Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez tomasz_xyz 11 lip 2014, 16:32
Bonus napisał(a):No i co z tego? Ja też trafiałem na jakieś tam dziewczyny, i nie trwało to długo. Nie byłem z żadną, ale to były znajome. Zawsze była jakaś rozmowa, ale działań, żadnych...Samą rozmową nic się nie załatwi.
Tylko ja nie lubię robić czegoś "na siłę". Jeśli coś się nie udaje, coś dziewczynie nie pasuje, to co ja będę do czegoś zmuszał? Przecież każdy ma prawo do swojego wyboru.
Można się o coś postarać, nie rezygnować, ale ja się nie uda, to szkoda...

-- 10 lip 2014, 21:39 --

Ja, introwertykiem, raczej nie jestem. Bardziej ekstrawertykiem. No ale te dwie cechy mogą być ze sobą mylone.

ja również nie byłem z dziewczyną, choć terapeutka uważa że jednak w związku byłem. zazwyczaj wybieram osoby zajęte. natomiast poznać kogoś przez internet (np. przez portal randkowy) w dzisiejszych "nieufnych" czasach graniczy z cudem
tomasz_xyz

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 11 lip 2014, 18:23
tomasz_xyz napisał(a):
ja również nie byłem z dziewczyną, choć terapeutka uważa że jednak w związku byłem. zazwyczaj wybieram osoby zajęte. natomiast poznać kogoś przez internet (np. przez portal randkowy) w dzisiejszych "nieufnych" czasach graniczy z cudem

dlaczego? Zawsze wydawało mi się, ze poznanie przez internet to własnie najprostsza metoda, nie jest najlepsza, ale lepiej taka niż żadna.

Samotność

przez tomasz_xyz 11 lip 2014, 18:28
zmęczona_wszystkim napisał(a):
tomasz_xyz napisał(a):

dlaczego? Zawsze wydawało mi się, ze poznanie przez internet to własnie najprostsza metoda, nie jest najlepsza, ale lepiej taka niż żadna.

trudno mi powiedzieć dlaczego. widocznie większość osób nie jest faktycznie zainteresowana poznaniem kogoś tylko jest może na takich portalach z nudy albo dla sprawdzenia czy ktoś się nimi zainteresuje
tomasz_xyz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 11 lip 2014, 18:33
Ja zapoznawałam głównie przez Internet. Może jednak faktycznie na portalach randkowych jest zbyt wielu ludzi, trudno się czymś wyróżnić, żeby nie zabrzmieć banalnie na tle innych.

Samotność

przez Follow_ 11 lip 2014, 20:18
Ja poznałam mojego byłego na forum o depresji...

Po rozstaniu z nim (oczywiście po dłuższym czasie itd) kiedy do bólu doskwiera mi samotność zarejestrowałam się na wszystkich możliwych portalach randkowych...
I faceci głównie piszą do mnie o seksie... dobijające jest to... bo chciałabym poznać kogoś tak uczuciowo bliższego mi...

BArdzo chciałabym się przytulić do kogoś, i leżeć wtulona i czuć że jest ktoś przy mnie...
Nie musi mnie kochać, chciałabym by dano mi poczucie bezpieczeństwa.. :cry:
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Samotność

przez khaleesi 11 lip 2014, 20:29
follow_the_reaper, jak to nie musi Cię kochać? :shock:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Samotność

przez edytaem 11 lip 2014, 21:41
No niestety portale randkowe głównie skupiają osoby chętne tylko i wyłącznie na seks. Ciężko odszukać kogoś kto również chciałby związać się z kimś na stałe. Ale próbować chyba warto. Może się uda.

Samotność

przez Arhol 11 lip 2014, 21:44
Chances around 0 D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Bonus 11 lip 2014, 22:04
Takie są czasy, że, przeważnie, wszystkie serwisy randkowe, nie są wcale skuteczne, w nawiązywaniu, normalnych i dobrych znajomości. Przeważnie zawsze chodzi o seks w serwisach randkowych.
Coraz więcej "napaleńców" się rejestruje w tych serwisach, aby szukać, ładnych, atrakcyjnych kobiet do "zaliczenia...". To bardzo prymitywne i prostackie ze strony takich typków, ale oni tak się zachowują. Chodzi tylko o to, żeby kobiety, które również są zarejestrowane w tych serwisach, pilnowały się i zachowały czujność.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Samotność

przez devnull 11 lip 2014, 22:32
edytaem napisał(a):No niestety portale randkowe głównie skupiają osoby chętne tylko i wyłącznie na seks. Ciężko odszukać kogoś kto również chciałby związać się z kimś na stałe. Ale próbować chyba warto. Może się uda.

btw. ja poznałem swoje 2 byłe na tym forum :P

bez przesady...
te serwisy są mimo wszystko po części dla takich jak my (nieudaczników emocjonalnych), ale jednocześnie dla ludzi którzy
swoim wyglądem zniechęcają - wtedy idzie się na kompromis i zyskuje się szansę na znalezienie
w miarę ok osoby która nas zaakceptuje. generalnie wiele osób korzysta z takich portali, ze względu
na swoje różne ograniczenia osobowościowe, oczywiście wiele jest normalnych ludzi, wiele pięknych kobiet,
ale te osoby mają kosmiczne wymagania, kaprysy, okazują się finalnie nudziarzami, materialistami, egoistami itd.
ja na sympatii aktualnie poszukuję na luzie - nowych znajomych, kogokolwiek kto się nawinie,
seks nie jest już dla mnie głównym motywatorem.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Samotność

przez Bonus 11 lip 2014, 22:39
Tak, ale to wszystko zależy od tego, z jakim serwisem randkowym mamy do czynienia. Kto siedzi po drugiej stronie, jakie ma zamiary, czego oczekuje.
Wiele też zależy od szczęścia, a wielu go nie ma.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Samotność

przez Arhol 11 lip 2014, 22:41
Nope,zależy tylko i wyłącznie od tego na kogo trafisz.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez devnull 11 lip 2014, 23:27
loteria, warto tam szukać mimo wszystko, im więcej czasu się temu
poświęci tym szansa większa, najgorszy jest tylko początek,
owe "złowienie" kogoś, wiele pięknych kobiet w ogóle nie odpisuje
na wiadomości, jedynie patrzy kto pisze.
dlatego typowy samiec alfa ucieka się do oszustw i aktorstwa
by taką panienkę wykorzystać, a taka idiotka łatwo da się omotać takiemu,
odtrącając po drodze masę fajnych i interesujących facetów.
to trochę gra pozorów, no i jest w tym trochę przypadku, ale kto
nie próbuje ten tylko zmniejsza swoje szanse.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Samotność

przez abrakadabra xx 12 lip 2014, 05:18
Kiedyś siedziałem na takich portalach ale nie ma to jak w realu. Strasznie to wszystko sztuczne, nie lubię takich z góry ustalonych zasad że rozmawia się już z nastawieniem na jakiś być może związek.
Jeszcze to badanie siebie po omacku a na spotkaniu okazuje się że to nie to. Często kończy się zanim się coś zaczęło. W realu jest inaczej kiedy poznaje się nowych znajomych i rozmawia bez żadnego ciśnienia żeby wypaść jak najlepiej. Ludzie są bardziej spontaniczni, mają więcej czasu na obeznanie a to zmniejsza ryzyko rozczarowania. No ale jak już każdy dookoła zajęty to randki są jakąś alternatywą.
Czasem na portalach nie randkowych można poznać kogoś wartościowego, będąc obserwatorem czy w bezpośredniej rozmowie (bez randkowego ciśnienia) można wydedukować kto kim, jakim człowiekiem jest. Przy sprzyjających okolicznościach może coś się wywiązać.
Te wszystkie mądrości które wygłosiłem powyżej są częścią moich doświadczeń. Aha nie brałem pod uwagę tutaj kontaktów z nastawieniem na szybkie bzykanko.
abrakadabra xx

Sortuj wg