Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Bonus 23 lip 2014, 11:21
No to dobrze. To jest pozytywna sprawa. Po prostu, trzeba się zachowywać normalnie, dla własnego samopoczucia.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Samotność

przez Saraid 23 lip 2014, 11:30
Makabra napisał(a):Właśnie problem w tym, że ja nie robię nic na siłę, bo ja po prostu nic nie robię.

Nic nie robiąc niczego nie zmienisz .
Saraid

Samotność

przez Zupapomidorowa 23 lip 2014, 11:33
U mnie znów krach w relacji damsko - męskiej. Jednak kombinacja ateistka - katolik się nie sprawdziła. Mój już ex katol nie utrzymał ciężaru moich poglądów.
Dawniej Luktar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Bonus 23 lip 2014, 11:42
Ja to już nie mam siły myśleć o związkach, seksie. Trochę mnie to zaczyna nudzić, bo ileż można o tym myśleć? Oczywiście, nie myślałem o tym, jak desperat, tylko jak normalny człowiek.
Ale jeśli tego nie mam, to nic mi też nie pomoże, myślenie o tym. Trzeba dać sobie z tym spokój.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Samotność

przez Po prostu maciek 23 lip 2014, 15:30
Dzisiaj samotnośc dokucz mi jak nigdy. Wszystko dziś kojarzy mi się z moją byłą..
W ogóle wydaje mi się, że takiego poj*** jak ja to żadna nie zechce. :evil:
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

Samotność

przez Śmiercionauta 23 lip 2014, 15:49
Luktar napisał(a):U mnie znów krach w relacji damsko - męskiej. Jednak kombinacja ateistka - katolik się nie sprawdziła. Mój już ex katol nie utrzymał ciężaru moich poglądów.

ale już nie miał problemu z uprawianiem sexu. nie ma jak katolicka hipokryzja :roll:
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Samotność

przez Makabra 23 lip 2014, 16:03
white Lily napisał(a):
Makabra napisał(a):Właśnie problem w tym, że ja nie robię nic na siłę, bo ja po prostu nic nie robię.

Nic nie robiąc niczego nie zmienisz .

Ale nie wiem co mam robić...
Makabra

Samotność

przez KatCa 23 lip 2014, 17:41
Dobrze jest mieć jakieś hobby, zajęcie, które pochłania bez reszty. Szkoda tylko, że nawet pasja idzie w odstawkę, gdy przychodzą 'ciemniejsze' dni i nic się nie chce.

Samotność

przez Zupapomidorowa 23 lip 2014, 17:49
Śmiercionauta, he he, dokładnie o tym samym mu powiedziałam. Usłyszałam jeszcze: "Kochałem się z Tobą żeby zrobić Tobie przyjemność bo miałaś taką potrzebę, jak i sobie ale to w jakiś sposób było źle dla mojej duchowej strony". Paranoja, wyprane przez "czarnuchów" mózgi. Związek zawinął się tego samego dnia po tym jak oglądaliśmy wspólnie program na discavery o praprzodkach. Powiedziałam mu co jego biblia na darwinizm, bo słyszałam, że kościół sprzeciwia się tego typu poglądom. A ten, że nie, poza tym Adam i Ewa to symboliczna historia. Ja mu na to, że pod tą historią można podpisać wszystko w zależności od potrzeby patrzącego albo widzimise kościoła. Oburzył się, stwierdził że jestem śmieszna i bezczelna i że go nie szanuje. LOOOOL!!!
Dawniej Luktar

Samotność

przez Beric 23 lip 2014, 19:26
Eh znowu czuję osamotnienie, to się chyba nigdy nie zmieni i juz zawsze będę samotny, nawet gdy w okół są ludzie.

Samotność

przez dar 23 lip 2014, 20:43
Luktar napisał(a):Śmiercionauta, he he, dokładnie o tym samym mu powiedziałam. Usłyszałam jeszcze: "Kochałem się z Tobą żeby zrobić Tobie przyjemność bo miałaś taką potrzebę, jak i sobie ale to w jakiś sposób było źle dla mojej duchowej strony". Paranoja, wyprane przez "czarnuchów" mózgi. Związek zawinął się tego samego dnia po tym jak oglądaliśmy wspólnie program na discavery o praprzodkach. Powiedziałam mu co jego biblia na darwinizm, bo słyszałam, że kościół sprzeciwia się tego typu poglądom. A ten, że nie, poza tym Adam i Ewa to symboliczna historia. Ja mu na to, że pod tą historią można podpisać wszystko w zależności od potrzeby patrzącego albo widzimise kościoła. Oburzył się, stwierdził że jestem śmieszna i bezczelna i że go nie szanuje. LOOOOL!!!

Kolejny przypadek potwierdzający, że każdy RADYKALNY katol to hipokryta i co najmniej dziwny osobnik Obrazek
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 23 lip 2014, 21:05
dar napisał(a):
Luktar napisał(a):Śmiercionauta, he he, dokładnie o tym samym mu powiedziałam. Usłyszałam jeszcze: "Kochałem się z Tobą żeby zrobić Tobie przyjemność bo miałaś taką potrzebę, jak i sobie ale to w jakiś sposób było źle dla mojej duchowej strony". Paranoja, wyprane przez "czarnuchów" mózgi. Związek zawinął się tego samego dnia po tym jak oglądaliśmy wspólnie program na discavery o praprzodkach. Powiedziałam mu co jego biblia na darwinizm, bo słyszałam, że kościół sprzeciwia się tego typu poglądom. A ten, że nie, poza tym Adam i Ewa to symboliczna historia. Ja mu na to, że pod tą historią można podpisać wszystko w zależności od potrzeby patrzącego albo widzimise kościoła. Oburzył się, stwierdził że jestem śmieszna i bezczelna i że go nie szanuje. LOOOOL!!!

Kolejny przypadek potwierdzający, że każdy RADYKALNY katol to hipokryta i co najmniej dziwny osobnik Obrazek

Nie tylko radykalny katol, ale każdy radykalny i "nieomylny" nie poradzi sobie z kimś o całkiem odmiennych poglądach. Radykalizm wyklucza kompromisy. Ale z drugiej strony, darwinizm to chyba tylko pretekst, bo żeby o takie różnice rozbijały się związki? :shock: Jak sobie radziłaś wczesniej, znając jego poglądy? Przecież na pewno je wcześniej manifestował.

Samotność

przez Arhol 23 lip 2014, 21:09
Radykały,nie tylko katooszołomskie to beton,beton z którym może żyć tylko drugi beton.
Duchowa strona...no popaczcie,tak źle było od duchowej strony,ale by zakutasić to jednak aż tak nie przeszkodziło,jakżesz szlachetne poświęcenie :pirate:
Trzymajcie mnie,bo jebne,ale nie wiem czy z rozpaczy nad głupotą coniektórych katooszołomów,czy ze śmiechu z tego samego powodu.

Nie,nie jestem przeciw ideologii czy wierze jako takiej,ale ludzkiej głupocie i hipokryzji,zwłaszcza tej,do której ktoś się nie chce przyznać.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 23 lip 2014, 21:12
I że Discovery może być aż takie niebezpieczne 8)

Sortuj wg