Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Arhol 11 wrz 2014, 08:49
Lepszy milczący rozmówca jak żaden,nawet jeśli nie dyskutuje wiele,ale choć też nie krytykuje,poniża itd. Tylko nie ocenia i milczy D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Makabra 11 wrz 2014, 16:17
Mam wrażenie, że już nigdy nie będę miała przyjaciół ani faceta :cry:
Makabra

Samotność

przez Saraid 11 wrz 2014, 16:22
Makabra napisał(a):Mam wrażenie, że już nigdy nie będę miała przyjaciół ani faceta :cry:

Mam wrażenie ,że marudzisz ;) a jak tak będziesz sobie w kólko wkręcała to na pewno.
Saraid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez goodluck 11 wrz 2014, 16:23
Makabra napisał(a):Mam wrażenie, że już nigdy nie będę miała przyjaciół ani faceta :cry:

Dziewczyno przecież Ty masz całe życie przed sobą...
"Rodzimy się, krótko żyjemy i umieramy. Tak się dzieje od dawna" by Steve Jobs

Samotność

przez Makabra 11 wrz 2014, 16:33
Wiem, wiem... Postanowiłam wrócić na indywidualne i martwię się, że przez to nikt nie będzie mnie chciał :(
Makabra

Samotność

przez Arhol 11 wrz 2014, 18:00
Co ma piernik do wiatraka?
Jedno w żadnym przypadku drugiego nie wyklucza :O
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Samotność

przez Saraid 11 wrz 2014, 18:05
Makabra napisał(a):Wiem, wiem... Postanowiłam wrócić na indywidualne i martwię się, że przez to nikt nie będzie mnie chciał :(

Zapewniam ,że będzie spokojnie kochana ,a na parę lekcji nie dałabyś jeżdzić do szkoły?
Saraid

Samotność

przez Makabra 11 wrz 2014, 20:13
Arhol, no wiesz, po co komuś wariatka, skoro może mieć zdrową, normalną partnerkę...

White Lily, skąd ta pewność, że znajdę? Te zajęcia indywidualne będą właśnie w szkole.
Makabra

Samotność

przez Arhol 11 wrz 2014, 20:21
Makabra, Kwestia gustu,człowieka...zresztą sama tu siedzisz i można tu znaleźć niejedną użytkowniczkę z problemami,a mimo to w związku.
Jak długo człowiek nie zapełnia myślenia i życia tylko problemami swoimi,leczy zaburzenia i reszta,ma jakąś tam szansę na relacje,mniejszą lub większą - Ale ma.
Moderator

Samotność

przez 520m.n.p.m. 11 wrz 2014, 20:23
a ja dalej siedzę w domu
W dobre dni warto wierzyć. Daruj mi, pozwól przeżyć Choćby w snach, pozwól przeżyć dobre dni. Nie ma lepszych dni od dobrych razem z Tobą.
Czerwone Gitary - Mam dobry dzień

Samotność

przez Makabra 11 wrz 2014, 20:37
Arhol, wiem, ale ja mieszkam w dziurze, a wszyscy wiedzą, jakie w takich miejscach ludzie mają poglądy :roll:
Makabra

Samotność

przez Arhol 11 wrz 2014, 20:42
Makabra, Wiem,zadupia zawsze będą zadupiami,jeśli już upatrujesz jakiejś szansy - rozglądałbym się gdzieś w internecie,czy innym rejonie polandii,raczej innego wyjścia nie ma.
Moderator

Samotność

przez Makabra 11 wrz 2014, 21:18
Arhol, właśnie problem w tym, że ja nie chciałabym mieć faceta gdzieś z daleka, tylko jak najbliżej, żeby móc się z nim często widywać, a nie od wielkiego dzwonu ;)
Makabra

Samotność

przez Arhol 11 wrz 2014, 21:58
Makabra, Niestety...życie nie jest tak wygodne :<,oczywiście nie mówię że nie masz szans znaleźć kogoś z "okolic",jednak w razie czego,nie wykluczaj kogoś tylko z powodu odległości,ten typ problemu (o ile nie są to odległości liczone w tysiącach km) jeszcze można przeskoczyć,o ile relacja by miała jakąś wartość.
Dystans zaś...nie obawiasz się,że z powodu braku znajomych,czy "własnego" życia,zaczęłabyś żyć żywotem 2 strony? Czy też zbytnio się angażować? ( Co jest możliwe u osób z niską samooceną,(jakich wiele na foro,mnie wliczając) ),Niestety 2 strona mogłaby się poczuć zbyt osaczona i związek by się rozpjerdolił prędzej jak zaczął .
Oczywiście to tylko schemat/stereotyp/możliwy scenariusz. Niekoniecznie musi tak być czy się stać.
Zaś nawet odległość,jako jedna z "przeszkód" może też mieć i swoje plusy - Jeśli to by było problemem i związek się rozpjerdoli to tylko znak że przy większym kryzysie by się rozpadło - tak choć można sprawdzić trwałość i potencjał danej relacji D: .
Jeśli przejdzie się przez takowy problem i relacja przetrwa - pozwoli ją to umocnić,ewentualnie pokaże że choć zaczątki mają jakiś sens.
To też jednak teoria,mająca zapewne częściowe pokrycie w realu,nie całkowite.
Wydaje mi się jednak,że w twojej sytuacji gdzie ludzie już "wiedzo" swoje w szkole a także braku znajomych z innego środowiska z zewnątrz,jak i problemem z nawiązywaniem relacji z normalsami/ogólnie w realu,może być to ciężkie do realizacji .
Lecz żywot to biatch,od czasu do czasu zaskakuje,lecz na cuda bym nie liczył.
Dlatego w owej sytuacji bym bardziej "patrzał" w kierunku innych środowisk/grup itd.
Moderator

Sortuj wg