Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Rico 08 wrz 2014, 19:22
Właśnie do podobnych wniosków doszedłem.
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

Samotność

przez Rebelia 08 wrz 2014, 21:19
Arhol, piękne słowa, piękny obraz.

Obrazek

Samotność

przez Follow_ 08 wrz 2014, 21:31
jak idziemy z memami to też dodam od siebie:

Obrazek
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Makabra 08 wrz 2014, 21:36
follow_the_reaper napisał(a):jak idziemy z memami to też dodam od siebie:

Obrazek

Przydałoby mi się :roll:
Makabra

Samotność

przez Arhol 08 wrz 2014, 21:41
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Rebelia 08 wrz 2014, 21:43
Za 95 złotych? 95?! REALLY? Za taki hajs to nie powiem, co se kupię.

edit: dorzucę nerkę i będzie cacy:
http://www.ablogtowatch.com/wp-content/ ... _30002.jpg

Samotność

przez Follow_ 08 wrz 2014, 21:57
Powiedz, powiedz co sobie kupisz? :>

Ja bym w to zainwestowała, jeszcze w taki termofor by grzało w nocy, bo to moja ulubiona pozycja do zasypiania :P
Ale nie mam gdzie tego schować jakby ktoś przyszedł :P

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 08 wrz 2014, 22:14
Rebelia napisał(a):Za 95 złotych? 95?! REALLY? Za taki hajs to nie powiem, co se kupię.

Skarżą się na samotność a stówy nie chcą wydać na przytulaśne ramionko :D Tu się płaci za ciepło emocjonalne, obecność "drugiego człowieka", a nie za samą poduszkę :mrgreen:

Samotność

przez Rebelia 08 wrz 2014, 22:14
follow_the_reaper, po co chować? Przedstawiaj wszystkim jako nowego wybranka serca :P

Samotność

przez Follow_ 08 wrz 2014, 22:19
w sumie czemu nie...
i tak mają mnie już za pojebaaa...

Samotność

przez monk.2000 08 wrz 2014, 22:26
Arhol, tak, gdyby nie internet, to izolacja byłaby jeszcze większa. Chociaż może wtedy bardziej próbowałbym wyjść do żywych ludzi. A tak internet daje namiastkę towarzystwa i już brakuje czasu i motywacji. Nie wiem co mogłoby przerwać moją samotność, może poznanie kogoś, kto byłby podobny do mnie. Szkoda, że na zlotach nie udało się żadnej bardziej trwałej relacji z kimś nawiązać. Liczę, że jak pójdę do pracy to pojawią się jakieś znajomości, szkoda że wynikające z korzyści pieniężnych.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Samotność

przez Arhol 09 wrz 2014, 08:48
Rebelia napisał(a):Za 95 złotych? 95?! REALLY? Za taki hajs to nie powiem, co se kupię.

edit: dorzucę nerkę i będzie cacy:
http://www.ablogtowatch.com/wp-content/ ... _30002.jpg

Fallout nerd detected D: !

-- 09 wrz 2014, 07:51 --

monk.2000, cóż,w "dawnych czasach" wychodząc do ludzi tymbardziej trzeba było ukrywać swoje "popjerdolenie" jak dziś..
Co do relacji,tu już loteria,grosz,grosz może wygrosz albo gówno ugrosz D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Saraid 09 wrz 2014, 10:13
monk.2000 napisał(a):Arhol, tak, gdyby nie internet, to izolacja byłaby jeszcze większa. Chociaż może wtedy bardziej próbowałbym wyjść do żywych ludzi. A tak internet daje namiastkę towarzystwa i już brakuje czasu i motywacji. Nie wiem co mogłoby przerwać moją samotność, może poznanie kogoś, kto byłby podobny do mnie. Szkoda, że na zlotach nie udało się żadnej bardziej trwałej relacji z kimś nawiązać. Liczę, że jak pójdę do pracy to pojawią się jakieś znajomości, szkoda że wynikające z korzyści pieniężnych.

Człowiek może być szczęśliwy z samego faktu istnienia,tylko tego bycia szczęśliwym musi się nauczyć ;) to tak odnośnie podpisu ;)
Praca,ale po pracy możesz przecież mieć relacje jakieś fajne z ludżmi to też zależy w jakie środowisko trafisz.Własnie się dziwie bo jesteś bardzo sympatyczny i jeżdzisz na zloty nie udało Ci się stworzyć bardziej trwałej relacji z kimkolwiek dlaczego?
Saraid

Samotność

przez Semir 09 wrz 2014, 20:04
white Lily, Ja tak pracę traktuję jako miejsce gdzie można kogos poznać pogadać itp. Zgrywanie się zespołu musi być poza tym zawsze nie wiadomo gdzie ale jest lepiej wystawić nosa z poza własnego mieszkania i po robocie Harnaś się należy :P
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Sortuj wg