Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Follow_ 20 sie 2014, 22:04
Makabra napisał(a):
Orenda napisał(a):nie planuję, kocham go. tylko się tego boję, ze mnie zostawi z tego powodu, że z moim zdrowiem psychicznym różnie bywa. ale jest lepiej niż w zeszłym roku, dzięki niemu

Jeśli wie o Twoich problemach psychicznych, to pisze się na to na własne życzenie, więc zaufaj mu :)

każdy może mieć kiedyś dość
miłość nie jest wieczna
a ile można taplać się w smutku
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Samotność

przez WTFizgoingon 20 sie 2014, 22:07
miałby cie zostawic to by dawno to zrobił uwierz mi :) a ty teraz nakrecasz sie spiralą w dół żeby sie jeszcze bardziej zdołować i nakrecic lękami, jeszcze samospełniająca przepowiednia ci z tego wyjdzie i wtedy bedzie problem
F61
F20

abilify (zamula czape)

Samotność

przez Makabra 20 sie 2014, 22:11
follow_the_reaper napisał(a):
Makabra napisał(a):
Orenda napisał(a):nie planuję, kocham go. tylko się tego boję, ze mnie zostawi z tego powodu, że z moim zdrowiem psychicznym różnie bywa. ale jest lepiej niż w zeszłym roku, dzięki niemu

Jeśli wie o Twoich problemach psychicznych, to pisze się na to na własne życzenie, więc zaufaj mu :)

każdy może mieć kiedyś dość
miłość nie jest wieczna
a ile można taplać się w smutku

Ale po co się w nim taplać, skoro można dawać drugiej osobie i brać od niej szczęście? :)
Makabra

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez jetodik 20 sie 2014, 23:56
czasami sobie przeglądam ten wątek i natrafiam na wypowiedzi facetów typu 'jestem samotny ale jakoś mnie to nie przeszkadza', przy czym nie zauważyłem takich wpisów ze strony kobiet, zastanawiające...
Ostatnio edytowano 20 sie 2014, 23:58 przez jetodik, łącznie edytowano 1 raz
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Samotność

przez Follow_ 20 sie 2014, 23:58
może wynika to z tego, że kobietom przeszkadza samotność?

Samotność

przez jasaw 21 sie 2014, 01:18
ladywind, nie zgadzam się z tym. Są ludzie mądrzy-autorytety, z którymi rozmowa potrafi wiele wyjaśnić, pomóc, są przyjaciele. Jestem ateistką i nie czuję się osamotniona z tego powodu, uwierz mi.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Samotność

przez dar 21 sie 2014, 01:25
Abbey napisał(a):Bądź ofiarą awantury, że nie chlejesz, więc dlatego nie masz znajomych.
Dafuq, wtf i w ogóle :?

Może i jestem całkowicie samotna, no ale nie mam zamiaru robic czegos az tak wbrew sobie

ooo właśnie to. Jestem przekonany o tym, że nie mam za bardzo znajomych również z tego powodu iż z poprzednimi zerwały się kontakty bo nie pije (tyle aby się nachlać wrócić do domu), nie zażywam narkotyków itp. To jest chore! Poza tym aby mieć znajomych musi się na to złożyć kilka czynników a w tym mieć szczęście i trafić też na odpowiednie osoby w tym zaganianym świecie.
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Samotność

przez abrakadabra xx 21 sie 2014, 01:38
jetodik, może dlatego że kobiety są bardziej wylewne a faceci grają twardzieli. Każdy potrzebuje kogoś, faceci też ;) Co prawda można się przyzwyczaić do samotności z różnych względów w jakimś tam stopniu. Dla niektórych jest to "koniecznością" z powodu specyficznych problemów jednak większość ludzi w głębi nie chce być sama. A może z ewolucyjnego punktu widzenia facet nie musi tak bardzo się wiązać bo im więcej będzie miał kobiet tym lepiej. Kobiety są bardziej stałe w tym względzie, muszą wychowywać swoje dzieci zapewnić im opiekę i mogą dążyć do tworzenia bardziej ciepłych relacji aby zachować mężczyznę przy sobie. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby kobiety też sobie lubiły pofolgować ale chyba większość nie jest taka. Dobrze jest jeżeli mężczyzna pomoże, wesprze słabszą kobietę w okresie ciąży i na późniejszym etapie jeszcze. Faceci są bardziej skłonni do skakania z kwiatka na kwiatek ale nie mówię tutaj o wszystkich bo masa facetów potrafi być naprawdę zajebistych. Coś w rodzaju kompromisu natury pomiędzy rolą mężczyzn a kobiet z lekką przewagą skłonności facetów do szukania nowych partnerek.

-- 21 sie 2014, 01:58 --

Oczywiście sporo facetów musi się bardziej starać o względy kobiet żeby mogły sobie wybrać tego z lepszymi genami, jednak jak pomogą wychować potomstwo mogą ruszyć w podbój za nowymi samicami :mrgreen:
abrakadabra xx

Samotność

przez Saraid 21 sie 2014, 06:17
jetodik napisał(a):czasami sobie przeglądam ten wątek i natrafiam na wypowiedzi facetów typu 'jestem samotny ale jakoś mnie to nie przeszkadza', przy czym nie zauważyłem takich wpisów ze strony kobiet, zastanawiające...

Kobiety są bardziej emocjonalne stąd,nie zauważyłeś tego?
Saraid

Samotność

przez pan26xyz 21 sie 2014, 10:23
Patrzę na świat i coraz bardziej samotność mi odpowiada. Ale też chciałbym kogoś na kim mógłbym polegać.
pan26xyz

Samotność

przez jetodik 21 sie 2014, 21:24
follow_the_reaper,
może wynika to z tego, że kobietom przeszkadza samotność?

chodziło mi o przyczynę takiego stanu rzeczy.

white Lily,

Kobiety są bardziej emocjonalne stąd,nie zauważyłeś tego?

tylko, że pytanie w jaki sposób emocjonalność przekłada się na parcie do związków dalej pozostaje niejasne.

advanced,

no to się wydaje całkiem logiczne nawet.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Samotność

przez Ppx 21 sie 2014, 22:06
mnie już denerwuje uzależnienie we wszystkim od wszystkich, brakuje mi samotności

Ktoś chciałby się zamienić? Jestem chętna...
Ppx

Samotność

przez Labradorek 21 sie 2014, 22:07
Ja chciałbym

Samotność

przez Follow_ 21 sie 2014, 22:11
uzależnienie od innych to jedno, bycie z drugim człowiekiem i posiadanie wciąż swobody osobistej to drugie...

Sortuj wg