Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez coralina 03 wrz 2014, 14:12
Hej,

ja pomimo trwającego już kilka ładnych dobrych lat małżeństwa, czuję się bardzo samotna, czuje się sama ze swoją chorobą, sama ze swoim samopoczuciem, sama... sama... sama...

ktoś z zewnątrz rzuca tekstem - masz zdrowe piękne i mądre dzieci, kochanego męża, życie finansowe i rodzinne ułożone, więc przestań szukać dziury w całym!

to wszystko jest prawdą, ale ja nie umiem się z tego cieszyć :( czuję się samotna

pozdrawiam
Po co warto żyć?

Efectin 150mg x 2
Lamotrix 100mg x 2
TritticoCR 150mg x 1

Samotność

przez Fizli 03 wrz 2014, 15:35
hmm nie wiem jak to opisać.... spróbujmy tak
Czuje się gównem... tak to dobre odniesienie, czego mi brakuje hmm przyjaciela, bliskiej osoby która mnie zrozumie i nie zostawi w potrzebie... bo jej się znudzę np....
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
Albert Einstein
Każdą kolejną żyletkę nawlekam na szyje

>>http://www.youtube.com/watch?v=xNJUWFOTDDM<<

Samotność

przez tosia_j 03 wrz 2014, 15:46
Fizli, dystansu ci brakuje! Policz do pieciu zanim cos napiszesz w zlosci ;)

-- 03 wrz 2014, 14:48 --

moja samotnosc to samotnosc wsrod ludzi. rodzaj nieprzemakalnego plastiku ktorym jestem zafoliowana
outsider

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Fizli 03 wrz 2014, 15:50
tosia_j, kiedyś tak robiłem nie działa....

-- 03 wrz 2014, 16:08 --

I jest mi kurewsko zimno _>_
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
Albert Einstein
Każdą kolejną żyletkę nawlekam na szyje

>>http://www.youtube.com/watch?v=xNJUWFOTDDM<<

Samotność

przez tosia_j 03 wrz 2014, 16:50
Obrazek
outsider

Samotność

przez goodluck 03 wrz 2014, 16:51
Mi też coś dziś zimno.... :D
"Rodzimy się, krótko żyjemy i umieramy. Tak się dzieje od dawna" by Steve Jobs

Samotność

przez Arhol 03 wrz 2014, 17:25
Hej,

ja pomimo trwającego już kilka ładnych dobrych lat małżeństwa, czuję się bardzo samotna, czuje się sama ze swoją chorobą, sama ze swoim samopoczuciem, sama... sama... sama...

ktoś z zewnątrz rzuca tekstem - masz zdrowe piękne i mądre dzieci, kochanego męża, życie finansowe i rodzinne ułożone, więc przestań szukać dziury w całym!

to wszystko jest prawdą, ale ja nie umiem się z tego cieszyć :( czuję się samotna

pozdrawiam

Nawet mimo względnie stabilnych relacji,masz prawo czuć osamotnienie,pjerdolenie normalsoidów zwykle można sobie wsadzić tam gdzie słońce nie dociera,staraj się nie przejmować tym.
Jednak problem jest inny,czemu czujesz się osamotniona,w wyniku braku zrozumienia tego jak się czujesz w chorobie,czy brakuje jeszcze czegoś?
Ewentualnie idea,jak to "zapełnić" by znikło?
Fizli, dystansu ci brakuje! Policz do pieciu zanim cos napiszesz w zlosci ;)

Na dystans można sobie pozwolić gdy człowiek czuje się względnie dobrze/stabilnie,nie zaś jak mentalna kupa gnoju i mięsa D:
(Mówię o twoim subiektywnym samopoczuciu,nie mojej opinii o tobie) (to tak dla sprostowania w razie czego)
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez 520m.n.p.m. 03 wrz 2014, 19:20
najgorsza jest starość i samotność
W dobre dni warto wierzyć. Daruj mi, pozwól przeżyć Choćby w snach, pozwól przeżyć dobre dni. Nie ma lepszych dni od dobrych razem z Tobą.
Czerwone Gitary - Mam dobry dzień

Samotność

przez Semir 03 wrz 2014, 19:55
520m.n.p.m. napisał(a):najgorsza jest starość i samotność

Możliwe z czego starość nie bardzo. Ja nie boję się starości,śmierci itp bo dla mnie to swego rodzaju ucieczka od samotności ale swiadomość bycia młodym i skreślonym jest najgorsza. Teraz próbuję wyjść do ludzi zacząć żyć ponownie spróbować z psychoterapią. Może się uda :). Tylko kwestii związków nie chcę rozwiązywać.
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Samotność

przez Rebelia 03 wrz 2014, 19:59
Teraz próbuję wyjść do ludzi zacząć żyć ponownie spróbować z psychoterapią. Może się uda :)

:brawo:
Trzymam kciuki, żeby poszło jakoś do przodu. ;)
moja samotnosc to samotnosc wsrod ludzi. rodzaj nieprzemakalnego plastiku ktorym jestem zafoliowana

Kumam, czasem miewam podobnie, chociaż ostatnio staram się bardziej wyluzować niż za wszelką cenę odcinać się kolejną rolką folii.

Samotność

przez 520m.n.p.m. 03 wrz 2014, 20:19
ja się czuje teraz staro i samotnie
W dobre dni warto wierzyć. Daruj mi, pozwól przeżyć Choćby w snach, pozwól przeżyć dobre dni. Nie ma lepszych dni od dobrych razem z Tobą.
Czerwone Gitary - Mam dobry dzień

Samotność

przez Petek 03 wrz 2014, 20:54
Nie potrafie sobie zjednać ludzi. Chciałbym mieć paczke dobrych kumpli a to pójść do clubu albo domówkę :(
Pusta przestrzeń przypomni ci o błedach
Chciałeś ognia to z piekła ogień cie dosiega

Samotność

przez abrakadabra xx 03 wrz 2014, 22:02
Czasem jeszcze tęsknię za starymi czasami ale coraz bardziej to wszystko wydaje mi się normalne. Tak bardzo się przed tym broniłem ale stwierdzam że nie jest aż tak źle. Chociaż moja sytuacja nie jest najlepsza w porównaniu do tego co było kiedyś to jestem pewien że są ludzie którzy chcieli by być tu gdzie ja. Kontrast między wtedy a teraz jest coraz większy i kiedy nie zatracam się za bardzo w rozmyślaniu o tych wszystkich fajnych rzeczach które kiedyś były normą, kiedy nie daję się ponieść emocjom wtedy jest dobrze bo kontrast nie zwiększa się tak mocno i ból dupy jest mniejszy. Także dochodzę do wniosku że ludzie którzy prowadzą w miarę szczęśliwe życie mogliby się ostro zdołować gdyby posmakowali jeszcze lepszego życia. Wtedy ich normalność była by zwyczajna aż do bólu, więc trzeba cenić co się ma.

-- 03 wrz 2014, 22:06 --

Może ból dupy nie jest aż tak duży bo co nieco doświadczyłem w życiu. Tak mi się wydaje.
abrakadabra xx

Samotność

przez Makabra 04 wrz 2014, 08:22
Brakuje mi faceta :-(
Makabra

Sortuj wg