Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Makabra 24 sie 2014, 11:33
Semir, wiem, ale chciałabym tak jak inni mieć z kim pogadać, albo gdzieś wyjść :(

WhiteLily, też. Szkoda tylko, że nie mam pomysłu co z nią zrobić.
Makabra

Samotność

przez Saraid 24 sie 2014, 14:43
Makabra napisał(a):Semir, wiem, ale chciałabym tak jak inni mieć z kim pogadać, albo gdzieś wyjść :(

WhiteLily, też. Szkoda tylko, że nie mam pomysłu co z nią zrobić.

Ludzie tutaj już Ci poddawali rózne pomysły ,ani jeden Ci nie pasuje?rozumiem, że masz swoje ograniczenia ale mimo wszystko?
Saraid

Samotność

przez Arhol 24 sie 2014, 14:51
pan26xyz napisał(a):Czy moje wszystkie wpisy teraz będą kasowane?

Tak,administracja zarządziła całkowity zakaz twojej bytności na forum .
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez JERZY62 24 sie 2014, 15:04
samotność = smutek = nuda
♪♪♪

Samotność

przez jedyna 24 sie 2014, 15:04
a co dzis robicie?
Być może Bóg chciał abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi...

Samotność

przez Makabra 24 sie 2014, 16:16
white Lily napisał(a):Ludzie tutaj już Ci poddawali rózne pomysły ,ani jeden Ci nie pasuje?rozumiem, że masz swoje ograniczenia ale mimo wszystko?

Mimo wszystko żaden mi nie pasuje. Mieszkam na wsi, a nie w mieście, na dodatek dość daleko od miasta, i nie mam takich możliwości.
Makabra

Samotność

przez jedyna 24 sie 2014, 16:20
Makabra
jakich mozliwosci?
Być może Bóg chciał abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi...

Samotność

przez Makabra 24 sie 2014, 16:31
jedyna napisał(a):Makabra
jakich mozliwosci?

Np. zapisania się na jakich kurs itp.
Makabra

Samotność

przez jedyna 24 sie 2014, 16:44
hmmm
kochana a jak daleko mieszkasz od jakiegos miasta?masz samochod?

Samotność

przez Makabra 24 sie 2014, 16:47
jedyna napisał(a):hmmm
kochana a jak daleko mieszkasz od jakiegos miasta?masz samochod?

60 km. Nie mam prawka.
Makabra

Samotność

przez jedyna 24 sie 2014, 16:50
czasem mozna miec wszystko pod nosem i sytuacja nie pozwala dzialac,,,
a Ty pomimo 60 km chcesz,,,,po prostu chcesz to sie liczy;-)
masz checi w sobie
przynajmniej masz

Samotność

przez Makabra 24 sie 2014, 16:51
jedyna napisał(a):czasem mozna miec wszystko pod nosem i sytuacja nie pozwala dzialac,,,
a Ty pomimo 60 km chcesz,,,,po prostu chcesz to sie liczy;-)
masz checi w sobie
przynajmniej masz

Ja nie chcę tych ludzi z miasta, ja chcę tych z moich okolic...
Makabra

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 24 sie 2014, 16:52
Makabra napisał(a):
white Lily napisał(a):Ludzie tutaj już Ci poddawali rózne pomysły ,ani jeden Ci nie pasuje?rozumiem, że masz swoje ograniczenia ale mimo wszystko?

Mimo wszystko żaden mi nie pasuje. Mieszkam na wsi, a nie w mieście, na dodatek dość daleko od miasta, i nie mam takich możliwości.

Ja Ciebie doskonale rozumiem. Wiem też, jak to jest, kiedy nie ma się możliwości spotkania z kimkolwiek, czego niektórzy nie rozumieją, bo mają wokół siebie ludzi. Byłam w takiej sytuacji, a nawet gorszej, bo z racji wieku i rodzaju pracy byłam zupełnie osamotniona.

Samotność

przez Makabra 24 sie 2014, 16:57
zmęczona_wszystkim napisał(a):
Makabra napisał(a):

Ja Ciebie doskonale rozumiem. Wiem też, jak to jest, kiedy nie ma się możliwości spotkania z kimkolwiek, czego niektórzy nie rozumieją, bo mają wokół siebie ludzi. Byłam w takiej sytuacji, a nawet gorszej, bo z racji wieku i rodzaju pracy byłam zupełnie osamotniona.

I jeszcze wytykają Ci, że tylko marudzisz, a nic nie robisz. Wymyślają ileś tam rozwiązań, tylko nie dociera do nich, że one są niemożliwe do wykonania, chociaż się im to tłumaczy...
Makabra

Sortuj wg