Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Makabra 20 lip 2014, 15:42
Ja przez bycie w związku czułam się lepiej, ustępowały dolegliwości.
Makabra

Samotność

przez Bonus 20 lip 2014, 16:36
A po co komu głupi związek? Taki, który męczy, psychicznie i dobija?
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Samotność

przez Makabra 20 lip 2014, 16:39
Bonus napisał(a):A po co komu głupi związek? Taki, który męczy, psychicznie i dobija?

Taki o jakim piszesz po nic, ewentualnie po to, żeby się zniszczyć.
Makabra

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Arhol 20 lip 2014, 16:48
Związek to nie złote remedium,znajomości same w sobie też nie,izolatka skrajna,czy wyparcie się potrzeby kontaktu z innymi - również niemożliwe (nie liczę coniektórych zaburzeń,które takową potrzebę eliminują),pierw własne towarzystwo polubić,potem innych.
Relacja często,może nawet jeszcze bardziej dobić jeśli była/jest toksyczna.
Makabra, próbowałaś,forowych zlotów,może ktoś ze szkoły/uczelni/pracy?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Makabra 20 lip 2014, 16:54
Dla mnie związek był czymś w rodzaju złotego remedium, w końcu ktoś, kto sam z siebie chciał ze mną być, mówił że kocha, całował, przytulał itp., po protu akceptował. Samoocenka podskoczyła, czułam się lepiej.

Chodzę jeszcze do szkoły, niestety. Poznanie tam kogokolwiek i zaprzyjaźnienie się utrudnia mi fakt, iż mam fobię szkolną, a przez to nauczanie indywidualne.
Makabra

Samotność

przez Arhol 20 lip 2014, 16:58
Bezwarunkowa akceptacja,czy ogólnie akceptacja,nie wiem czy to w ogóle w przypadku naszego gatunku możliwe,zawsze znajdzie się byle feler,który spowoduje,że ktoś/coś nas odrzuci.
Makabra, Może jacyś ludzie tu z foro,na jaki zlot lokalny albo cuś? Jeśli z normalsami się nie da?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Samotność

przez vifi 20 lip 2014, 18:00
mark123, a ktoś oprócz Ciebie zdiagnozował ten "introwertyzm schizoidalny"?

Samotność

przez mark123 20 lip 2014, 18:07
vifi napisał(a):mark123, a ktoś oprócz Ciebie zdiagnozował ten "introwertyzm schizoidalny"?

Tak nazwałem swój introwertyzm, ze względu na to, że całkowity brak potrzeby znajomych to cecha schizoidalna.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez Makabra 20 lip 2014, 19:17
Arhol, ja właśnie normalsów chciałabym...
Makabra

Samotność

przez Arhol 20 lip 2014, 19:20
Makabra, Próbować nikt nie zabrania,ale pamiętaj,"zły nastrój","nerwica","depresja" i pokrewne przy normalsach nie mają racji bytu,ani słowa o tym,generalnie większość normalsów jest dobra do powierzchownych relacji,choojowi jednak do czegoś "poważniejszego"
Moderator

Samotność

przez Makabra 20 lip 2014, 19:23
Mimo wszystko chciałabym mieć kogoś, z kim mogłabym pójść na głupią dyskotekę...
Makabra

Samotność

przez Arhol 20 lip 2014, 19:35
A to w tej kwestii prosto,wejście do pabixu - koleja dla wszystkich i już się kto znajdzie :pirate: :mrgreen:
Moderator

Samotność

przez Makabra 20 lip 2014, 19:37
Nie w moim przypadku, poza tym to nie o takiego kogoś chodzi ;)
Makabra

Samotność

przez Arhol 20 lip 2014, 19:58
a to anyway good luck,pewnie kwestyja magii osobowości/prezencji tudzież obu D:
Moderator

Sortuj wg