Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez qxy 10 wrz 2014, 23:55
Pluszowy w kosmosie, Niestety to nie jest proste z przyczyn takich, o których pisało już kilka osób wyżej. Nie da się na dłuższą metę znieść obecności cienia obok siebie, osoby która na każde nasze 1 słowo mówi 10 swoich w dodatku nie do tematu. Dlatego tak jak kilka osób zauważyło często cenniejsza jest samotność, choć ta niestety doskwierać lubi i szuka się - choćby tych cieni. Są samotniejsi ode mnie i jest ich całe mnóstwo. Ja od kilku miesięcy z nikim się nie spotkałem, tygodniami nie wychodzę z domu i mój świat ogranicza się w głównej mierze do siebie samego i internetu. Od kilku lat jeśli nie od zawsze tak naprawdę nie spotkałem osoby, która by mnie zrozumiała. Tak po prostu, bez głupich porad, bez ciągłego gadania o sobie. Już nie pamiętam kiedy komuś się mogłem wygadać. A swoją drogą powiedzenie "na bezrybiu i rak ryba" nie obowiązuje wszystkich.
qxy

Samotność

przez Druid 11 wrz 2014, 00:03
qxy, czyli chcesz być wysłuchany i zrozumiany, sam nie będąc zainteresowany tym, co druga strona ma do powiedzenia? Niektóźi wartościowi, wrażliwi ludzie mają swój świat i tzw. bogate życie wewnętrze i właśnie tych odrzucasz?
Druid

Samotność

przez qxy 11 wrz 2014, 00:15
Pluszowy w kosmosie, No oczywiście, że ja daję ludziom zrozumienie i pomoc. Zbyt dosłownie odczytałeś mojego posta i wyciągasz dalekie wnioski. Od zawsze ludziom służyłem pomocą, radą, rozmową, kiedy tylko widziałem, że coś nie tak. Nawet prosić mnie nie było trzeba specjalnie. Po prostu napisałem o samotności w dziale "samotność" - więc napisałem jakby o swoich bolączkach, a nie o tym co ja daję innym - to temat do innego działu.
qxy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Arhol 11 wrz 2014, 08:49
Lepszy milczący rozmówca jak żaden,nawet jeśli nie dyskutuje wiele,ale choć też nie krytykuje,poniża itd. Tylko nie ocenia i milczy D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Makabra 11 wrz 2014, 16:17
Mam wrażenie, że już nigdy nie będę miała przyjaciół ani faceta :cry:
Makabra

Samotność

przez Saraid 11 wrz 2014, 16:22
Makabra napisał(a):Mam wrażenie, że już nigdy nie będę miała przyjaciół ani faceta :cry:

Mam wrażenie ,że marudzisz ;) a jak tak będziesz sobie w kólko wkręcała to na pewno.
Saraid

Samotność

przez goodluck 11 wrz 2014, 16:23
Makabra napisał(a):Mam wrażenie, że już nigdy nie będę miała przyjaciół ani faceta :cry:

Dziewczyno przecież Ty masz całe życie przed sobą...
"Rodzimy się, krótko żyjemy i umieramy. Tak się dzieje od dawna" by Steve Jobs

Samotność

przez Makabra 11 wrz 2014, 16:33
Wiem, wiem... Postanowiłam wrócić na indywidualne i martwię się, że przez to nikt nie będzie mnie chciał :(
Makabra

Samotność

przez Arhol 11 wrz 2014, 18:00
Co ma piernik do wiatraka?
Jedno w żadnym przypadku drugiego nie wyklucza :O
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Samotność

przez Saraid 11 wrz 2014, 18:05
Makabra napisał(a):Wiem, wiem... Postanowiłam wrócić na indywidualne i martwię się, że przez to nikt nie będzie mnie chciał :(

Zapewniam ,że będzie spokojnie kochana ,a na parę lekcji nie dałabyś jeżdzić do szkoły?
Saraid

Samotność

przez Makabra 11 wrz 2014, 20:13
Arhol, no wiesz, po co komuś wariatka, skoro może mieć zdrową, normalną partnerkę...

White Lily, skąd ta pewność, że znajdę? Te zajęcia indywidualne będą właśnie w szkole.
Makabra

Samotność

przez Arhol 11 wrz 2014, 20:21
Makabra, Kwestia gustu,człowieka...zresztą sama tu siedzisz i można tu znaleźć niejedną użytkowniczkę z problemami,a mimo to w związku.
Jak długo człowiek nie zapełnia myślenia i życia tylko problemami swoimi,leczy zaburzenia i reszta,ma jakąś tam szansę na relacje,mniejszą lub większą - Ale ma.
Moderator

Samotność

przez 520m.n.p.m. 11 wrz 2014, 20:23
a ja dalej siedzę w domu
W dobre dni warto wierzyć. Daruj mi, pozwól przeżyć Choćby w snach, pozwól przeżyć dobre dni. Nie ma lepszych dni od dobrych razem z Tobą.
Czerwone Gitary - Mam dobry dzień

Samotność

przez Makabra 11 wrz 2014, 20:37
Arhol, wiem, ale ja mieszkam w dziurze, a wszyscy wiedzą, jakie w takich miejscach ludzie mają poglądy :roll:
Makabra

Sortuj wg