Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez carlosbueno 14 mar 2012, 18:23
Ja nie uprawiam seksu i nie mam z tym problemu(wpadkami) :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez Kalebx3 14 mar 2012, 18:36
carlosbueno napisał(a):Ja nie uprawiam seksu i nie mam z tym problemu(wpadkami) :mrgreen:

To też jakieś rozwiązanie...ale jak Ci się kiedyś nadarzy okazja ,to co sobie przypomnisz...
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Samotność

przez idle 14 mar 2012, 19:12
K*rwaaaaaaaaaa, czy ja już zawsze będę sama? :why:
idle

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Stark 14 mar 2012, 19:14
idle, To zależy od ciebie.
Od każdego z nas, czy coś zmienimy, i damy się poznać, czy też nie.

życzę ci powodzenia, bycie samemu, cóż nic ciekawego :<.
Stark

Samotność

przez Sabaidee 14 mar 2012, 20:40
idle napisał(a):K*rwaaaaaaaaaa, czy ja już zawsze będę sama? :why:

Ja na pewno, a przed Tobą całe życie i z całą pewnością jeszcze wiele się w nim zmieni. Czy szukałaś powodów takiego stanu rzeczy, bo jakoś mi się nie chce wierzyć żeby przy Twojej urodzie chętnych nie było.
Sabaidee

Samotność

przez ladywind 14 mar 2012, 20:51
Sabaidee, dlaczego piszesz że Ty bedziesz sam, ja mysle że poznasz kogoś na swej drodze jeszcze.:)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Samotność

przez Sabaidee 14 mar 2012, 21:03
ladywind, sypię się fizycznie i psychicznie i z każdym rokiem będzie gorzej. Tutaj złudzeń nie mam. Nie chcę być z kimś do kogo nic nie czuję.
Sabaidee

Samotność

przez Stark 14 mar 2012, 21:28
Taa, młodość....

A jak już uważam że i tak nic z tego nie będzie, i jestem niezdatny do życia w społeczeństwie? to co?
rzygam samym sobą .
Stark

Samotność

przez zimny_gosc 14 mar 2012, 21:36
O taak, to i mojego biadolenia ciąg dalszy, Moje całe życie to ciągła walka jak nie ze swoim ciałem to również ze swoją psychiką. Mam wrażenie, że jestem po prostu defektem genetycznym, który jakoś się kołysze na tych mechanizmach ochronnych wykształconych przez społeczeństwo, inaczej już dawno zostałbym wybity przez naturalną selekcję. Haha Ciekawe tylko jak długo jeszcze jestem w stanie się utrzymać na tej łajbie, ale szczerze mówiąc to znowu dopada mnie moje skromne a jakże nieustępliwe lenistwo i coś czuję że znowu mi się zwyczajnie odechce wszystkiego.

Samotność

przez freya 14 mar 2012, 21:50
Nie chcę być z kimś do kogo nic nie czuję

Mam dokładnie takie same odczucia... Chyba już nigdy nie uda mi się kogoś naprawdę pokochać.
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

Samotność

przez Kalebx3 14 mar 2012, 21:56
Cytuj:
Nie chcę być z kimś do kogo nic nie czuję

Mam dokładnie takie same odczucia... Chyba już nigdy nie uda mi się kogoś naprawdę pokochać.

_

Freya ,a pozwól ,że się Ciebie o coś zapytam . A jakby ten Ktoś ,do którego niewiele byś czuła( inna sprawa ,to też co chciałabyś konkretnie CZUĆ?) umiałby tak zapanować nad sytuacją ,że po Twoim poczuciu osamotnienia ,samotności nie zostało by ani śladu nawet ,to wtedy chciała byś z Nim być?

Samotność

przez idle 14 mar 2012, 21:57
Sabaidee, chętnych nie ma, nie było i nie będzie, ile razy mam się uzewnętrzniać, że jedyne, co słyszałam od facetów, to żebym spierdalała, bo jestem pasztetem?
idle

Samotność

przez Kalebx3 14 mar 2012, 22:04
Sabaidee, chętnych nie ma, nie było i nie będzie, ile razy mam się uzewnętrzniać, że jedyne, co słyszałam od facetów, to żebym spierdalała, bo jestem pasztetem?

To na niezłą gównażerię miałaś to (nie)szczęście trafiać. Normalnemu facetowi z klasą ,to nawet jakbyś się nie spodobała ,nigdy by Ci nie zapodał takiego tekstu. Co innego małolaci z mamusinym mlekiem na ustach. Nie przejmuj się.

Samotność

przez idle 14 mar 2012, 22:08
Małolaci nie małolaci, oczy mają.
idle

Sortuj wg