Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Semir 09 sie 2014, 13:30
Midori napisał(a):Ja już sama nie wiem czy samotność wybrała mnie, czy ja ją. Jakiekolwiek kontakty z innymi ludźmi zawsze się kończą porażką. Nie powiem, że wolałabym być sama... Po prostu chciałabym poznać kogoś, kto potrafiłby zrozumieć spacery w milczeniu w świetle księżyca. Bez zbędnych słów.

Czasem jest tak że człowiek wypiera się tego że chce kogoś poznać w rzeczywistości naprawdę chcąc. A jeśli już to ciężko mieć przy sobie kogoś kto może zrozumieć drugą osobę a czasem to wymaga swego rodzaju "odwagi" że gdy nie wyjdzie i się na kimś zawiedzie zebrać się i spróbować kolejny raz. Jeśli chodzi o dylemat powyżej to bardziej się samemu wybiera samotność. Ja np nie mam tej odwagi zbieram się już bardzo długo ale jak ktoś się za siebie zabierze może to zmienić w mgnieniu oka :)
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Samotność

przez Laura1234 09 sie 2014, 15:02
Midori a skąd jesteś?

Samotność

przez Qrf 09 sie 2014, 20:44
Midori napisał(a):Ja już sama nie wiem czy samotność wybrała mnie, czy ja ją. Jakiekolwiek kontakty z innymi ludźmi zawsze się kończą porażką. Nie powiem, że wolałabym być sama... Po prostu chciałabym poznać kogoś, kto potrafiłby zrozumieć spacery w milczeniu w świetle księżyca. Bez zbędnych słów.

Niby mamy wpływ na nasze życie, ale niestety jest takie coś jako los, fart albo pech. Nie wiem, czemu ma służyć samotność; mam wrażenie, że świat się robi coraz bardziej samotniczy :cry:
Qrf

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez mrrafal 10 sie 2014, 00:34
samotność..bywa dobijająca

Samotność

przez GITS 10 sie 2014, 00:38
mrrafal napisał(a):samotność..bywa dobijająca

Tyle Was tu samotnych na forum, robicie zloty i co? Nikt nikomu nie pasuje?

Samotność

przez devnull 10 sie 2014, 01:09
Polazłbym na forumowe spotkanie 11.08 ale coś znowu mnie powstrzymuje...
Może się jakoś na ostatnią chwilę przekonam.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Samotność

przez GITS 10 sie 2014, 01:12
devnull napisał(a):Polazłbym na forumowe spotkanie 11.08 ale coś znowu mnie powstrzymuje...

że przypadkiem kogoś znajdziesz? Forum pęka w szwach od samotnych i złaknionych miłości, a jak co do czego to "głucho wszędzie, cimno wszędzie..." Co jest z Wami nie tak???

Samotność

przez Follow_ 10 sie 2014, 02:08
GITS, gdyby było wszystko w porządku z nawiązywaniem relacji nikt by w tym temacie nie pisał...
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Samotność

przez devnull 10 sie 2014, 02:19
GITS napisał(a):
devnull napisał(a):Polazłbym na forumowe spotkanie 11.08 ale coś znowu mnie powstrzymuje...

że przypadkiem kogoś znajdziesz? Forum pęka w szwach od samotnych i złaknionych miłości, a jak co do czego to "głucho wszędzie, cimno wszędzie..." Co jest z Wami nie tak???

po prostu chcę się "socjalizować", nie mam żadnych wymagań co do ludzi, ot wyjść się z kimś spotkać, jednorazowo.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Samotność

przez Qrf 10 sie 2014, 09:33
nie pozostaje nic tylko szukać dobrych stron izolacji :(
Qrf

Samotność

przez mrrafal 10 sie 2014, 15:19
GITS napisał(a):

Bardzo różnie jest z nami nie tak: depresja, zaburzenia osobowości, fobia społeczna etc., no ale to chyba oczywiste skoro piszemy na tym forum? :P

Samotność

przez mark123 10 sie 2014, 15:30
Qrf napisał(a):nie pozostaje nic tylko szukać dobrych stron izolacji :(

Albo dobrych stron wyjścia z izolacji, w zależności od przyczyn/powodów izolacji.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez GITS 10 sie 2014, 19:21
mrrafal napisał(a):
GITS napisał(a):

Bardzo różnie jest z nami nie tak: depresja, zaburzenia osobowości, fobia społeczna etc., no ale to chyba oczywiste skoro piszemy na tym forum? :P

Wiem, że ludzie tutaj mają swoje demony ale jednak każdy w innym stopniu. Niech takie osoby np zaczną od skype, gg itp.
Skoro piszą w tym wątku ludzie, że czują się samotni, chcą kogoś poznać itp itd to dałam przykład / radę od czego można by zacząć.
Nikomu nic nie narzucam. To tylko pomyśł

Samotność

przez Corpse 10 sie 2014, 19:51
Jeszcze niedawno nie myślałam, że będę na forum szukać wiedzy, pomocy, jakiegoś zrozumienia, przecież nie było na to czasu, co dopiero na internet, a teraz siedzę sama bo nikt mi już nie został i jak kiedyś, nie chciałabym nikogo obrazić, myślałam, że ci co ciągle siedzą na forach, innych komunikatorach nie mają życia i to przykre, to tak jest ze mną i to jest straszne z jednej strony, a z drugiej, dobrze,, że są takie miejsca.

Sortuj wg