Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Bonus 07 sie 2014, 13:48
Ja rozmawiałem z ciocią na temat moich problemów z natręctwami, z uczuciami i ona stwierdziła, "że ja już mam taki charakter, dlatego się zawsze czymś przejmuję i o czymś myślę, dużo".
I to jest, rzeczywiście prawda, bo ja też znam swoją psychikę, swoje uczucia i to jest silniejsze ode mnie. Nie sądzę, żeby, jakiekolwiek leki mi na to pomogły...? Charakteru nie da się zmienić, z tym się żyję. To jest już, jakaś ułomność, psychologiczna i nic już się tu nie poradzi.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Samotność

przez Saraid 07 sie 2014, 14:00
Bonus napisał(a):Ja rozmawiałem z ciocią na temat moich problemów z natręctwami, z uczuciami i ona stwierdziła, "że ja już mam taki charakter, dlatego się zawsze czymś przejmuję i o czymś myślę, dużo".
I to jest, rzeczywiście prawda, bo ja też znam swoją psychikę, swoje uczucia i to jest silniejsze ode mnie. Nie sądzę, żeby, jakiekolwiek leki mi na to pomogły...? Charakteru nie da się zmienić, z tym się żyję. To jest już, jakaś ułomność, psychologiczna i nic już się tu nie poradzi.

Twoja ciocia jest specjalistą w dziedzinie psychiatrii?że stawia TAKIE diagnozy?weż człowieku oprzytomnij i raz przyznaj ,że masz problem z którym sobie nie radzisz ,a nie zwalaj znowu na odczucia cioci,charakter i inne rzeczy.Jeszcze raz napisze nie jesteś obiektywny w stosunku do siebie ale za to jesteś uparty chodzi Ci tylko o racje?bo odnoszę takie wrażenie.
Saraid

Samotność

przez Bonus 07 sie 2014, 14:03
Moja ciocia nie jest żadną specjalistką w tej dziedzinie, ale zna życie i też wiele przeszła. Zresztą i specjaliści twierdzą tak samo, bo nikt nikomu nie zmieni charakteru na inny.
Człowiek umrze i charakter pozostanie taki sam, tyle że ktoś będzie nieżywy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez pan26xyz 07 sie 2014, 23:24
Na zawsze zostanę już samotnikiem. Nie ma już normalnych kobiet które patrzą na coś innego niż pieniądze.
pan26xyz

Samotność

przez Prakseda 07 sie 2014, 23:25
pan26xyz napisał(a): Nie ma już normalnych kobiet które patrzą na coś innego niż pieniądze.

Wypraszam sobie :lol:

Samotność

przez Bonus 08 sie 2014, 00:44
To prawda.
Przeważnie kobiety kochają pieniądze i wygodę, a biedni faceci się dla nich nie liczą. Nie uogólniam, że wszystkie kobiety, ale bardzo wiele kobiet. Teraz, w czasach, jakie mamy, takie są kobiety i my ich nie zmienimy.
One zawsze będą miały swoje wymagania, oczekiwania i to duże.

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 08 sie 2014, 01:24
Boże, co za bzdurne narzekanie :roll: Właśnie dawniej (w ubiegłych stuleciach) wiele kobiet było bardzo wyrachowanych, z przymusu. Albo nie mogły pracować, bo były kobietami (warto zerknąć na historię, na sytuację kobiet z różnych grup społecznych na przełomie wieków, na system dziedziczenia, np. w Anglii, który kobiety w ogóle pomijał) albo zarabiały totalne grosze w podłych zawodach, więc mężczyzna był ich jedyną "inwestycją". Niestety, wyboru innego nie miały. Teraz wreszcie moga same zarabiać, niejednokrotnie lepiej niż mężczyźni. A że mają wymagania? A dlaczego miałyby nie mieć? Panowie też je mają, tylko innego rodzaju. A jak ktoś twierdzi, ze wszystkie kobiety to prostytutki i ma taką opinię o kobietach jak niektórzy powyżej, to nic dziwnego, ze żadna sensowna kobieta ich nie chce. Która kobieta chciałaby być z facetem, który traktuje je jak dziwki i mówi, ze taka jest prawda. Takich się omija szerokim łukiem.

Samotność

przez koszykova 08 sie 2014, 01:42
zmęczona_wszystkim, ogolnie mądrze prawisz.
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Samotność

przez jetodik 08 sie 2014, 01:51
zmęczona_wszystkim, model który nakreśliłaś zdaje się sugerować, że biedne kobiety bez perspektyw są materialistkami.
swoją drogą to istnieje ryzyko, że się wykończysz jeśli będziesz odpisywać na każdy przejaw szowinizmu. walka z wiatrakami.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Samotność

przez Arhol 08 sie 2014, 07:39
Akurat dyskusja w tych kwestiach,z niektórymi tutaj,mają sens jak oczekiwanie od polskiej kolei że pojedzie 300 km/h
Choć to i tak prędzej możliwe.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Saraid 08 sie 2014, 08:04
Arhol napisał(a):Akurat dyskusja w tych kwestiach,z niektórymi tutaj,mają sens jak oczekiwanie od polskiej kolei że pojedzie 300 km/h
Choć to i tak prędzej możliwe.

Oooo to właśnie prawda dlatego próżne wysiłki moje co do niektórych ,szkoda energii.
Saraid

Samotność

przez tomasz_xyz 08 sie 2014, 09:04
Bonus napisał(a):Ja rozmawiałem z ciocią na temat moich problemów z natręctwami, z uczuciami i ona stwierdziła, "że ja już mam taki charakter, dlatego się zawsze czymś przejmuję i o czymś myślę, dużo".

Osoby zdrowe mają problem ze zrozumieniem tego typu przypadłości. Wiele wskazuje na to, że źródłem nerwicy natręctw jest nieprawidłowe funkcjonowanie ośrodka w mózgu związanego "z karą i nagrodą". Jeśli poziom lęku się zwiększa to i objawy bardziej dokuczliwe.

A jeśli chodzi o samotność to czuję się bardziej samotny i nieszczęśliwy kiedy objawy moich zaburzeń są bardziej dokuczliwe niż zazwyczaj
tomasz_xyz

Samotność

przez Makabra 08 sie 2014, 09:50
Prakseda napisał(a):
pan26xyz napisał(a): Nie ma już normalnych kobiet które patrzą na coś innego niż pieniądze.

Wypraszam sobie :lol:

I ja! :pirate:
Makabra

Samotność

przez wiejskifilozof 08 sie 2014, 09:53
Ja znam kobiety,które nie oceniają człowieka po grubości portfela.

Sortuj wg