Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez idle 08 mar 2012, 09:01
Sabaidee, a to się zgadza w takim razie :smile:

-- 08 mar 2012, 20:24 --

Baw. Chciałabym mieć chłopaka.
idle

Samotność

przez Stark 08 mar 2012, 23:09
Moje pytanie do tych którzy mają żonę/męża, chłopaka/dziewczynę - (pytam poważnie) - Warto w ogóle wiązać się z innymi, gra jest "warta świeczki"? Czy też lepiej żyć dla samego siebie, bo czasem się zastanawiam czy w ogóle warto szukać kogokolwiek? ( zwłaszcza z zjechanym charakterem jak mój :<).
Stark

Samotność

przez Kalebx3 09 mar 2012, 00:11
To zależy Arhol na jaką kobietę trafisz ,Sama uroda to nie wszystko ,trzeba się dobrze poznać i albo" wwóz albo przewóz"
Dla mnie (żonatego od 6 lat)bycie samemu ( nie z wyboru ,lecz konieczności,strachu ,uprzedzeń etc.)to straszna lipa. Nigdy bym nie zamienił tego com teraz na samotność.Przenigdy! I co z tego że zdarzają się kłótnie pomiędzy nami ,co z tego? Sa ityle ,a potem dochodzi do zgody ,ale zawsze jesteśmy razem , przez co nasza wspólna samotność kurczy się i pozbawiana jest siły.
Arhol ,warto mieć babę.Więć szukaj ,a pewnie Ci się któregoś dnia nawinie to jedyna.Najgorzej jest nie szukać.
Pozdrawiam.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Stark 09 mar 2012, 00:18
paweł3, Dziękuje za odpowiedź.... pozostaje mi kwestia, czy jest taka która mnie zaakceptuje, o ile mnie się da zaakceptować....
Spróbować trzeba, 2 kwestia, że mam wrażenie, że pozostanie mi zostać samotnym, ale nie z własnego wyboru.
Stark

Samotność

przez Kalebx3 09 mar 2012, 00:36
Oto się nie martw na zapas , a teraz (według mnie ) umawiaj się z pannami .Jedna odmówi ,ale któraś końcu przekona się do Ciebie i wtedy może powstać ciekawy związek .Zauważyłem ,że bije od Ciebie pesymizmem i jak trafisz na jakąkolwiek kobietę i zaczniesz jej opowiadać takie farmmazony ,to spier**li od Ciebie gdzie pieprz rośnie, Facet w Związku to facet ,podpora i bezpieczeństwo kobiety,a nie jędzydło i wieczny adorator pesymizmu .Arhol ,załapałeś chociaż trochę ,o czy Ci tutaj mówię?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Samotność

przez Stark 09 mar 2012, 00:44
paweł3, "Yeah, I get it", racja,mniej pesymizmu,trochę wiary w siebie,chęci zmian, i powinno być ok.

Dzięki.
Stark

Samotność

przez idle 09 mar 2012, 19:32
Przysięgam, że się zabiję jeśli do końca roku nie będzie nikogo w moim życiu. Tak się po prostu nie da, nie da, wszystko we mnie woła o drugiego człowieka, niedługo będę jak amfce :hide:
idle

Samotność

przez Stark 09 mar 2012, 19:45
idle, Więc musisz wyjść do ludzi, spróbować kogoś poznać, zmienić to, co cię blokuje aby ich poznawać, z pewnością jest jakaś "pomocna dłoń" która cię z tego wyciągnie, ale jeśli nikt cie nie zna, nie wie jakie masz problemy, to owa "dłoń" się nie pojawi, tak to już niestety jest skonstruowane, że ci odpowiedni ludzie cudownie się nie pojawią.
Wiem że to brzmi banalnie, i być może głupio, ale raczej tak jest.
Stark

Samotność

przez idle 09 mar 2012, 19:52
Po co, skoro sama myśl o byciu ze mną jest śmieszna i obrzydliwa. Matko jedyna, to mnie kiedyś rozpierdoli od środka, mam nerwicę uczuciową jak sam skurwysyn.
idle

Samotność

przez Stark 09 mar 2012, 20:09
idle, Choćby po to, abyś się nie zabiła pod koniec roku, bo to niczego nie naprawi.
Jak chcesz kogoś poznać, skoro z góry się skreślasz? Tak się nie da, sam tak myślałem, ale trzeba dać sobie szansę, zmienić się jeśli coś ci w sobie przeszkadza. I spróbować kogoś poznać ;).
Stark

Samotność

przez idle 09 mar 2012, 20:13
Próbuję, ale jestem oblechem.
idle

Samotność

przez Stark 09 mar 2012, 20:25
idle, Dafuq?
Próbuj dalej, w końcu ci się uda.
Stark

Samotność

przez idle 09 mar 2012, 20:34
Dam ze sobą zrobić wszystko, można mnie traktować jak śmiecia, ale niech ktoś ze mną będzie :cry:
idle

Samotność

przez ladywind 09 mar 2012, 20:36
idle, zasługujesz na kogoś wartościowego, jak sama jesteś a nie osobę, któa będzie Tobą poniewierała,
nawet tak więcej nie pisz :nono:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Sortuj wg