Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez koszykova 29 lip 2014, 23:45
Ja potrzebuje przede wszystkim spokoju. Na forum tez sie fest nie udzielam. Wole kontakty przez neta niz w realu. Wiekszosc ludzi to skurwysyny, polowe sama bym wytłukła. Moze lepiej zostac przed pc :-)
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Samotność

przez Arhol 29 lip 2014, 23:51
koszykova, 3,5 mld chcesz sama wytłuc? rękami,toć ci 9 żyć braknie zanim tyle ubijesz :pirate: :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez koszykova 30 lip 2014, 00:04
Hmm ale lvl i umiejetnosci beda sie stopniowo rozwijac. Moze dam rade. Nawet Ty we mnie nie wierzysz :P
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez mark123 30 lip 2014, 00:14
Qrf napisał(a):Może forum jest taką formą bezpiecznego kontaktu; mniej można "stracić", mniej się "zawieść na kimś", chociaż nawet tutaj można być odrzuconym.

Np. dla mnie forum jest dużym zminimalizowaniem negatywnych emocji i ogólnego dyskomfortu (za wyjątkiem PW, które stresuje mnie mocno).
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez Arhol 30 lip 2014, 00:22
koszykova, To nie to,po prostu podałem prawdopodobny czas tego,ile z tym zejdzie :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez tahela 30 lip 2014, 00:52
samotnie, pomimo wielu ludzi, chociaż jednocześnie fajnie i nie nudno
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Samotność

przez Follow_ 30 lip 2014, 01:39
tęsknię :(
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Samotność

przez abrakadabra xx 30 lip 2014, 06:19
koszykova, z ludźmi nie jest aż tak źle jakby mogło się wydawać, trzeba dać im szansę. Lepiej skupić się na zaletach a nie wadach, wiadomo że scoorwysyństwo mamy w genach ale posiadamy też tą lepszą stronę. Rodzimy się z czystą kartą, więc kiedy będziemy postępować w stosunku do innych tak jak sami byśmy sobie tego życzyli od nich świat musi zmienić się na lepsze. Wiem że nie jest to łatwe bo skoro inni nie są dla nas w porządku ulegamy pokusie odpłacenia się im za to z nawiązką. Jednak to nie jest rozwiązanie, to ulga tylko na chwilę a na dłuższą metę szkodzimy sami sobie no i zarażamy tą negatywną energią innych dobrych ludzi.
abrakadabra xx

Samotność

przez Makabra 30 lip 2014, 09:28
A co, jeśli ja do nich miło,a oni do mnie z siekierą? :roll:
Makabra

Samotność

przez sears 30 lip 2014, 10:38
Niby mam tam jakieś życie towarzyskie, znajomych, miejsca, do których chodzimy itd. Ale jednak myślę, że i tak jestem samotnikiem. Nigdy nie potrafiłam nasycić się czyjąś obecnością w najmniejszym stopniu. Mam jakąś blokadę psychiczną, której nie mogę się pozbyć, nawet nie wiem jak i za bardzo na czym to polega. Zaczynam sądzić, że w dużej mierze to też mój wybór, nieświadomy być może, ale dalej to moja sprawka, że jest jak jest.

Samotność

przez Makabra 30 lip 2014, 11:07
sears napisał(a):Niby mam tam jakieś życie towarzyskie, znajomych, miejsca, do których chodzimy itd.

Też tak chciałabym :(
Makabra

Samotność

przez sears 30 lip 2014, 11:08
A w czym tkwi problem?

Samotność

przez Makabra 30 lip 2014, 11:18
W braku znajomych.
Makabra

Samotność

przez sears 30 lip 2014, 11:32
Domyśliłam się, ale dlaczego ich nie ma?

Sortuj wg