Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez variable 03 sie 2014, 17:59
Makabra, taaaa :hide: :P
variable

Samotność

przez koszykova 03 sie 2014, 18:47
variable, to to samo co 20 przeciez ;)
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Samotność

przez carlosbueno 03 sie 2014, 18:50
ja bym chciał mieć nawet te 24 a tak to mi pozostaje tylko czekanie na nadejście mego końca wg prognoz lekarzy to już niedługo.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez inspektor_erektor 03 sie 2014, 18:51
carlosbueno, a co ci lekarze prognozują?

Samotność

przez variable 03 sie 2014, 18:51
koszykova, :lol:
variable

Samotność

przez carlosbueno 03 sie 2014, 18:53
inspektor_erektor napisał(a):carlosbueno, a co ci lekarze prognozują?

zawał w najbliższych latach a jak dożyje 50-tki to będę miał już tak słabe serce że tylko leżeć będę mógł. Powinienem teraz szaleć aby skorzystać jeszcze z życia przed śmiercią ale tego nawet nie potrafię.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez amelia83 03 sie 2014, 18:53
ja to bym chciala miec 18 wtedy byl pierwszy szpital, chcialabym cofnac czas i zeby moglo sie to inaczej potoczyc
a druga sprawa ze kiedys miałam chyba wiecej inteligencji a nie kiełbie we łbie
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Samotność

przez Makabra 03 sie 2014, 19:13
Ja chciałabym wrócić do zerówki 8)
Makabra

Samotność

przez mark123 03 sie 2014, 20:38
Ja nie biorąc pod uwagę szkoły, chciałbym mieć 10-12 lat.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez abrakadabra xx 03 sie 2014, 21:16
Mógłbym sobie znaleźć jakąś kobitkę ale co z tego jak ryzyko niepowodzenia jest dosyć spore. Czy to ona może dla mnie okazać się niewłaściwa czy ja dla niej czy oboje stwierdzimy że to nie ma sensu, wszystko wiąże się z zaangażowaniem a ja nie mam siły na powiedzmy 20 związków z których być może ten 21 okaże się właściwy. Mam też inne oczekiwania w związku z moim obecnym stanem i nie wiem czy one się nie zmienią w razie gdyby mi się polepszyło czy pogorszyło więc nawet nie będę próbował, z drugiej strony jestem stabilny, stały co do tej z którą jestem tylko muszę wiedzieć, czuć że pasujemy do siebie. Kobiety też mają różne fazy a te zaburzone jeszcze większe, więc z tej strony też może wyjść bardzo nie miła dla mnie sytuacja. Teoretycznie jest szansa dobrania się w parę ale nie mogę tego wiedzieć bez pobycia z nią powiedzmy rok czasu czy z wyczytania tego z gwiazd ;) więc trzeba się będzie wyzbyć ludzkich pragnień i nauczyć się być samemu.

Myślę o jakimś zwierzaku najlepiej pies a co do " tych spraw" kupię sobie kozę :mrgreen: I co mi więcej do szczęścia potrzebne ;)
abrakadabra xx

Samotność

przez Makabra 03 sie 2014, 21:22
advanced napisał(a):Myślę o jakimś zwierzaku najlepiej pies a co do " tych spraw" kupię sobie kozę :mrgreen: I co mi więcej do szczęścia potrzebne ;)

http://allegro.pl/dmuchana-owca-na-prezent-wieczor-kawalerski-i4404152416.html

Taką? :lol:
Makabra

Samotność

przez abrakadabra xx 03 sie 2014, 21:34
Makabra, tylko i wyłącznie prawdziwą ;) Szkoda że niewolnictwo znieśli bo stać mnie na kobietę :mrgreen:
A tak serio z tym nie ma aż takiego problemu, odpowiednia kobieta i niewielkie zaangażowanie i jest git, tylko że na tym aż tak bardzo mi nie zależy bo już się wyszalałem ( nie z kozą z kobietami ;) )
A tak serio serio to przydała by się jakaś miła, wrażliwa, empatyczna, stała w uczuciach kobieta... Pomarzyć zawsze można ;)

-- 03 sie 2014, 21:44 --

Ja to napisałem? No way. Kiedyś to była ostatnia rzecz o której głośno mówiłem.

-- 03 sie 2014, 22:12 --

Makabra, a ty znalazłaś sobie już swojego mena? Zanim się zaangażujesz prześwietl go z każdej strony. Zapamiętaj to, wujek dobrze ci radzi ;)
abrakadabra xx

Samotność

przez pan26xyz 04 sie 2014, 00:19
Nadal czuje się samotnie.
pan26xyz

Samotność

przez abrakadabra xx 04 sie 2014, 05:11
white Lily napisał(a):
Makabra napisał(a):
white Lily napisał(a):A ileż można leżeć w łóżku i wyć? :roll''
a wyjesz bo lubisz?marudzisz wiesz?dziewczyna z Ciebie fajna inni do Ciebie łapki wyciagają daj coś z siebie innym.

Wyję, bo mi źle. Wiem, że marudzę. Jeśli wyciągają, to z daleka, a w realu nie wyciąga nikt :(

Siedzenie i marudzenie w czymś pomaga?szukasz wsparcia czy po prostu chcesz sobie pomarudzić żeby zwrócić na siebie uwagę?

white Lily, mądra z ciebie dziewczyna dobrze radzisz innym. Zastanawia mnie dlaczego ty nigdy nie marudzisz, nie użalasz się, nie widzę żebyś tu szukała wsparcia. Oczywiście to bardzo dobrze ale w porównaniu do innych wydajesz się nie mieć większych problemów. Zdradzisz mi swój sekret jak to ci się udaje?:)
abrakadabra xx

Sortuj wg