Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez jedyna 24 sie 2014, 17:01
nie zawsze pelno ludzi da pelna satysfakcje nakarmienia swojej duszy w zaspokojeniu samotnosci
Być może Bóg chciał abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi...

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 24 sie 2014, 17:03
Makabra napisał(a):I jeszcze wytykają Ci, że tylko marudzisz, a nic nie robisz. Wymyślają ileś tam rozwiązań, tylko nie dociera do nich, że one są niemożliwe do wykonania, chociaż się im to tłumaczy...

Czułam dokładnie to samo. Ktoś, kto ma możliwości, ocenia sytuację innych przez pryzmat swoich doświadczeń i uznaje, że skoro on mógł, to i każdemu się uda. Czasami to jest prawda, oczywiscie, ale czasami nie. Co nie oznacza, że Cię w jakiś sposób zniechęcam do dążenia do zmiany tej sytuacji przy najbliższej nadarzającej się sytuacji, np. inna szkoła, studia, praca, itp. U mnie sytuacja zmieniła sie o tyle, że mam partnerkę, ale pozostałych rzeczy nie przeskoczę, bo nie mam takich możliwości.

Samotność

przez Makabra 24 sie 2014, 17:09
zmęczona_wszystkim napisał(a):Czułam dokładnie to samo. Ktoś, kto ma możliwości, ocenia sytuację innych przez pryzmat swoich doświadczeń i uznaje, że skoro on mógł, to i każdemu się uda. Czasami to jest prawda, oczywiscie, ale czasami nie. Co nie oznacza, że Cię w jakiś sposób zniechęcam do dążenia do zmiany tej sytuacji przy najbliższej nadarzającej się sytuacji, np. inna szkoła, studia, praca, itp. U mnie sytuacja zmieniła sie o tyle, że mam partnerkę, ale pozostałych rzeczy nie przeskoczę, bo nie mam takich możliwości.

Nie mam już możliwości zmiany szkoły, chciałabym być akceptowana w tej, znaleźć znajomych... Jak przekonać do siebie ludzi?
Makabra

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez jedyna 24 sie 2014, 17:15
kazdy chyba chcialby byc akceptowany...tak mysle,,,

ja przestalam zadowalac innych,,,zeby byc lubiana fajna itp..
Być może Bóg chciał abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi...

Samotność

przez Makabra 24 sie 2014, 17:21
jedyna napisał(a):kazdy chyba chcialby byc akceptowany...tak mysle,,,

ja przestalam zadowalac innych,,,zeby byc lubiana fajna itp..

A ja już nie wiem jak sprawić, żeby mnie lubili, nie mam pomysłów...
Makabra

Samotność

przez mark123 24 sie 2014, 17:33
jedyna napisał(a):kazdy chyba chcialby byc akceptowany...tak mysle,,,

Tolerowany chce być każdy, ale na akceptacji moim zdaniem nie każdemu zależy.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez chcezyc 24 sie 2014, 17:33
Po prostu bądź sobą. Jeśli nie jesteś jakaś odrzucająca, a nie jesteś to polubią Cię. Nie zabiegaj o to żeby wszyscy cię lubili bo to bez sensu.
Jak się nudzisz to możesz napisać coś miłego. :)
"zmieniasz to jak widzisz siebie, zmieniasz absolutnie wszystko" Oxon - Zmieniasz siebie

Samotność

przez Makabra 24 sie 2014, 17:40
Polubią mnie nawet, jeśli mam łatkę wariatki?
Makabra

Samotność

przez chcezyc 24 sie 2014, 18:23
Dla mnie to nie była by przeszkoda :)
Jak się nudzisz to możesz napisać coś miłego. :)
"zmieniasz to jak widzisz siebie, zmieniasz absolutnie wszystko" Oxon - Zmieniasz siebie

Samotność

przez Makabra 24 sie 2014, 18:56
Dla Ciebie tak, ale oni to normalsi :(
Makabra

Samotność

przez jedyna 24 sie 2014, 19:25
mark123
tolerancja tak a akceptacja?????

Samotność

przez koszykova 24 sie 2014, 20:49
Makabra, na prawde warto by polubili Cie ludzie, ktorzy są tak ograniczeni, że odrzucają Cie ze względu na Twoją chorobe? Ale rozumiem o co Ci chodzi, to jest takie ogromne pragnienie bycia lubianym, akceptowanym, tego że ktoś o Tobie pamięta, uśmiecha się na Twoj widok, chce sie spotkac...
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Samotność

przez Makabra 24 sie 2014, 20:55
koszykova napisał(a):Makabra, na prawde warto by polubili Cie ludzie, ktorzy są tak ograniczeni, że odrzucają Cie ze względu na Twoją chorobe? Ale rozumiem o co Ci chodzi, to jest takie ogromne pragnienie bycia lubianym, akceptowanym, tego że ktoś o Tobie pamięta, uśmiecha się na Twoj widok, chce sie spotkac...

Tak, właśnie o to mi chodzi... Wychodzi na to, że kilka wsi jest ograniczonych, super...
Makabra

Samotność

przez koszykova 24 sie 2014, 21:05
Makabra, nietolerancja i ciemnota wszechobecna. Są czarni, żółci, biali, homoseksualiści, chorzy psychicznie... To nie wszystkie powody, z powodu których ludzie uciekają. Chore! Też problemem jest "wejść" na nowo w towarzystwo, które juz wie o Tobie to i owo. Mam dość podobnie, ratunek widzę w zmianie towarzystwa.
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Sortuj wg