Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez devnull 08 lip 2014, 22:22
Do czego doprowadzi nas nasza samotność:
https://www.youtube.com/watch?v=lLNvtPtMka8

:P
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Samotność

przez mark123 08 lip 2014, 22:25
Ja swojego rodzaju samotności nie akceptuję, ale toleruję.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez dar 08 lip 2014, 23:46
Też tak mam. Samotność mnie czasami wkurwia ale olewam ją Obrazek
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez ( Dean )^2 09 lip 2014, 00:13
Ja nie akceptuje ale nie umiem sobie z nią poradzić...nie zasłużyłem na takie życie na prawde,ale nie umiem go zmienić zupełnie...
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez mangiferaindica 09 lip 2014, 00:16
( Dean )^2 napisał(a):Ja nie akceptuje ale nie umiem sobie z nią poradzić...nie zasłużyłem na takie życie na prawde,ale nie umiem go zmienić zupełnie...

Podpisuje się atramentem pod tym.

Samotność

przez edytaem 09 lip 2014, 00:18
Mimo iz mysle ze mam "wyjebane" na samotnosc to podswiadomie chcialabym juz aby sie skonczyla...

Samotność

przez Makabra 09 lip 2014, 18:36
mangiferaindica napisał(a):
( Dean )^2 napisał(a):Ja nie akceptuje ale nie umiem sobie z nią poradzić...nie zasłużyłem na takie życie na prawde,ale nie umiem go zmienić zupełnie...

Podpisuje się atramentem pod tym.

I ja :(
Makabra

Samotność

przez Uczuciowy 10 lip 2014, 16:35
Co miesiąc miałem inną dziewczynę i zawsze to się rozpadało . Przestaje szukać jakiś czas bo coś nie potrafię się związać na dłużej :(
A co do samotności to w Polsce jest takie społeczenstwo które wszystko wie że lepiej czasem być samemu .
http://www.wkfilms.pl Geniusze kina

Samotność

przez Makabra 10 lip 2014, 16:55
Uczuciowy napisał(a):Co miesiąc miałem inną dziewczynę i zawsze to się rozpadało . Przestaje szukać jakiś czas bo coś nie potrafię się związać na dłużej :(
A co do samotności to w Polsce jest takie społeczenstwo które wszystko wie że lepiej czasem być samemu .

Zazdroszczę, że udawało Ci się kogoś znaleźć...
Makabra

Samotność

przez edytaem 10 lip 2014, 17:18
Makabra napisał(a):
Uczuciowy napisał(a):Co miesiąc miałem inną dziewczynę i zawsze to się rozpadało . Przestaje szukać jakiś czas bo coś nie potrafię się związać na dłużej :(

Zazdroszczę, że udawało Ci się kogoś znaleźć...

Dokładnie!

Samotność

przez tomasz_xyz 10 lip 2014, 19:48
jak nastrój lepszy to i samotność nie taka dokuczliwa. pod warunkiem, że ktoś jest introwertykiem
tomasz_xyz

Samotność

przez Bonus 10 lip 2014, 22:37
No i co z tego? Ja też trafiałem na jakieś tam dziewczyny, i nie trwało to długo. Nie byłem z żadną, ale to były znajome. Zawsze była jakaś rozmowa, ale działań, żadnych...Samą rozmową nic się nie załatwi.
Tylko ja nie lubię robić czegoś "na siłę". Jeśli coś się nie udaje, coś dziewczynie nie pasuje, to co ja będę do czegoś zmuszał? Przecież każdy ma prawo do swojego wyboru.
Można się o coś postarać, nie rezygnować, ale ja się nie uda, to szkoda...

-- 10 lip 2014, 21:39 --

Ja, introwertykiem, raczej nie jestem. Bardziej ekstrawertykiem. No ale te dwie cechy mogą być ze sobą mylone.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Samotność

przez bedzielepiej 10 lip 2014, 22:44
Włączyła mi się jakaś tęsknota... za kimś, z kim przeżyłam dobre i złe chwile, jednak znajomość nie przetrwała z niezrozumiałych dla mnie przyczyn...
Czasem mam wrażenie że łączy mnie z tą osobą jakaś pozazmysłowa więź, że w chwili gdy o niej myślę, ona myśli o mnie. I kiedy pojawia się w moich snach to znak że o mnie myśli. Ale to pewnie tylko moja projekcja.

Samotność

przez Saraid 10 lip 2014, 22:56
bedzielepiej napisał(a):Włączyła mi się jakaś tęsknota... za kimś, z kim przeżyłam dobre i złe chwile, jednak znajomość nie przetrwała z niezrozumiałych dla mnie przyczyn...
Czasem mam wrażenie że łączy mnie z tą osobą jakaś pozazmysłowa więź, że w chwili gdy o niej myślę, ona myśli o mnie. I kiedy pojawia się w moich snach to znak że o mnie myśli. Ale to pewnie tylko moja projekcja.

dokładnie tak Ci się wydaje bo chcesz żeby tak było <tulam>
Saraid

Sortuj wg