Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Follow_ 27 wrz 2014, 21:43
widzialas taki film Carrie?
ja po czymś takim bym sie czuła jak w tym filmie...
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Samotność

przez Prakseda 27 wrz 2014, 21:56
Też nie chciałam iść na studniówkę, zdecydowałam się w niej uczestniczyć w ostatniej chwili i... nie żałuję :mrgreen: Tyle tylko, że ja mimo wszystko miałam dobrą kumpelę w klasie, miałam też towarzystwo <skromne, bo skromne, ale było> spoza mojej klasy, więc jakąś tam swoją ekipę na tej zabawie miałam. A o czymś takim jak to:
No i bardzo mi przykro, że - jak już wspomniałam - mam być formą dodatkowej rozrywki. W tym tygodniu podeszła do mnie dziewczyna, z którą praktycznie nie rozmawiam i zaczęła mi prawić:
"nooo... to by był bardzo interesujący widok: ty w sukience, pomalowana, uczesana, zadbana... haha, pewnie byśmy nie poznali".
nie było mowy <wobec kogokolwiek> :shock: :hide:

Samotność

przez poem 28 wrz 2014, 05:23
nie byłam na swojej studniówce, nie wiem czy żałuję, pewnie jako tamta ja - nie, ale jako obecna troszkę tak. właściwie jedyny kolega z którym ewentualnie mogłabym iść poszedł z inną koleżanką... a ja nie byłam na tyle śmiała by mu zaproponować... no i do tego kwestie finansowe.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Makabra 28 wrz 2014, 05:23
Abbey, a czemu ona uważa, że nie jesteś zadbana?
Makabra

Samotność

przez dar 28 wrz 2014, 08:54
Abbey, jak sama widzisz sporo osób nie poszło więc nie jest to wcale takie dziwne. Ja sam znam kilka osób, które nie poszły i problem jest w tym, że człowiek nastawia się lękami (czy czymś podobnym), że będzie żałować, że jak nie ma zamiaru pójść a większość idzie to już się czegoś obawia... co jest jednak bezpodstawne. Tak naprawdę to w życiu każdy z nas będzie mieć dużo więcej wyborów i różnych ważniejszych momentów/decyzji, a takie szkolne traktowanie studniówki jako "nie wiadomo jak ważnej uroczystości" jest niczym innym jak farmazonem....
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Samotność

przez Abbey 28 wrz 2014, 15:43
Właśnie jak się kładłam wczoraj do snu, to chciałam wytłumaczyć co oznacza 'zaniedbanie'.
Bo wiecie, ja ani nie śmierdzę na kilometr, ani nie chodzę w uwalonych ubraniach czy coś... :lol:
Wiecie jak to jest w gorszych epizodach życia. Samo wyjście z domu jest trudne, a co dopiero się stroić.
Nie dbam o jakieś trendy, chodzę praktycznie w tych samych 'outfitach', cały czas na czarno, buty noszę zazwyczaj te same. No i to mnie przydziela do grupy 'zadniebanych'. Bo się nie stroję i nie chodzę z cyckami na wierzchu, bo się nie maluję (wcale, a pryszcze to moje drugie imię), bo chodzę ciągle w rozpuszczonych włosach i ciągle tej samej opasce na włosy :D
Te wszystkie piękności nie myślą o innym niż malowaniu paznokci, więc im łatwo oceniać. Jestem dla nich zupełnie aseksualną chłopczycą, więc gdy ktoś na mnie poleci lub jestem w spódnicy to wielkie mi halo.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez Makabra 28 wrz 2014, 17:04
Abbey, a weź jakiegoś chłopaka z foro zwerbuj, zrób się na bóstwo i niech im kopary opadną :D
Makabra

Samotność

przez Cognac 28 wrz 2014, 18:27
Abbey, ja byłam na studniówce, bo mnie... mama zmusiła. Bardzo nie chciałam iść. Było beznadziejnie nudno, bo nie znosiłam nikogo z mojego liceum. Same sztywniaki. Nie było alkoholu. Beznadzieja ogólnie. Na szczęście było to za pieniądze rodziców, a nie moje. Sukienki nigdy więcej nie ubrałam, bo gdzie? A taka ładna była, czarna w ledwie widoczne czarne tłoczenia w panterkę, na dole tiul :P <ogłoszenie sponsorowane, ogłoszenie sponsorowane> Odsprzedam chętnie, bo w S to ja już dawno nie wchodzę:P
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Samotność

przez carlosbueno 28 wrz 2014, 18:34
Ja na studniówce byłem, oczywiście bez partnerki chyba jako jedyny ale za to pierwszy się upiłem bo na trzeźwo bym tego nie zniósł.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez Follow_ 28 wrz 2014, 18:41
jak dajemy ogłoszenia, to ja bym potrzebowała partnera na wesele :>
maj przyszłego roku hehehe
:mrgreen:

Samotność

przez freda 28 wrz 2014, 18:48
carlosbueno, i tego trza się trzymać :D

ja na swojej nie byłam,nic nie żałuję.spędziłam wtedy fajny wieczór ze znajomymi spoza szkoły.fajnie było :yeah:
A już myślałam,że ją pokonałam...

Samotność

przez disgraziato 28 wrz 2014, 19:05
Biję się z myślami i w dodatku brak bratniej duszy obok ... jakoś 2 lata sam a ja już zapomniałem jak to jest być w związku ... w tak młodym wieku bać się samotności ?? kiedyś byłem inny ,teraz jakiś dziwnie przyje****. Pozdrawiam gorąco

Samotność

przez Cognac 28 wrz 2014, 19:25
A ja jestem w związku, a i tak jestem zajebiście samotna. Ech...
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Samotność

przez Follow_ 28 wrz 2014, 19:38
disgraziato, ile masz lat?

Cognac, czemu się tak czujesz?

Sortuj wg