Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Arhol 20 lip 2014, 16:58
Bezwarunkowa akceptacja,czy ogólnie akceptacja,nie wiem czy to w ogóle w przypadku naszego gatunku możliwe,zawsze znajdzie się byle feler,który spowoduje,że ktoś/coś nas odrzuci.
Makabra, Może jacyś ludzie tu z foro,na jaki zlot lokalny albo cuś? Jeśli z normalsami się nie da?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez vifi 20 lip 2014, 18:00
mark123, a ktoś oprócz Ciebie zdiagnozował ten "introwertyzm schizoidalny"?

Samotność

przez mark123 20 lip 2014, 18:07
vifi napisał(a):mark123, a ktoś oprócz Ciebie zdiagnozował ten "introwertyzm schizoidalny"?

Tak nazwałem swój introwertyzm, ze względu na to, że całkowity brak potrzeby znajomych to cecha schizoidalna.
Każde zwierzę jest bardziej przyjazne dla człowieka niż pies.
Związek małżeński - związek nielubiących lub nienawidzących się kobiety i mężczyzny, którzy chcą poświęcić życie na wzajemnym sprawianiu sobie przykrości.
Tylko dołujące, przygnębiające życie daje możliwość zarabiania pieniędzy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Makabra 20 lip 2014, 19:17
Arhol, ja właśnie normalsów chciałabym...
Makabra

Samotność

przez Arhol 20 lip 2014, 19:20
Makabra, Próbować nikt nie zabrania,ale pamiętaj,"zły nastrój","nerwica","depresja" i pokrewne przy normalsach nie mają racji bytu,ani słowa o tym,generalnie większość normalsów jest dobra do powierzchownych relacji,choojowi jednak do czegoś "poważniejszego"
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Samotność

przez Makabra 20 lip 2014, 19:23
Mimo wszystko chciałabym mieć kogoś, z kim mogłabym pójść na głupią dyskotekę...
Makabra

Samotność

przez Arhol 20 lip 2014, 19:35
A to w tej kwestii prosto,wejście do pabixu - koleja dla wszystkich i już się kto znajdzie :pirate: :mrgreen:
Moderator

Samotność

przez Makabra 20 lip 2014, 19:37
Nie w moim przypadku, poza tym to nie o takiego kogoś chodzi ;)
Makabra

Samotność

przez Arhol 20 lip 2014, 19:58
a to anyway good luck,pewnie kwestyja magii osobowości/prezencji tudzież obu D:
Moderator

Samotność

przez Bonus 21 lip 2014, 07:29
Jak mi nikt w życiu nie pomoże z moimi problemami, nikt się nie zainteresuje moją sytuacją, to mnie czeka trudno los...
Bo ja sam zawsze staram sobie radzić, jak mogę, ale nie poradzę sobie z niektórymi sprawami, ponieważ jest to nierealne.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Samotność

przez Makabra 21 lip 2014, 10:18
Kiedy ta tęsknota się skończy? :cry:
Makabra

Samotność

przez dar 21 lip 2014, 14:05
kurde wychodzi na to, że będę samotny i nawet chwilami mnie to nie denerwuje np uczuciowo ale świadomość tego, że powinno się z kimś być na stałe a nie jestem mnie wykończy :bezradny:
dar

Samotność

przez ( Dean )^2 21 lip 2014, 21:54
Obserwuje tych wszystkich ludzi wokół mnie...w związkach,mających przyjaciół,dziewczyny,facetów...oni na prawde nie są w niczym lepsi ode mnie.Nie zasłużyłem na taki gówniany los..
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez abstrakcyjna 21 lip 2014, 23:10
:roll:
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Sortuj wg