij się, co tam się stało... Nie było mnie jakiś czas na forum, a gdy wróciłam, zobaczyłam tylko to...
Obrazek

Samotność

przez Semir 09 gru 2014, 22:50
Cognac, W takim razie trzeba postawić na swoim skoro wiesz że to co on gada i to co obserwujesz np: w Twoim związku jest różne jak woda i ogień to zerwij tą znajomość ten facet chce Ci zaszkodzić ja gdybym miał taką koleżankę od razu wystawiłbym za drzwi i powiedział że to co się dzieje w związku to decyzja nas dwojga i jeśli tak bardzo Ci zależy na swoim zdaniu to wypierdalaj. Kot gdy kogoś lubi głaszcze go łapką a gdy ktoś mu podpadnie będzie miał sznyty prze długi czas. To trudne ale jest takie przysłowie kto ma miękkie serce musi mieć twardą dupę
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Samotność

przez madlen92 10 gru 2014, 03:32
Wsadźcie sobie wszyscy w tyłki swoje oczekiwania. Nuda mnie zajmuje.
madlen92

Samotność

przez Zebrec 10 gru 2014, 03:34
madlen92, to zrób coś z tym. Dopiero 2:30. :?
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Samotność

przez Arhol 10 gru 2014, 09:00
Abbey napisał(a):Siddhi, chciałabym to robić po dobrych studiach - teraz tylko oglądam jak już przez kogoś zaprojektowane jeżdżą ;)

ps. widzę cały czas coś w stylu 'Wiadomość została usunięta przez nadawcę zanim została dostarczona.' Odezwij się, co tam się stało... Nie było mnie jakiś czas na forum, a gdy wróciłam, zobaczyłam tylko to...

Hmm albo ktoś usunął konto z foro,albo zanim się zalogowałaś i odczytałaś ktoś zdążył wysłać pw i skasować je zanim odczytałaś i pozostało tylko coś takiego .
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg