Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Śmiercionauta 24 lip 2014, 10:00
Luktar napisał(a):Ex musiał założyć naszyjnik Benedykta, obok krzyża który mu podarowałam bo się boi że mu złorzeczę (wtf?).

normalnie średniowiecze.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Samotność

przez Zupapomidorowa 24 lip 2014, 10:05
Śmiercionauta, średniowiecze, obłuda, zakłamanie. Teraz chce lecieć i się z seksów spowiadać. Dobrze, że wyszło szydło z worka - ortodoksja pełną gębą, zero dialogu. A w domu córcie wychowali, siostrę jego która ma problemy z agresją a jej słownictwo jest na poziomie rynsztoku. Chłopak jej, dwukrotny recydywista chwalił się na weselu, że jak straci znów pracę to będzie kradł, grabił i brał haracz od prostytutek. A ja głupia siedziałam i wysłuchiwałam lamentów jego matki, pocieszałam rodziców. A za plecami jad, porównywanie mnie do psa.
Dawniej Luktar

Samotność

przez Makabra 24 lip 2014, 10:18
Śmiercionauta napisał(a):
Luktar napisał(a):Ex musiał założyć naszyjnik Benedykta, obok krzyża który mu podarowałam bo się boi że mu złorzeczę (wtf?).

normalnie średniowiecze.

Czarna magia :hide:
Makabra

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Zupapomidorowa 24 lip 2014, 11:20
Teraz wrzucił u siebie na fejsie na ścianie takie oto rzeczy:

"Crux Sacra Sit Mihi Lux
Non Draco Sit Mihi Dux
Vade retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana – Sunt
Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas

"Krzyż Święty niech mi będzie światłem
smok - niech nie będzie mi przewodnikiem
Idź precz szatanie, nie kuś mnie do próżności - Złe jest to co podsuwasz, sam pij truciznę"

To jest przerażające, zwykłe szczucie.
Dawniej Luktar

Samotność

przez deader 24 lip 2014, 11:28
Luktar napisał(a):"Crux Sacra Sit Mihi Lux
Non Draco Sit Mihi Dux

Obrazek
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Samotność

przez variable 24 lip 2014, 11:30
Luktar, a może on jest opętany :lol:
variable

Samotność

przez Zupapomidorowa 24 lip 2014, 11:34
variable, On chyba chciałby, żebym się bała. Tak jak on gdy go ksiądz z ambony szczuje wiecznym potępieniem jeśli przestanie się lękać. Kurde zostałam oficjalnie uznana za opętaną szatanem przez katola bo wygłaszałam swoje poglądy. Chyba skończyła się moja cierpliwość wobec tego kręgu zainteresowanych. Dziękuję Ci ortodoksyjny katolu, sprzedałeś mi niezłą traumę. Już Was nie lubię.
Dawniej Luktar

Samotność

przez variable 24 lip 2014, 11:41
Luktar, też o tym pomyślałam, ze on chce cię pewnie postraszyć... Jak dla mnie to z nimi jest coś nie tak. Nie mam nic przwciwko temu czy ktoś chodzi do kościoła, ale to co oni wyrabiają to już gruba przesada. Zeby tylko ci egzorcysty do domu nie przysłał :P
variable

Samotność

przez Zupapomidorowa 24 lip 2014, 11:47
variable, he he. W taki sposób nie zachęcają do nawrócenia się, raczej odstraszają. Poza tym to co on robi jest sprzeczne z tą wiarą. To jest szczucie, dorzucenie człowieka, a nie miłowanie bliźniego. Widać oni miłują tylko swoich a reszta to pewnie pedał, komuch, czarnuch albo żyd.
Dawniej Luktar

Samotność

przez variable 24 lip 2014, 11:48
Luktar, cała reszta to szataństwo :D
variable

Samotność

przez Arhol 24 lip 2014, 11:49
deader napisał(a):
Luktar napisał(a):"Crux Sacra Sit Mihi Lux
Non Draco Sit Mihi Dux

Obrazek

Obrazek
podwajam
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Makabra 24 lip 2014, 11:51
Uważaj, żeby jego mamusia Ci z wodą święconą do domu nie wbiła :lol:
Makabra

Samotność

przez Zupapomidorowa 24 lip 2014, 11:56
Makabra, Niech lepiej poświęci swoją córunię, która jest przedstawicielką najgłębszej patologii w kraju, dupencją małopolskiego alfonsa. Nich się odczepią od wykształconej, wrażliwej dziewczyny mającej szerokie horyzonty i własne zdanie.

Arhol, też nie mogę uwierzyć. Ciekawe czy jakbym się zanurzyła w wodzie święconej to czy bym się spaliła?
Dawniej Luktar

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 24 lip 2014, 11:58
Z tym opętaniem to niezły szantaż, z którym też się spotkałam. Kiedy mówiłam coś, co nie spotkało się z aprobatą ze strony pewnej bardzo religijnej krewnej, to z góry zostało to zakwalifikowane jako "podszepty szatana". A skoro przemawia przez kogoś szatan, to nie warto dyskutować (zwłaszcza jak się nie ma argumentów), więc to świetny sposób na pognębienie drugiej osoby i zamknięcia jej ust. Ty przedstawiasz argument, a ktoś, zamiast odpowiedzieć, ustosunkować się do niego, mówi: To szatan przemawia. Ot, i taka to dyskusja. :D
Zresztą prowadzenie dyskusji na tematy religijne często mija się z celem. Dla tej krewnej wiara jest równoważna z chodzeniem do kościoła, tylko i wyłącznie, jak nie chodzisz, to nie wierzysz - proste założenie i koniec dyskusji z jej strony :D

Sortuj wg